v poaukčním prodeji
v poaukčním prodeji

umělecká díla v poaukčním prodeji
Váza
Autor: Petr Koník (1964)
Název díla: Váza
Technika a rozměr: lehané, ohýbané sklo, v 28 cm
Značeno: značeno: Koník

Evidenční č.: EC-7255
Cena: 4.880 Kč (174 €)

Mísa-Art crystal
Autor: Petr Koník (1964)
Název díla: Mísa-Art crystal
Technika a rozměr: sklo, 30 x 30 cm
Značeno: značeno: Koník

Evidenční č.: EC-7254
Cena: 3.660 Kč (131 €)

Nábřeží s boudami
Autor: František Říha (1910 - 1986)
Název díla: Nábřeží s boudami, 1973
Technika a rozměr: olej, plátno na sololitu, 40 x 49,5 cm
Značeno: značeno vlevo dole: František Říha
na rubu ...

Evidenční č.: EC-7253
Cena: 36.600 Kč (1.307 €)

Noční chodec
Autor: František Hudeček (1909 - 1990)
Název díla: Noční chodec, 1961
Technika a rozměr: kombinovaná technika, karton, 41 x 28 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Fr. Hudeček 61

Evidenční č.: EC-7252
Cena: 41.480 Kč (1.481 €)

Dívka u toaletky
Autor: Johann Georg Meyer von Bremen (1813 - 1886)
Název díla: Dívka u toaletky, 1882
Technika a rozměr: olej, dřevěná deska, 59 x 43 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Meyer von Bremen, Berlin 1882

Evidenční č.: EC-7251
Cena: 268.400 Kč (9.586 €)

Stan
Autor: Endre Nemes (Andrej Nemeš) (1909 - 1985)
Název díla: Stan, 1945
Technika a rozměr: kombinovaná technika, papír, 17 x 19 cm
Značeno: značeno vpravo dole: E. Nemes 12/12 45
Evidenční č.: EC-7249
Cena: 17.080 Kč (610 €)

Zátiší s rybou
Autor: Dalibor Matouš (1925 - 1992)
Název díla: Zátiší s rybou, 1957
Technika a rozměr: olej, sololit, 22 x 34 cm
Značeno: značeno vlevo dole: D Matouš 57
na rubu aut...

Evidenční č.: EC-7247
Cena: 29.280 Kč (1.046 €)

Hausboty na vodě
Autor: Vlastimil Beneš (1919 - 1981)
Název díla: Hausboty na vodě, 1947
Technika a rozměr: monotyp, papír, 10,5 x 15 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Beneš 47

Evidenční č.: EC-7243
Cena: 1.830 Kč (65 €)

Krajina se stožárem
Název díla: Krajina se stožárem, 1945
Technika a rozměr: akvarel, papír, 40 x 60 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Beneš 45.

Evidenční č.: EC-7241
Cena: 11.960 Kč (427 €)

Mojžíš
Autor: Alén Diviš (1900 - 1956)
Název díla: Mojžíš
Technika a rozměr: uhel, pastel, papír, s.p. 60 x 44 cm
Popis: Dílo pochází z umělecké pozůstalosti autora.
Evidenční č.: EC-7237
Cena: 146.400 Kč (5.229 €)

Cesta
Autor: Pavel Maur (1914 - 1989)
Název díla: Cesta, 1939
Technika a rozměr: olej, plátno, 34 x 42 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Pavel Maur 1939

Evidenční č.: EC-7235
Cena: 6.100 Kč (218 €)

Chalupy u rybníka
Autor: Antonin Augusta
Název díla: Chalupy u rybníka
Technika a rozměr: olej, lepenka, 34 x 50 cm
Značeno: značeno vpravo dole: A.Augusta

Evidenční č.: EC-7234
Cena: 7.320 Kč (261 €)

Ležící akt
Autor: Václav Hejna (1914 - 1985)
Název díla: Ležící akt, (40.léta)
Technika a rozměr: olej, lepenka, 40 x 49 cm
Značeno: na rubu: Václav Hejna

Evidenční č.: EC-7232
Cena: 18.300 Kč (654 €)

Lesní potok
Autor: Stanislav Hudeček (1872 - 1947)
Název díla: Lesní potok
Technika a rozměr: olej, plátno, 45,5 x 65,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Stanislav Hudeček
Popis: Konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem.
Evidenční č.: EC-7231
Cena: 17.080 Kč (610 €)

