v poaukčním prodeji
v poaukčním prodeji

umělecká díla v poaukčním prodeji
Sv. Pavel z Tarsu
Autor: neznámý barokní řezbář
Název díla: Sv. Pavel z Tarsu, (18.století)
Technika a rozměr: barokní polychromovaná dřevořezba, v. 100 cm

Evidenční č.: EC-7372
Cena: 109.800 Kč (3.921 €)

Magická energie džungle
Autor: Otto Placht (1962)
Název díla: Magická energie džungle, 2012
Technika a rozměr: olej, plátno, 80 x 120 cm
Značeno: značeno na rubu: Otto Placht 2012
Evidenční č.: EC-7369
Cena: 54.900 Kč (1.961 €)

Vzpomínky
Autor: Antonín Málek (1937)
Název díla: Vzpomínky
Technika a rozměr: suchá jehla, papír, 19,5 x 10,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Málek 78
vlevo dole: 3...

Evidenční č.: EC-7367
Cena: 3.050 Kč (109 €)

Anděl
Autor: Antonín Málek (1937)
Název díla: Anděl, 1979
Technika a rozměr: pastel, papír, 32 x 23 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Málek XII 79
vlevo dol...

Evidenční č.: EC-7366
Cena: 12.200 Kč (436 €)

Setkání v parku
Autor: František Dvořák (Brunner) (1862 - 1927)
Název díla: Setkání v parku, (kolem roku 1905)
Technika a rozměr: olej, lepenka, 21,5 x 11,5 cm

Evidenční č.: EC-7365
Cena: 30.500 Kč (1.089 €)

Váza
Autor: Václav Hanuš (1924 - 2009)
Název díla: Váza
Technika a rozměr: sklo, v. 27 cm

Evidenční č.: EC-7362
Cena: 3.900 Kč (139 €)

Váza modrý střep
Název díla: Váza modrý střep
Technika a rozměr: autorská skleněná plastika, v. 29,5 cm

Evidenční č.: EC-7360
Cena: 4.510 Kč (161 €)

Autor: Dětský koník
Název díla: , (poč. 20.století)
Technika a rozměr: dřevěná hlava, různé materiály, kůže, dřevěná deska s kolečky , v. 71 cm

Evidenční č.: EC-7358
Cena: 18.300 Kč (654 €)

Sokolský slet
Autor: M. Klos
Název díla: Sokolský slet, 1922
Technika a rozměr: tempera, karton, 59 x 87 cm
Značeno: značeno vlevo dole: M.Klos 22

Evidenční č.: EC-7352
Cena: 42.700 Kč (1.525 €)

Vesnice v Českém středohoří
Autor: Vladimír Pleiner (1891 - 1952)
Název díla: Vesnice v Českém středohoří, (30.léta)
Technika a rozměr: olej, plátno, 64,5 x 100 cm
Značeno: značeno vlevo dole: V.Pleiner

Evidenční č.: EC-7346
Cena: 30.500 Kč (1.089 €)

Na Užhorodském dvoře / Stromy (oboustranný obraz)
Autor: Alois Moravec (1899 - 1987)
Název díla: Na Užhorodském dvoře / Stromy (oboustranný obraz), 1942
Technika a rozměr: olej, plátno, 59,5 x 73 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Alois Moravec 42
na ru...

Evidenční č.: EC-7345
Cena: 21.960 Kč (784 €)

Iniciace
Autor: Karel Laštovka (1938 - 1986)
Název díla: Iniciace, 1974
Technika a rozměr: kombinovaná technika, karton, s.p. 91 x 64 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Laštovka 74

Evidenční č.: EC-7342
Cena: 48.800 Kč (1.743 €)

Akt v interieru
Autor: František Vobecký (1902 - 1991)
Název díla: Akt v interieru, (30. léta)
Technika a rozměr: tempera, karton, 62 x 47,5 cm
Značeno: na rubu pozůstalostní razítko

Evidenční č.: EC-7341
Cena: 61.000 Kč (2.179 €)

Sopky
Autor: Jaroslav Róna (1957)
Název díla: Sopky, 1996
Technika a rozměr: pastel, papír, 32 x 39 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Róna II. 96

