Technika a rozměr:olej, sololit
34,5 x 43,5 cm
Značeno:značeno vpravo dole: Oskar Dworschak d.J. 43
Vyvolávací cena: 6.000 Kč
Informace o autorovi:Studoval umění na odborné škole ve Znojmě. Během první světové války sloužil v armádě, poté se vrátil ke studiu a začal vystavovat své první obrazy. Pracoval v keramické továrně Rudolf Ditmar-Urbach a jako malíř ve Znojmě. Byl členem několika uměleckých spolků a spoluzakladatelem Svazu výtvarných umělců západní jižní Moravy.