Havlík Jan (1915 - 1995) Podzim, 1964
Pořadové číslo: 77
olej, plátno
65 x 81,5 cm
Značeno:
značeno vlevo dole: Havlík 64
na rubu Rybník - podzim, 1964
Vyvolávací cena: 35.000 Kč
Neplatná výše Vašeho limitu. min. částka 35.000 Kč
Studoval na VŠUP v Praze u prof. Nováka a Baucha a na Ecole des Arts et métier v Paříži u prof. Narbona. Svými díly je zastoupen např. v NG Praha a mnoha sbírkách v USA a Japonsku. Na zámku Žirovnice byla založena Galerie Jana Havlíka se stálou expozicí.