Císařovský Tomáš (1962 - ) Kravata,
Pořadové číslo: 33
litografie, papír
35 x 28 cm
Značeno:
značeno vpravo dole: T.Císařovský
vlevo dole: 134/200
Vyvolávací cena: 4.000 Kč
Neplatná výše Vašeho limitu. min. částka 4.000 Kč
Malíř a grafik, vystudoval akademii v.u. v Praze u prof. Paderlíka a Ptáčka (1983-88). Ve svém díle se věnuje především portrétům a figurální tvorbě, v poslední době i krajině. V roce 1987 zakládající člen skupiny Tvrdohlaví. Pravidelně vystavuje doma i v zahraničí.