v poaukčním prodeji
v poaukčním prodeji

umělecká díla v poaukčním prodeji
Sv. Pavel z Tarsu
Autor: neznámý barokní řezbář
Název díla: Sv. Pavel z Tarsu, (18.století)
Technika a rozměr: barokní polychromovaná dřevořezba, v. 100 cm

Evidenční č.: EC-7372
Cena: 109.800 Kč (3.921 €)

Magická energie džungle
Autor: Otto Placht (1962)
Název díla: Magická energie džungle, 2012
Technika a rozměr: olej, plátno, 80 x 120 cm
Značeno: značeno na rubu: Otto Placht 2012
Evidenční č.: EC-7369
Cena: 54.900 Kč (1.961 €)

Vzpomínky
Autor: Antonín Málek (1937)
Název díla: Vzpomínky
Technika a rozměr: suchá jehla, papír, 19,5 x 10,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Málek 78
vlevo dole: 3...

Evidenční č.: EC-7367
Cena: 3.050 Kč (109 €)

Anděl
Autor: Antonín Málek (1937)
Název díla: Anděl, 1979
Technika a rozměr: pastel, papír, 32 x 23 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Málek XII 79
vlevo dol...

Evidenční č.: EC-7366
Cena: 12.200 Kč (436 €)

Setkání v parku
Autor: František Dvořák (Brunner) (1862 - 1927)
Název díla: Setkání v parku, (kolem roku 1905)
Technika a rozměr: olej, lepenka, 21,5 x 11,5 cm

Evidenční č.: EC-7365
Cena: 30.500 Kč (1.089 €)

Polední slunce
Autor: František Jakub (1875 - 1940)
Název díla: Polední slunce, (kolem roku 1915)
Technika a rozměr: olej, překližka, 28,5 x 22,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: F. Jakub
Popis: Konzultováno s PhDr. Mgr. M. Zachařem.
Evidenční č.: EC-7364
Cena: 23.180 Kč (828 €)

Váza
Autor: Václav Hanuš (1924 - 2009)
Název díla: Váza
Technika a rozměr: sklo, v. 27 cm

Evidenční č.: EC-7362
Cena: 3.900 Kč (139 €)

Váza modrý střep
Název díla: Váza modrý střep
Technika a rozměr: autorská skleněná plastika, v. 29,5 cm

Evidenční č.: EC-7360
Cena: 4.510 Kč (161 €)

Autor: Dětský koník
Název díla: , (poč. 20.století)
Technika a rozměr: dřevěná hlava, různé materiály, kůže, dřevěná deska s kolečky , v. 71 cm

Evidenční č.: EC-7358
Cena: 18.300 Kč (654 €)

Sokolský slet
Autor: M. Klos
Název díla: Sokolský slet, 1922
Technika a rozměr: tempera, karton, 59 x 87 cm
Značeno: značeno vlevo dole: M.Klos 22

Evidenční č.: EC-7352
Cena: 42.700 Kč (1.525 €)

Vesnice v Českém středohoří
Autor: Vladimír Pleiner (1891 - 1952)
Název díla: Vesnice v Českém středohoří, (30.léta)
Technika a rozměr: olej, plátno, 64,5 x 100 cm
Značeno: značeno vlevo dole: V.Pleiner

Evidenční č.: EC-7346
Cena: 30.500 Kč (1.089 €)

Na Užhorodském dvoře / Stromy (oboustranný obraz)
Autor: Alois Moravec (1899 - 1987)
Název díla: Na Užhorodském dvoře / Stromy (oboustranný obraz), 1942
Technika a rozměr: olej, plátno, 59,5 x 73 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Alois Moravec 42
na ru...

