v poaukčním prodeji
v poaukčním prodeji

umělecká díla v poaukčním prodeji
 Pražská periferie
Autor: Karel Holan (1893 - 1953)
Název díla: Pražská periferie, 1942
Technika a rozměr: olej, překližka, 33 x 41 cm
Značeno: značeno vpravo dole: K. Holan 42

Evidenční č.: EC-7696
Cena: 34.160 Kč (1.220 €)

Oddyseus
Autor: Jan Bauch (1898 - 1995)
Název díla: Oddyseus, (1976)
Technika a rozměr: pálená hlína, glazura, v. 13 cm
Značeno: značeno zespodu: JB

Evidenční č.: EC-7693
Cena: 8.540 Kč (305 €)

Krajina
Autor: František Gross (1909 - 1985)
Název díla: Krajina, (50.-60. léta)
Technika a rozměr: olej, lepenka, 37 x 44,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: F. Gross
Popis: Dílo pochází z pozůstalosti autora.
Evidenční č.: EC-7692
Cena: 14.640 Kč (523 €)

Obětina
Autor: Jan Koblasa (1932 - 2017)
Název díla: Obětina, 1959-60
Technika a rozměr: originální patinovaný beton na kovovém podstavci, d.64 cm

Evidenční č.: EC-7686
Cena: 73.200 Kč (2.614 €)

Klaun
Autor: Endre Nemes (Andrej Nemeš) (1909 - 1985)
Název díla: Klaun, 1953
Technika a rozměr: lakovaná tempera na sádrové desce, 44,5 x 50 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Endre Nemes 1953

Evidenční č.: EC-7685
Cena: 79.300 Kč (2.832 €)

Motýli
Autor: Jiří Kolář (1914 - 2002)
Název díla: Motýli
Technika a rozměr: sérigrafie, papír, 78.5 cm x 67.0 cm

Evidenční č.: EC-7676
Cena: 3.050 Kč (109 €)

Kouzelný roh XXVII
Autor: Max Ernst (1891 - 1976)
Název díla: Kouzelný roh XXVII, (1970)
Technika a rozměr: litografie, papír, 22,5 x 10 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Max Ernst
vlevo dole: ...

Evidenční č.: EC-7674
Cena: 21.960 Kč (784 €)

Pohádkový motiv
Autor: František Horký (1879 - 1936)
Název díla: Pohádkový motiv, ( před r. 1907)
Technika a rozměr: kombinovaná technika, papír, 77 x 60 cm
Značeno: Konzultováno s PhDr. Mgr. M. Zachařem.

Evidenční č.: EC-7673
Cena: 26.840 Kč (959 €)

Letní krajina
Autor: Josef Jíra (1929 - 2005)
Název díla: Letní krajina, 1959
Technika a rozměr: olej, plátno, 40 x 50 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Josef Jíra 59
Evidenční č.: EC-7670
Cena: 46.360 Kč (1.656 €)

Obraz z cyklu Jaro
Autor: Jan Preisler (1872 - 1918)
Název díla: Obraz z cyklu Jaro, 1907
Technika a rozměr: olej, plátno na lepence, 28 x 31 cm
Značeno: značeno vpravo dole: JP 07
přiložen: odborn...

Evidenční č.: EC-7656
Cena: 1.830.000 Kč (65.357 €)

 V poledním slunci
Autor: Henri Roidot (1877 - 1960)
Název díla: V poledním slunci
Technika a rozměr: olej, dřevěná deska, 34 x 40 cm
Značeno: značeno vpravo dole: H. Roidot

Evidenční č.: EC-7650
Cena: 26.840 Kč (959 €)

Mexičan
Autor: Géza Szóbel (1905 - 1963)
Název díla: Mexičan
Technika a rozměr: kvaš, tempera, papír, s.p. 40 x 29,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Géza Szobel
na rubu po...

Evidenční č.: EC-7648
Cena: 24.400 Kč (871 €)

Nevěsta
Autor: Jozef Kostka (1912 - 1996)
Název díla: Nevěsta
Technika a rozměr: pálená glazovaná hlína, v. bez podstavce 72,5 cm (s podstavcem 84 cm)
Značeno: značeno z boku: JK

Evidenční č.: EC-7647
Cena: 31.720 Kč (1.133 €)

Opice
Název díla: Opice
Technika a rozměr: pálená glazovaná hlína, v. 35 cm
Značeno: značeno z boku: K

Evidenční č.: EC-7646
Cena: 24.400 Kč (871 €)

Matka s děťátkem
Autor: Antonín Širůček (1913 - 1977)
Název díla: Matka s děťátkem, (70. léta)
Technika a rozměr: olej, plátno, 115 x 65 cm
Značeno: značeno vpravo dole: A.Širůček

Evidenční č.: EC-7645
Cena: 14.640 Kč (523 €)

Abstrakce
Autor: Bengt Lindström (1925 - 2008)
Název díla: Abstrakce, 1952
Technika a rozměr: olej, písek, karton, fixováno na sololitu, 22 x 37 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Bengt Lindström 1952

Evidenční č.: EC-7644
Cena: 79.300 Kč (2.832 €)

