Technika a rozměr:olej, plátno
47,5 x 39,5 cm
Značeno:značeno na rubu: Jan Sojka
Popis:Dílo bylo reprodukováno ve Zlaté Praze.
Vyvolávací cena: 18.000 Kč
Informace o autorovi:Studoval uměl. prům. školu v Praze u prof. Lišky a Fr. Ženíška, pak akademii v.u. v Praze ve speciální škole malířské prof. Ženíška.