Evidenční č.: EC-7345
Cena: 21.960 Kč (784 €)

Iniciace
Autor: Karel Laštovka (1938 - 1986)
Název díla: Iniciace, 1974
Technika a rozměr: kombinovaná technika, karton, s.p. 91 x 64 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Laštovka 74

Evidenční č.: EC-7342
Cena: 48.800 Kč (1.743 €)

Akt v interieru
Autor: František Vobecký (1902 - 1991)
Název díla: Akt v interieru, (30. léta)
Technika a rozměr: tempera, karton, 62 x 47,5 cm
Značeno: na rubu pozůstalostní razítko

Evidenční č.: EC-7341
Cena: 61.000 Kč (2.179 €)

Dáma s liščím šálem
Autor: Malva Schalek (1882 - 1944)
Název díla: Dáma s liščím šálem, 1921
Technika a rozměr: olej, plátno, 75 x 55,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Malva Schalek 1921
Při...

Evidenční č.: EC-7340
Cena: 42.700 Kč (1.525 €)

Sopky
Autor: Jaroslav Róna (1957)
Název díla: Sopky, 1996
Technika a rozměr: pastel, papír, 32 x 39 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Róna II. 96

Evidenční č.: EC-7336
Cena: 24.400 Kč (871 €)

Pobřeží
Autor: Generace Osmy
Název díla: Pobřeží, (mezi lety 1910 a 1920)
Technika a rozměr: olej, lepenka, 29,5 x 38 cm

Evidenční č.: EC-7335
Cena: 36.600 Kč (1.307 €)

Dívka v přírodě
Autor: Eduard Veith (1856 - 1925)
Název díla: Dívka v přírodě, (1911)
Technika a rozměr: olej, plátno, 151 x 111 cm
Značeno: značeno vpravo dole: E. Veith
na rubu výst...

Evidenční č.: EC-7334
Cena: 585.600 Kč (20.914 €)

Husopasky
Autor: Károly Kotasz (1872 - 1941)
Název díla: Husopasky, (kolem roku 1910)
Technika a rozměr: olej, plátno, 22,5 x 26,5 cm
Značeno: značeno vlevo dole: kotász K

Evidenční č.: EC-7332
Cena: 12.200 Kč (436 €)

Milovnice knih/ na rubu Studie stromu
Autor: Miloš Jiránek (1875 - 1911)
Název díla: Milovnice knih/ na rubu Studie stromu, (1908)
Technika a rozměr: olej, plátno, 39,5 x 50,5 cm
Evidenční č.: EC-7330
Cena: 122.000 Kč (4.357 €)

Mísa art
Autor: Petr Koník (1964)
Název díla: Mísa art
Technika a rozměr: sklo, 21 x 52 cm
Značeno: značeno: Koník

Evidenční č.: EC-7326
Cena: 3.660 Kč (131 €)

Mísa
Autor: Petr Koník (1964)
Název díla: Mísa
Technika a rozměr: sklo, 33 x 65,5 cm
Značeno: značeno: Koník

Evidenční č.: EC-7325
Cena: 8.540 Kč (305 €)

Podvečer
Autor: Otakar Hůrka (1889 - 1966)
Název díla: Podvečer
Technika a rozměr: olej, lepenka, 24,5 x 31,5 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Otakar Hůrka-

Evidenční č.: EC-7318
Cena: 4.880 Kč (174 €)

Svítání
Název díla: Svítání, (20.-30. léta)
Technika a rozměr: olej, lepenka, 24,5 x 35 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Otakar Hůrka-

Evidenční č.: EC-7317
Cena: 4.880 Kč (174 €)

konvolut 9-ti kreseb
Autor: Cyril Bouda (1901 - 1984)
Název díla: konvolut 9-ti kreseb
Technika a rozměr: 3x tuš, papír
3x sepie, papír
3x tužka, papír
Značeno: některé kresby značeny

Evidenční č.: EC-7316
Cena: 7.320 Kč (261 €)

Z Kypru
Autor: Karel Souček (1915 - 1982)
Název díla: Z Kypru, 1978
Technika a rozměr: tempera, karton, s.p.: 31,5 x 47,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: K. Souček 78.
vlevo do...

