v poaukčním prodeji
v poaukčním prodeji

umělecká díla v poaukčním prodeji
Dobře umístěná rána položila darebu do sněhu.....(Ze série Dobrodružné prázdniny)
Autor: Vít Soukup (1971 - 2007)
Název díla: Dobře umístěná rána položila darebu do sněhu.....(Ze série Dobrodružné prázdniny), 1996-97
Technika a rozměr: olej, plátno, 60 x 90 cm

Popis: Dílo získáno z rodiny autora.
Evidenční č.: EC-5903
Cena: 54.900 Kč (1.961 €)

Emoce
Autor: Herta Prymusová-Stachová (1913 - 1995)
Název díla: Emoce, (40. léta)
Technika a rozměr: olej, plátno na lepence, s.p.: 35 x 24,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: P.S.

Evidenční č.: EC-5801
Cena: 29.280 Kč (1.046 €)

Zámecká zahrada
Autor: Emil Orlik (1870 - 1932)
Název díla: Zámecká zahrada
Technika a rozměr: olej, plátno, 70 x 60 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Orlik
Popis: na rubu: různá čísla a štítky
Restituce - ...
Evidenční č.: EC-4930
Cena: 183.000 Kč (6.536 €)

Jarní tání
Autor: Karel Jan Sigmund (1897 - 1959)
Název díla: Jarní tání
Technika a rozměr: olej, překližka, 49,5 x 67 cm
Značeno: značeno vlevo dole: K.J. Sigmund

Evidenční č.: EC-4849
Cena: 14.640 Kč (523 €)

František Kupka - nevalný malíř, zato skvělý kosmonaut
Autor: Michal Singer (1959)
Název díla: František Kupka - nevalný malíř, zato skvělý kosmonaut, 2005
Technika a rozměr: olej, plátno, 110 x 110 cm
Značeno: značeno dole uprostřed: Singer
na rubu auto...

Evidenční č.: EC-2520
Cena: 48.800 Kč (1.743 €)

Jiří Trnka
Autor: Miroslav Nýdl (1924 - 1986)
Název díla: Jiří Trnka
Technika a rozměr: tušová kresba s koláží, s.p.: 37,5 x 30,5 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Nýdl

Evidenční č.: EC-884
Cena: 5.490 Kč (196 €)

Truhla na 7 západů
Autor: František Skála (1956)
Název díla: Truhla na 7 západů, 2002
Technika a rozměr: dřevo, kování, uvnitř vytapetováno, dekor. papír, 22 x 48 x 32 cm

Evidenční č.: EC-653
Cena: 24.400 Kč (871 €)

Z cyklu Petr a Lucie
Autor: Martin Kuriš (1973)
Název díla: Z cyklu Petr a Lucie, 2001
Technika a rozměr: olej, plátno, 120 x 160 cm
Značeno: značeno na rubu: M. Kuriš 2001
Evidenční č.: EC-251
Cena: 73.200 Kč (2.614 €)

Kde domov můj (Caspar David Friedrich)
Autor: Jan Koblasa (1932 - 2017)
Název díla: Kde domov můj (Caspar David Friedrich), 1993
Technika a rozměr: hruškové dřevo, pozlacený bronz + mapa (instalace), výška bez soklu 28,5 cm, se soklem 149 cm

Evidenční č.: EC-204
Cena: 97.600 Kč (3.486 €)

Kavárna před Notre Dame
Autor: Bedřich Feigl (1884 - 1965)
Název díla: Kavárna před Notre Dame , kolem roku 1910
Technika a rozměr: olej, plátno, 63,5 x 101,5 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Feigl
Evidenční č.: EC-111
Cena: 780.800 Kč (27.886 €)

piktogram piktogram piktogram piktogram
2
2