Evidenční č.: EC-7336
Cena: 24.400 Kč (871 €)

Pobřeží
Autor: Generace Osmy
Název díla: Pobřeží, (mezi lety 1910 a 1920)
Technika a rozměr: olej, lepenka, 29,5 x 38 cm

Evidenční č.: EC-7335
Cena: 36.600 Kč (1.307 €)

Dívka v přírodě
Autor: Eduard Veith (1856 - 1925)
Název díla: Dívka v přírodě, (1911)
Technika a rozměr: olej, plátno, 151 x 111 cm
Značeno: značeno vpravo dole: E. Veith
na rubu výst...

Evidenční č.: EC-7334
Cena: 585.600 Kč (20.914 €)

Husopasky
Autor: Károly Kotasz (1872 - 1941)
Název díla: Husopasky, (kolem roku 1910)
Technika a rozměr: olej, plátno, 22,5 x 26,5 cm
Značeno: značeno vlevo dole: kotász K

Evidenční č.: EC-7332
Cena: 12.200 Kč (436 €)

Milovnice knih/ na rubu Studie stromu
Autor: Miloš Jiránek (1875 - 1911)
Název díla: Milovnice knih/ na rubu Studie stromu, (1908)
Technika a rozměr: olej, plátno, 39,5 x 50,5 cm
Evidenční č.: EC-7330
Cena: 122.000 Kč (4.357 €)

 Surrealistická postava
Autor: Václav Tikal (1906 - 1965)
Název díla: Surrealistická postava, (50.-60. léta)
Technika a rozměr: kombinovaná technika, karton, 40 x 40 cm
Značeno: značeno dole uprostřed: Tikal
na rubu pozůs...
Evidenční č.: EC-7298
Cena: 54.900 Kč (1.961 €)

Strom na stráni
Autor: Václav Jansa (1859 - 1913)
Název díla: Strom na stráni, (kolem roku 1910)
Technika a rozměr: olej, plátno, 152 x 100 cm

Evidenční č.: EC-7296
Cena: 207.400 Kč (7.407 €)

Krajina
Autor: Robert Piesen (1921 - 1977)
Název díla: Krajina, 1958
Technika a rozměr: kombinovaná technika, karton, 33,5 x 48 cm
Značeno: značeno na rubu s dedikací: Robert Piesen 1958
Popis: Ze sbírky významného historika umění.
Evidenční č.: EC-7280
Cena: 67.100 Kč (2.396 €)

Nový stoh
Autor: Alena Kučerová (1935)
Název díla: Nový stoh, 1984
Technika a rozměr: tisk z perforovaného plechu, papír, 53,5 x 75 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Alena Kučerová 1984
vl...

Evidenční č.: EC-7277
Cena: 30.500 Kč (1.089 €)

Koncert
Autor: Otto Gutfreund (1889 - 1927)
Název díla: Koncert, (1912-1913)
Technika a rozměr: originální autorská patinovaná sádra na dřevěné desce, 45 x 66 cm

Evidenční č.: EC-7275
Cena: 195.200 Kč (6.971 €)

Událost II. (Kleinova láhev)
Autor: Jiří Příhoda (1966)
Název díla: Událost II. (Kleinova láhev), 1996
Technika a rozměr: tuš, karton, 70 x 49,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Jiří Příhoda 96
Z cykl...
Evidenční č.: EC-7270
Cena: 24.400 Kč (871 €)

Billboard (Kleinova láhev)
Autor: Jiří Příhoda (1966)
Název díla: Billboard (Kleinova láhev), 1999
Z cykl...
Evidenční č.: EC-7269
Cena: 24.400 Kč (871 €)

Vztahy II.
Autor: Roman Franta (1962)
Název díla: Vztahy II., 1993
Technika a rozměr: kombinovaná technika, papír, s.p. 38 x 49,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: III. 1993 RF
Evidenční č.: EC-7268
Cena: 14.640 Kč (523 €)

Vztahy I.
Autor: Roman Franta (1962)
Název díla: Vztahy I., 1993
Technika a rozměr: kombinovaná technika, papír, s.p.38 x 49,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: III. 93 RF
dole uprost...
Evidenční č.: EC-7267
Cena: 14.640 Kč (523 €)

