v poaukčním prodeji
v poaukčním prodeji

umělecká díla v poaukčním prodeji
Pohled k městu
Autor: Ota Bubeníček (1871 - 1962)
Název díla: Pohled k městu, (1920)
Technika a rozměr: olej, karton, 32 x 43,5 cm
Značeno: značeno vlevo dole: O. Bubeníček
Popis: Konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem.
Evidenční č.: EC-4777
Cena: 19.520 Kč (697 €)

Iluze
Autor: Bedřich Dlouhý (1932)
Název díla: Iluze, 1994
Technika a rozměr: kombinovaná technika, karton, 51 x 69,5 cm
Evidenční č.: EC-638
Cena: 54.900 Kč (1.961 €)

Stephansdom 1 ...
Autor: Svatopluk Klimeš (1944)
Název díla: Stephansdom 1 ..., 2007
Technika a rozměr: světelná fotografie perforovaná a propalovaná, 30 x 40 cm
Značeno: značeno vpravo dole: K
Evidenční č.: EC-221
Cena: 21.960 Kč (784 €)

V kavárně Aida
Název díla: V kavárně Aida
Technika a rozměr: světelná fotografie, 30 x 40 x 10 cm
Evidenční č.: EC-220
Cena: 21.960 Kč (784 €)

piktogram piktogram piktogram piktogram
2
2

J. Bartek
Horská krajina
Horská krajina
Cena: 3.000,-
Josef Babor
Zima
Zima
Cena: 2.000,-
E. Czerny
Kytice
Kytice
Cena: 2.500,-
Ida Münzbergová
Kytice pampelišek
Kytice pampelišek
Cena: 4.000,-