Dívka v kroji
Autor: Božena Vohánková (1881 - 1957)
Název díla: Dívka v kroji, 1935
Technika a rozměr: olej, lepenka, 65,5 x 49,5 cm
Značeno: značeno vlevo dole: B.Vohánková 1935
Evidenční č.: EC-7230
Cena: 10.980 Kč (392 €)

Zátiší s pochoutkami
Autor: Miroslava Vrbová - Štefková (1909 - 1991)
Název díla: Zátiší s pochoutkami, 1939
Technika a rozměr: olej, plátno, 45,5 x 60 cm
Značeno: značeno vpravo dole: M Vrbová-Štefková 39

Evidenční č.: EC-7229
Cena: 14.640 Kč (523 €)

Jarní podvečer
Název díla: Jarní podvečer, (1908)
Technika a rozměr: olej, plátno, 58,5 x 90 cm
Značeno: značeno vlevo dole: St. Hudeček
Konzultován...
Evidenční č.: EC-7228
Cena: 29.280 Kč (1.046 €)

 Na břehu
Autor: František Líbal (1896 - 1974)
Název díla: Na břehu, 1932
Technika a rozměr: olej, lepenka, 19,5 x 24 cm
Značeno: značeno vpravo dole: franta líbal 1932

Evidenční č.: EC-7203
Cena: 9.760 Kč (349 €)

Studie vrby
Autor: Julius Mařák (1832 - 1899)
Název díla: Studie vrby
Technika a rozměr: tužka, akvarel, papír, s.p. 28,5 x 41 cm
Značeno: značeno vlevo dole: J.M.
na rubu razítko: G...
Popis: Konzultováno s PhDr. Mgr. M. Zachařem.
Evidenční č.: EC-7202
Cena: 10.980 Kč (392 €)

Odpočinek
Autor: František Daněk - Sedláček (1892 - 1974)
Název díla: Odpočinek, 1933
Technika a rozměr: olej, lepenka, 41 x 55 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Daněk-Sedláček 33
Evidenční č.: EC-7198
Cena: 17.080 Kč (610 €)

Praha
Autor: Viktor Stretti (1878 - 1957)
Název díla: Praha, 1946
Technika a rozměr: uhel, běloba, papír, s.p. 45 x 55,5 cm
Značeno: značeno dole uprostřed Viktor Stretti Praha 1946

Evidenční č.: EC-7197
Cena: 17.080 Kč (610 €)

Dáma s květinou
Autor: Jan Mikule (1873 - 1934)
Název díla: Dáma s květinou
Technika a rozměr: olej, lepenka, 62 x 48,5 cm
Značeno: značeno vlevo dole: J Mikule
Evidenční č.: EC-7195
Cena: 36.600 Kč (1.307 €)

Nový Svět v Praze
Autor: Alois Kohout (Lecoque) (1891 - 1981)
Název díla: Nový Svět v Praze, (30. léta)
Technika a rozměr: olej, plátno, 68 x 90 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Al. Kohout.
Evidenční č.: EC-7194
Cena: 79.300 Kč (2.832 €)

Koupání u Sázavy
Autor: Václav F. Ulšmíd (1903 - ?)
Název díla: Koupání u Sázavy, 1954
Technika a rozměr: olej, plátno, 50,5 x 70 cm
Značeno: značeno vpravo dole: V F Ulšmíd 954
na rubu...

Evidenční č.: EC-7193
Cena: 12.200 Kč (436 €)

Výlov Rožmberka
Autor: Václav Vojtěch Novák (1901 - 1969)
Název díla: Výlov Rožmberka, 1967
Technika a rozměr: olej, plátno na lepence, 55 x 81 cm
Značeno: značeno vpravo dole: V.V.Novák 67
na rubu š...

Evidenční č.: EC-7192
Cena: 14.640 Kč (523 €)

Liběchov
Autor: František Jiroudek (1914 - 1991)
Název díla: Liběchov, 1978
Technika a rozměr: olej, plátno, 60 x 93 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Jiroudek
na rubu: F. Ji...

Evidenční č.: EC-7186
Cena: 34.160 Kč (1.220 €)

Letní krajina
Název díla: Letní krajina
Technika a rozměr: olej, lepenka, 65,5 x 49 cm
Značeno: značeno vpravo dole: B. Vohánková
na rubu č...