Evidenční č.: EC-7310
Cena: 4.880 Kč (174 €)

Dáma v klobouku
Autor: Pavel Antonovič Gromnickij (1889 - 1977)
Název díla: Dáma v klobouku, 1924
Technika a rozměr: olej, lepenka, 49,5 x 39,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole azbukou: P. Gromnickij

Evidenční č.: EC-7309
Cena: 14.640 Kč (523 €)

Luční kytice
Autor: Otto Matoušek (1890 - 1977)
Název díla: Luční kytice, 1932
Technika a rozměr: olej, plátno na lepence, 52,5 x 46 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Otto Matoušek 32.

Evidenční č.: EC-7308
Cena: 7.320 Kč (261 €)

Za humny
Autor: Gustav Macoun (1892 - 1934)
Název díla: Za humny, 1917
Technika a rozměr: olej, lepenka, 49,5 x 59,5 cm
Značeno: značeno vlevo dole: GMacoun 1917
Evidenční č.: EC-7307
Cena: 36.600 Kč (1.307 €)

Pohled na Cheb
Autor: Rudolf Herbert Schlindenbuch (1877 - 1934)
Název díla: Pohled na Cheb, 1940
Technika a rozměr: olej, plátno, 83 x 60 cm
Značeno: značeno vlevo dole: R.H.Schlindenbuch. 1940

Evidenční č.: EC-7306
Cena: 34.160 Kč (1.220 €)

Studie skal
Autor: Julius Mařák (1832 - 1899)
Název díla: Studie skal, (kolem roku 1890)
Technika a rozměr: olej, lepenka, 23,5 x 29 cm
Značeno: 23,5 x 29 cm
Evidenční č.: EC-7303
Cena: 30.500 Kč (1.089 €)

Oboustranný obraz - Chalupy v Machově/ Machov na podzim
Autor: Antonín Hudeček (1872 - 1941)
Název díla: Oboustranný obraz - Chalupy v Machově/ Machov na podzim, (1912)
Technika a rozměr: olej, karton, 66 x 100 cm
Značeno: značeno vpravo dole: A. Hudeček; Ant. Hudeček
Evidenční č.: EC-7301
Cena: 67.100 Kč (2.396 €)

 Surrealistická postava
Autor: Václav Tikal (1906 - 1965)
Název díla: Surrealistická postava, (50.-60. léta)
Technika a rozměr: kombinovaná technika, karton, 40 x 40 cm
Značeno: značeno dole uprostřed: Tikal
na rubu pozůs...
Evidenční č.: EC-7298
Cena: 54.900 Kč (1.961 €)

Strom na stráni
Autor: Václav Jansa (1859 - 1913)
Název díla: Strom na stráni, (kolem roku 1910)
Technika a rozměr: olej, plátno, 152 x 100 cm

Evidenční č.: EC-7296
Cena: 207.400 Kč (7.407 €)

Náměstí Sv.Marka
Autor: Conrad Hoff (1816 - 1883)
Název díla: Náměstí Sv.Marka, (2. polovina 19. století)
Technika a rozměr: olej, plátno, 29 x 37,5 cm
Značeno: značeno vlevo dole: C.Hoff.

Evidenční č.: EC-7293
Cena: 54.900 Kč (1.961 €)

U Vídeňské opery
Autor: Friedrich Frank (1890 - 1939)
Název díla: U Vídeňské opery
Technika a rozměr: kombinovaná technika, karton, 36 x 28,5 cm

Evidenční č.: EC-7292
Cena: 18.300 Kč (654 €)

 Bouřlivé moře
Autor: Josef Procházka (1909 - 1984)
Název díla: Bouřlivé moře
Technika a rozměr: olej, sololit, 57,5 x 94 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Jos. Procházka
na rubu...
Evidenční č.: EC-7287
Cena: 67.100 Kč (2.396 €)

Odčiňujeme Bílou Horu
Autor: Lev Šimák (1896 - 1989)
Název díla: Odčiňujeme Bílou Horu, 1945
Technika a rozměr: olej, plátno, 54 x 73 cm
Značeno: vlevo dole: Lev 45
na rubu: Odčiňujeme Bílo...
Evidenční č.: EC-7286
Cena: 29.280 Kč (1.046 €)

