Technika a rozměr:olej, plátno
43,5 x 52,5 cm
Značeno:značeno vpravo dole: Heinr. Jakesch
Vyvolávací cena: 15.000 Kč
Informace o autorovi:Malíř a grafik, byl žákem svého bratra Alexandra. Od roku 1883 studoval na akademii v Mnichově (u G.Hackla, O. Seitze, L. Raaba a A. Müllera), kde setrval do roku 1892, poté odchází zpět do Prahy.