Evidenční č.: EC-7184
Cena: 12.200 Kč (436 €)

Zahrada
Autor: Jaroslav Grus (1891 - 1983)
Název díla: Zahrada
Technika a rozměr: tempera, karton, 46 x 63 cm
Značeno: značeno vpravo dole: J.Grus

Evidenční č.: EC-7183
Cena: 29.280 Kč (1.046 €)

Krajina se zříceninou
Autor: Ladislav Karoušek (1926 - 1991)
Název díla: Krajina se zříceninou
Technika a rozměr: olej, plátno, 60 x 70 cm
Značeno: značeno vlevo dole: L Karoušek

Evidenční č.: EC-7178
Cena: 12.200 Kč (436 €)

Pamětní list K. Liebnechta
Autor: Käthe Kollwitz (1867 - 1945)
Název díla: Pamětní list K. Liebnechta, (1920)
Technika a rozměr: dřevořez, papír, 35 x 50 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Kathe Kollwitz

Evidenční č.: EC-7176
Cena: 21.960 Kč (784 €)

Železniční most přes Labe
Autor: Vilém Plocek (1905 - 2001)
Název díla: Železniční most přes Labe
Technika a rozměr: tempera, karton, s.p. 28,5 x 39,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Vilém Plocek 1997
na r...

Evidenční č.: EC-7171
Cena: 9.760 Kč (349 €)

Praha
Autor: Viktor Oliva (1861 - 1928)
Název díla: Praha
Technika a rozměr: olej, plátno, 60,5 x 74 cm
Značeno: značeno vpravo dole: V Oliva
Evidenční č.: EC-7166
Cena: 36.600 Kč (1.307 €)

Portréty Jiřího a Marie Berdychových
Autor: Antonín Málek (1937)
Název díla: Portréty Jiřího a Marie Berdychových , 1987
Technika a rozměr: (2x) kombinovaná technika, papír, (2x) s.p. 38 x 26 cm
Značeno: oba obrazy značeny vpravo dole: Málek II-V 87

Evidenční č.: EC-7164
Cena: 19.520 Kč (697 €)

Medvědář na vsi
Autor: Ruský malíř počátku 20. století
Název díla: Medvědář na vsi
Technika a rozměr: olej, plátno, 70 x 80,5 cm
Značeno: značeno na rubu nečitelně
štítek sbírky Mar...

Evidenční č.: EC-6973
Cena: 115.900 Kč (4.139 €)

V baru
Autor: Karel Souček (1915 - 1982)
Název díla: V baru, 1967
Technika a rozměr: olej, plátno, 92 x 107,5 cm
Značeno: značeno vlevo dole: K. Souček 67
Evidenční č.: EC-5992
Cena: 207.400 Kč (7.407 €)

Cesta pod stadionem
Autor: Karel Holan (1893 - 1953)
Název díla: Cesta pod stadionem, 1932
Technika a rozměr: olej, plátno, 81 x 100 cm
Značeno: značeno vpravo dole: K. Holan-32
na rubu št...
Popis: Vystaveno:
Evidenční č.: EC-5728
Cena: 134.200 Kč (4.793 €)

Pohled k městu
Autor: Ota Bubeníček (1871 - 1962)
Název díla: Pohled k městu, (1920)
Technika a rozměr: olej, karton, 32 x 43,5 cm
Značeno: značeno vlevo dole: O. Bubeníček
Evidenční č.: EC-4777
Cena: 19.520 Kč (697 €)

Iluze
Autor: Bedřich Dlouhý (1932)
Název díla: Iluze, 1994
Technika a rozměr: kombinovaná technika, karton, 51 x 69,5 cm
Evidenční č.: EC-638
Cena: 54.900 Kč (1.961 €)

Stephansdom 1 ...
Autor: Svatopluk Klimeš (1944)
Název díla: Stephansdom 1 ..., 2007
Technika a rozměr: světelná fotografie perforovaná a propalovaná, 30 x 40 cm
Značeno: značeno vpravo dole: K
Evidenční č.: EC-221
Cena: 21.960 Kč (784 €)

V kavárně Aida
Název díla: V kavárně Aida
Technika a rozměr: světelná fotografie, 30 x 40 x 10 cm
Evidenční č.: EC-220
Cena: 21.960 Kč (784 €)

piktogram piktogram piktogram piktogram
2
2