Technika a rozměr:olej, lepenka
49 x 69,5 cm
Značeno:značeno vpravo dole: Jar.Malínský 54
Vyvolávací cena: 9.000 Kč
Informace o autorovi:Žák prof. Hynaise a Nechleby. 1922 s přítelem Multrusem cestuje po Jugoslávii a Itálii. Po pobytu 1922 v Paříži mění styl směrem k francouzské malbě. Jeho barvy jsou jasné a žhavé. Většinou maluje krajiny, ale často s postavami, je i zdatný figuralista a portrétista. První souborná výstava 1937.