Humprecht
Autor: Oldřich Smutný (1925 - 2013)
Název díla: Humprecht, 1952
Technika a rozměr: olej, plátno , 48,5 x 58,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: 1952 O.Smutný
Popis: Dílo získáno z pozůstalosti autora.
Evidenční č.: EC-7262
Cena: 14.640 Kč (523 €)

Potok v lukách (Heřmaničky)
Autor: Ota Bubeníček (1871 - 1962)
Název díla: Potok v lukách (Heřmaničky), 1910
Technika a rozměr: olej, plátno na kartonu, 19 x 27 cm
Značeno: značeno vlevo dole: O.Bubeníček 10
na rubu ...

Evidenční č.: EC-7260
Cena: 42.700 Kč (1.525 €)

Nábřeží s boudami
Autor: František Říha (1910 - 1986)
Název díla: Nábřeží s boudami, 1973
Technika a rozměr: olej, plátno na sololitu, 40 x 49,5 cm
Značeno: značeno vlevo dole: František Říha
na rubu ...

Evidenční č.: EC-7253
Cena: 36.600 Kč (1.307 €)

Noční chodec
Autor: František Hudeček (1909 - 1990)
Název díla: Noční chodec, 1961
Technika a rozměr: kombinovaná technika, karton, 41 x 28 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Fr. Hudeček 61

Evidenční č.: EC-7252
Cena: 41.480 Kč (1.481 €)

Dívka u toaletky
Autor: Johann Georg Meyer von Bremen (1813 - 1886)
Název díla: Dívka u toaletky, 1882
Technika a rozměr: olej, dřevěná deska, 59 x 43 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Meyer von Bremen, Berlin 1882

Evidenční č.: EC-7251
Cena: 268.400 Kč (9.586 €)

Stan
Autor: Endre Nemes (Andrej Nemeš) (1909 - 1985)
Název díla: Stan, 1945
Technika a rozměr: kombinovaná technika, papír, 17 x 19 cm
Značeno: značeno vpravo dole: E. Nemes 12/12 45
Evidenční č.: EC-7249
Cena: 17.080 Kč (610 €)

Zátiší s rybou
Autor: Dalibor Matouš (1925 - 1992)
Název díla: Zátiší s rybou, 1957
Technika a rozměr: olej, sololit, 22 x 34 cm
Značeno: značeno vlevo dole: D Matouš 57
na rubu aut...

Evidenční č.: EC-7247
Cena: 29.280 Kč (1.046 €)

Hausboty na vodě
Autor: Vlastimil Beneš (1919 - 1981)
Název díla: Hausboty na vodě, 1947
Technika a rozměr: monotyp, papír, 10,5 x 15 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Beneš 47

Evidenční č.: EC-7243
Cena: 1.830 Kč (65 €)

Krajina se stožárem
Název díla: Krajina se stožárem, 1945
Technika a rozměr: akvarel, papír, 40 x 60 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Beneš 45.

Evidenční č.: EC-7241
Cena: 11.960 Kč (427 €)

Mojžíš
Autor: Alén Diviš (1900 - 1956)
Název díla: Mojžíš
Technika a rozměr: uhel, pastel, papír, s.p. 60 x 44 cm
Popis: Dílo pochází z umělecké pozůstalosti autora.
Evidenční č.: EC-7237
Cena: 146.400 Kč (5.229 €)

 Na břehu
Autor: František Líbal (1896 - 1974)
Název díla: Na břehu, 1932
Technika a rozměr: olej, lepenka, 19,5 x 24 cm
Značeno: značeno vpravo dole: franta líbal 1932

Evidenční č.: EC-7203
Cena: 9.760 Kč (349 €)

Studie vrby
Autor: Julius Mařák (1832 - 1899)
Název díla: Studie vrby
Technika a rozměr: tužka, akvarel, papír, s.p. 28,5 x 41 cm
Značeno: značeno vlevo dole: J.M.
na rubu razítko: G...
Popis: Konzultováno s PhDr. Mgr. M. Zachařem.
Evidenční č.: EC-7202
Cena: 10.980 Kč (392 €)

