PŘÍŠTÍ AUKCE SE BUDE KONAT DNE 14.03.2018.

v poaukčním prodeji
v poaukčním prodeji

umělecká díla v poaukčním prodeji
 Pražská periferie
Autor: Karel Holan (1893 - 1953)
Název díla: Pražská periferie, 1942
Technika a rozměr: olej, překližka, 33 x 41 cm
Značeno: značeno vpravo dole: K. Holan 42

Evidenční č.: EC-7696
Cena: 34.160 Kč (1.220 €)

Obětina
Autor: Jan Koblasa (1932 - 2017)
Název díla: Obětina, 1959-60
Technika a rozměr: originální patinovaný beton na kovovém podstavci, d.64 cm

Evidenční č.: EC-7686
Cena: 73.200 Kč (2.614 €)

Pohádkový motiv
Autor: František Horký (1879 - 1936)
Název díla: Pohádkový motiv, ( před r. 1907)
Technika a rozměr: kombinovaná technika, papír, 77 x 60 cm
Značeno: Konzultováno s PhDr. Mgr. M. Zachařem.

Evidenční č.: EC-7673
Cena: 26.840 Kč (959 €)

Letní krajina
Autor: Josef Jíra (1929 - 2005)
Název díla: Letní krajina, 1959
Technika a rozměr: olej, plátno, 40 x 50 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Josef Jíra 59
Evidenční č.: EC-7670
Cena: 46.360 Kč (1.656 €)

Obraz z cyklu Jaro
Autor: Jan Preisler (1872 - 1918)
Název díla: Obraz z cyklu Jaro, 1907
Technika a rozměr: olej, plátno na lepence, 28 x 31 cm
Značeno: značeno vpravo dole: JP 07
přiložen: odborn...

Evidenční č.: EC-7656
Cena: 1.830.000 Kč (65.357 €)

 V poledním slunci
Autor: Henri Roidot (1877 - 1960)
Název díla: V poledním slunci
Technika a rozměr: olej, dřevěná deska, 34 x 40 cm
Značeno: značeno vpravo dole: H. Roidot

Evidenční č.: EC-7650
Cena: 26.840 Kč (959 €)

Nevěsta
Autor: Jozef Kostka (1912 - 1996)
Název díla: Nevěsta
Technika a rozměr: pálená glazovaná hlína, v. bez podstavce 72,5 cm (s podstavcem 84 cm)
Značeno: značeno z boku: JK

Evidenční č.: EC-7647
Cena: 31.720 Kč (1.133 €)

Matka s děťátkem
Autor: Antonín Širůček (1913 - 1977)
Název díla: Matka s děťátkem, (70. léta)
Technika a rozměr: olej, plátno, 115 x 65 cm
Značeno: značeno vpravo dole: A.Širůček

Evidenční č.: EC-7645
Cena: 14.640 Kč (523 €)

Město v hlavě
Autor: Jaroslav Paur (1918 - 1987)
Název díla: Město v hlavě, 1985
Technika a rozměr: olej, plátno, 73 x 96 cm
Značeno: značeno vpravo dole: J Paur 85
na rubu: Měs...
Popis: Vystaveno: Dejvická galerie Vincence Kramáře
...
Evidenční č.: EC-7638
Cena: 225.700 Kč (8.061 €)

Krajina
Autor: Antonín Hudeček (1872 - 1941)
Název díla: Krajina, (1915)
Technika a rozměr: olej, karton, 50 x 66 cm

Popis: Konzultováno s PhDr. Mgr. M. Zachařem.
Evidenční č.: EC-7615
Cena: 24.400 Kč (871 €)

Podzim
Název díla: Podzim, (1910)
Technika a rozměr: olej, karton, 34 x 47 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Ant. Hudeček
Evidenční č.: EC-7614
Cena: 17.080 Kč (610 €)

Pařížanka v parku
Autor: Leo Kober (1876 - 1931)
Název díla: Pařížanka v parku, (kolem roku 1906)
Technika a rozměr: olej. tempera, lepenka, 29 x 25 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Kober Paris
na rubu št...
Popis: Vystaveno: Budapešť
Evidenční č.: EC-7610
Cena: 26.840 Kč (959 €)

Lovečtí psi
Autor: František Xaver Naske (1884 - 1959)
Název díla: Lovečtí psi, 1929
Technika a rozměr: olej, lepenka, 44 x 29 cm
Značeno: značeno vlevo dole. F Naske 1929.

Evidenční č.: EC-7599
Cena: 9.760 Kč (349 €)

Sedící akt
Autor: Jan Smetana (1918 - 1998)
Název díla: Sedící akt, 1964
Technika a rozměr: tuš, papír, s.p.: 59 x 43 cm
Značeno: značeno vpravo nahoře: Smetana 64.

Evidenční č.: EC-7597
Cena: 12.200 Kč (436 €)

Rybník u Těchobuze za Pacovem
Autor: Václav Šrámek (1877 - 1965)
Název díla: Rybník u Těchobuze za Pacovem
Technika a rozměr: olej, lepenka, 50 x 65 cm
Značeno: značeno vpravo dole V Šrámek

Evidenční č.: EC-7596
Cena: 12.200 Kč (436 €)

Horská bystřina
Autor: Haushoferova škola
Název díla: Horská bystřina, (kolem roku 1860)
Technika a rozměr: olej, plátno, 55 x 68,5 cm

Velm...
Evidenční č.: EC-7595
Cena: 48.800 Kč (1.743 €)

Ze Šumavy
Autor: Gustav Macoun (1892 - 1934)
Název díla: Ze Šumavy, (1925-26)
Technika a rozměr: olej, plátno, 85 x 115 cm
Značeno: značeno vlevo dole: G. Macoun
Evidenční č.: EC-7594
Cena: 73.200 Kč (2.614 €)

Leopold Musil
Ryby
Ryby
Cena: 3.500,-
Alois Pitrmann
Portrét
Portrét
Cena: 9.000,-
neznačeno
Černošky
Černošky
Cena: 4.000,-
Leopold Musil
Zima
Zima
Cena: 3.500,-