v poaukčním prodeji
v poaukčním prodeji

umělecká díla v poaukčním prodeji
Kavárna před Notre Dame
Autor: Bedřich Feigl (1884 - 1965)
Název díla: Kavárna před Notre Dame , kolem roku 1910
Technika a rozměr: olej, plátno, 63,5 x 101,5 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Feigl
Evidenční č.: EC-111
Cena: 780.800 Kč (27.886 €)