Odpočinek
Autor: František Daněk - Sedláček (1892 - 1974)
Název díla: Odpočinek, 1933
Technika a rozměr: olej, lepenka, 41 x 55 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Daněk-Sedláček 33
Evidenční č.: EC-7198
Cena: 17.080 Kč (610 €)

Praha
Autor: Viktor Stretti (1878 - 1957)
Název díla: Praha, 1946
Technika a rozměr: uhel, běloba, papír, s.p. 45 x 55,5 cm
Značeno: značeno dole uprostřed Viktor Stretti Praha 1946

Evidenční č.: EC-7197
Cena: 17.080 Kč (610 €)

Dáma s květinou
Autor: Jan Mikule (1873 - 1934)
Název díla: Dáma s květinou
Technika a rozměr: olej, lepenka, 62 x 48,5 cm
Značeno: značeno vlevo dole: J Mikule
Evidenční č.: EC-7195
Cena: 36.600 Kč (1.307 €)

Krajina se zříceninou
Autor: Ladislav Karoušek (1926 - 1991)
Název díla: Krajina se zříceninou
Technika a rozměr: olej, plátno, 60 x 70 cm
Značeno: značeno vlevo dole: L Karoušek

Evidenční č.: EC-7178
Cena: 12.200 Kč (436 €)

Pamětní list K. Liebnechta
Autor: Käthe Kollwitz (1867 - 1945)
Název díla: Pamětní list K. Liebnechta, (1920)
Technika a rozměr: dřevořez, papír, 35 x 50 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Kathe Kollwitz

Evidenční č.: EC-7176
Cena: 21.960 Kč (784 €)

Železniční most přes Labe
Autor: Vilém Plocek (1905 - 2001)
Název díla: Železniční most přes Labe
Technika a rozměr: tempera, karton, s.p. 28,5 x 39,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Vilém Plocek 1997
na r...

Evidenční č.: EC-7171
Cena: 9.760 Kč (349 €)

Praha
Autor: Viktor Oliva (1861 - 1928)
Název díla: Praha
Technika a rozměr: olej, plátno, 60,5 x 74 cm
Značeno: značeno vpravo dole: V Oliva
Evidenční č.: EC-7166
Cena: 36.600 Kč (1.307 €)

Portréty Jiřího a Marie Berdychových
Autor: Antonín Málek (1937)
Název díla: Portréty Jiřího a Marie Berdychových , 1987
Technika a rozměr: (2x) kombinovaná technika, papír, (2x) s.p. 38 x 26 cm
Značeno: oba obrazy značeny vpravo dole: Málek II-V 87

Evidenční č.: EC-7164
Cena: 19.520 Kč (697 €)

Medvědář na vsi
Autor: Ruský malíř počátku 20. století
Název díla: Medvědář na vsi
Technika a rozměr: olej, plátno, 70 x 80,5 cm
Značeno: značeno na rubu nečitelně
štítek sbírky Mar...

Evidenční č.: EC-6973
Cena: 115.900 Kč (4.139 €)

V baru
Autor: Karel Souček (1915 - 1982)
Název díla: V baru, 1967
Technika a rozměr: olej, plátno, 92 x 107,5 cm
Značeno: značeno vlevo dole: K. Souček 67
Evidenční č.: EC-5992
Cena: 207.400 Kč (7.407 €)

Cesta pod stadionem
Autor: Karel Holan (1893 - 1953)
Název díla: Cesta pod stadionem, 1932
Technika a rozměr: olej, plátno, 81 x 100 cm
Značeno: značeno vpravo dole: K. Holan-32
na rubu št...
Popis: Vystaveno:
Evidenční č.: EC-5728
Cena: 134.200 Kč (4.793 €)

piktogram piktogram
piktogram piktogram

Ida Münzbergová
Kytice pampelišek
Kytice pampelišek
Cena: 4.000,-
J. Bartek
Horská krajina
Horská krajina
Cena: 3.000,-
Ida Münzbergová
Kytice blatouchů
Kytice blatouchů
Cena: 4.000,-
Antonín Kroča
Akt II
Akt II
Cena: 1.500,-