Alej v Bougival
Autor: Camille Bombois (1883 - 1970)
Název díla: Alej v Bougival, (1965)
Technika a rozměr: olej, plátno, 27 x 22 cm

Evidenční č.: EC-7643
Cena: 91.500 Kč (3.268 €)

Písmo
Autor: Radana Hamsíková Salmonová Podzemná (1941)
Název díla: Písmo, 1966
Technika a rozměr: olej, laky, sololit, 55 x 37,5 cm

Evidenční č.: EC-7641
Cena: 19.520 Kč (697 €)

Kompozice
Název díla: Kompozice, 1966
Značeno: značeno vpravo dole: R. Salmonová 66

Evidenční č.: EC-7640
Cena: 19.520 Kč (697 €)

Město v hlavě
Autor: Jaroslav Paur (1918 - 1987)
Název díla: Město v hlavě, 1985
Technika a rozměr: olej, plátno, 73 x 96 cm
Značeno: značeno vpravo dole: J Paur 85
na rubu: Měs...
Popis: Vystaveno: Dejvická galerie Vincence Kramáře
...
Evidenční č.: EC-7638
Cena: 225.700 Kč (8.061 €)

Abstraktní kompozice
Autor: Zbyněk Slavíček (1932 - 2012)
Název díla: Abstraktní kompozice, 1995
Technika a rozměr: olej, plátno, 100 x 100 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Z.S.
na rubu: Z. Slaví...

Evidenční č.: EC-7636
Cena: 34.160 Kč (1.220 €)

Žárlivý Adam
Autor: Ivan Komárek (1956)
Název díla: Žárlivý Adam, 1987
Technika a rozměr: olej, asambláž, plátno, 105 x 145,5 cm
Značeno: značeno dole na středu: Komárek 1987

Evidenční č.: EC-7628
Cena: 91.500 Kč (3.268 €)

Krajina
Autor: Antonín Hudeček (1872 - 1941)
Název díla: Krajina, (1915)
Technika a rozměr: olej, karton, 50 x 66 cm

Popis: Konzultováno s PhDr. Mgr. M. Zachařem.
Evidenční č.: EC-7615
Cena: 24.400 Kč (871 €)

Podzim
Název díla: Podzim, (1910)
Technika a rozměr: olej, karton, 34 x 47 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Ant. Hudeček
Evidenční č.: EC-7614
Cena: 17.080 Kč (610 €)

Pařížanka v parku
Autor: Leo Kober (1876 - 1931)
Název díla: Pařížanka v parku, (kolem roku 1906)
Technika a rozměr: olej. tempera, lepenka, 29 x 25 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Kober Paris
na rubu št...
Popis: Vystaveno: Budapešť
Evidenční č.: EC-7610
Cena: 26.840 Kč (959 €)

Portrét vídeňské nevěsty
Autor: Ludwig Beyfuss (1805 - 1850)
Název díla: Portrét vídeňské nevěsty, 1842
Technika a rozměr: olej, plátno, 79 x 63 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Ludwig Beyfus gemalt 1842

Evidenční č.: EC-7606
Cena: 48.800 Kč (1.743 €)

Tatry
Autor: Gustav Macoun (1892 - 1934)
Název díla: Tatry, (1915)
Technika a rozměr: olej, plátno, 64,5 x 68 cm
Značeno: značeno vlevo dole: G Macoun
na rubu razítk...
Evidenční č.: EC-7605
Cena: 67.100 Kč (2.396 €)

Lovečtí psi
Autor: František Xaver Naske (1884 - 1959)
Název díla: Lovečtí psi, 1929
Technika a rozměr: olej, lepenka, 44 x 29 cm
Značeno: značeno vlevo dole. F Naske 1929.

Evidenční č.: EC-7599
Cena: 9.760 Kč (349 €)

Sedící akt
Autor: Jan Smetana (1918 - 1998)
Název díla: Sedící akt, 1964
Technika a rozměr: tuš, papír, s.p.: 59 x 43 cm
Značeno: značeno vpravo nahoře: Smetana 64.

Evidenční č.: EC-7597
Cena: 12.200 Kč (436 €)

Rybník u Těchobuze za Pacovem
Autor: Václav Šrámek (1877 - 1965)
Název díla: Rybník u Těchobuze za Pacovem
Technika a rozměr: olej, lepenka, 50 x 65 cm
Značeno: značeno vpravo dole V Šrámek

Evidenční č.: EC-7596
Cena: 12.200 Kč (436 €)

Horská bystřina
Autor: Haushoferova škola
Název díla: Horská bystřina, (kolem roku 1860)
Technika a rozměr: olej, plátno, 55 x 68,5 cm

Velm...
Evidenční č.: EC-7595
Cena: 48.800 Kč (1.743 €)

Ze Šumavy
Název díla: Ze Šumavy, (1925-26)
Technika a rozměr: olej, plátno, 85 x 115 cm
Značeno: značeno vlevo dole: G. Macoun
Evidenční č.: EC-7594
Cena: 73.200 Kč (2.614 €)

Hlava
Autor: Ota Janeček (1919 - 1996)
Název díla: Hlava
Technika a rozměr: olej, sololit, 45 x 56,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Janeček

Evidenční č.: EC-2095
Cena: 109.800 Kč (3.921 €)