Technika a rozměr:akvarel, tuš, papír
58 x 74 cm
Značeno:značeno vpravo dole: A.Lamr
Popis:Paspartováno a zaskleno.
Vyvolávací cena: 5.000 Kč
Informace o autorovi:Studoval u prof. J.A. Šálka na SUPŠ v Brně. Jeho typická „lamrovská“ estetika se začala formovat na sklonku 60. let. Krátce pracoval jako asistent filmové režie na Barrandově, od roku 1968 pak působí jako výtvarný umělec. Vedle malby a grafiky se intenzivně věnuje sochařství a keramice. Realizoval také řadu významných prací v architektuře. Uspořádal téměř stovku autorských výstav, řadu z nich v zahraničí. Člen SČUG Hollar. Jeho díla jsou zastoupena ve sbírkách českých i zahraničních institucí.