Příboj
Název díla: Příboj
Technika a rozměr: olej, plátno, 40,5 x 70,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Jar. Procházka

Evidenční č.: EC-7285
Cena: 43.920 Kč (1.569 €)

Letní den
Autor: Cyril Jančálek (1891 - 1954)
Název díla: Letní den
Technika a rozměr: olej, lepenka, 34,5 x 51,5 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Cyr Jančálek

Evidenční č.: EC-7284
Cena: 9.760 Kč (349 €)

Toušeňská lipová alej
Autor: Čeněk Choděra (1881 - 1955)
Název díla: Toušeňská lipová alej, 1931
Technika a rozměr: olej, plátno, 43 x 54 cm
Značeno: značeno vpravo dole: ČChoděra 1931
na rubu ...

Evidenční č.: EC-7283
Cena: 26.840 Kč (959 €)

Krajina
Autor: Robert Piesen (1921 - 1977)
Název díla: Krajina, 1958
Technika a rozměr: kombinovaná technika, karton, 33,5 x 48 cm
Značeno: značeno na rubu s dedikací: Robert Piesen 1958
Popis: Ze sbírky významného historika umění.
Evidenční č.: EC-7280
Cena: 67.100 Kč (2.396 €)

Nový stoh
Autor: Alena Kučerová (1935)
Název díla: Nový stoh, 1984
Technika a rozměr: tisk z perforovaného plechu, papír, 53,5 x 75 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Alena Kučerová 1984
vl...

Evidenční č.: EC-7277
Cena: 30.500 Kč (1.089 €)

Koncert
Autor: Otto Gutfreund (1889 - 1927)
Název díla: Koncert, (1912-1913)
Technika a rozměr: originální autorská patinovaná sádra na dřevěné desce, 45 x 66 cm

Evidenční č.: EC-7275
Cena: 195.200 Kč (6.971 €)

Událost II. (Kleinova láhev)
Autor: Jiří Příhoda (1966)
Název díla: Událost II. (Kleinova láhev), 1996
Technika a rozměr: tuš, karton, 70 x 49,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Jiří Příhoda 96
Z cykl...
Evidenční č.: EC-7270
Cena: 24.400 Kč (871 €)

Billboard (Kleinova láhev)
Autor: Jiří Příhoda (1966)
Název díla: Billboard (Kleinova láhev), 1999
Z cykl...
Evidenční č.: EC-7269
Cena: 24.400 Kč (871 €)

Vztahy II.
Autor: Roman Franta (1962)
Název díla: Vztahy II., 1993
Technika a rozměr: kombinovaná technika, papír, s.p. 38 x 49,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: III. 1993 RF
Evidenční č.: EC-7268
Cena: 14.640 Kč (523 €)

Vztahy I.
Autor: Roman Franta (1962)
Název díla: Vztahy I., 1993
Technika a rozměr: kombinovaná technika, papír, s.p.38 x 49,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: III. 93 RF
dole uprost...
Evidenční č.: EC-7267
Cena: 14.640 Kč (523 €)

Humprecht
Autor: Oldřich Smutný (1925 - 2013)
Název díla: Humprecht, 1952
Technika a rozměr: olej, plátno , 48,5 x 58,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: 1952 O.Smutný
Popis: Dílo získáno z pozůstalosti autora.
Evidenční č.: EC-7262
Cena: 14.640 Kč (523 €)

Potok v lukách (Heřmaničky)
Autor: Ota Bubeníček (1871 - 1962)
Název díla: Potok v lukách (Heřmaničky), 1910
Technika a rozměr: olej, plátno na kartonu, 19 x 27 cm
Značeno: značeno vlevo dole: O.Bubeníček 10
na rubu ...

Evidenční č.: EC-7260
Cena: 42.700 Kč (1.525 €)

piktogram piktogram
piktogram piktogram