v internetové aukci
v internetové aukci

umělecká díla v internetové aukci
Výsledné cena dosažené v internetové aukci nezahrnuje odměnu provozovatele.
Tato odměna činí 22% z ceny dosažené v internetové aukci. Více v podmínkách internetové aukce.
Portrét
Autor: Alois Pitrmann (1911 - 1986)
Název díla: Portrét
Technika a rozměr: olej, plátno, 87,5 x 74,5 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Pitermann

Evidenční č.: EC-263
Aktuální cena: 9.000 Kč (321 €)

Černošky
Autor: neznačeno
Název díla: Černošky
Technika a rozměr: olej, sololit, 65 x 68 cm

Evidenční č.: EC-5777
Aktuální cena: 4.000 Kč (143 €)

Lávka
Autor: Neurčený autor
Název díla: Lávka, 1941
Technika a rozměr: olej, lepenka, 25 x 35 cm

Evidenční č.: EC-6051
Aktuální cena: 3.600 Kč (129 €)

Univerzita Karlova
Autor: Max Švabinský (1873 - 1962)
Název díla: Univerzita Karlova, 1948
Technika a rozměr: litografie papír, 2 kusy: 22 x 16 cm
Značeno: značeno vlevo dole: MŠvabinský 48

Evidenční č.: EC-6326

 Hlavy
Autor: František Hudeček (1909 - 1990)
Název díla: Hlavy, 1980
Technika a rozměr: tuš, papír, 18,5 x 3,5 cm
Značeno: značeno FH 80
Evidenční č.: EC-6678
Aktuální cena: 6.000 Kč (214 €)

Žena
Autor: František Gross (1909 - 1985)
Název díla: Žena, (kolem r. 1947)
Technika a rozměr: litografie, papír, 14,5 x 10,5 cm
Značeno: značeno dole uprostřed: F.Gross
Evidenční č.: EC-6965
Aktuální cena: 500 Kč (18 €)

Hlava
Autor: Josef Istler (1919 - 2000)
Název díla: Hlava
Technika a rozměr: lept, papír, 18,5 x 14,5 cm
Značeno: značeno dole uprostřed: istler
Evidenční č.: EC-6966
Aktuální cena: 500 Kč (18 €)

Zátiší s bustou
Autor: Arnošt Hofbauer (1869 - 1944)
Název díla: Zátiší s bustou
Technika a rozměr: monotyp, papír, 39 x 52 cm
Značeno: značeno vpravo dole: A Hofbauer
Evidenční č.: EC-6969
Aktuální cena: 800 Kč (29 €)

Blata
Autor: Alois Moravec (1899 - 1987)
Název díla: Blata, 1943
Technika a rozměr: litografie, papír, s.p. 22,5 x 33,4 cm
Značeno: značeno vpravo dole: AMoravec 43

Evidenční č.: EC-7009
Aktuální cena: 800 Kč (29 €)

Kytka s blatouchy
Název díla: Kytka s blatouchy, 1978
Technika a rozměr: olej, sololit, 37 x 28 cm
Značeno: značeno vlevo dole: AMoravec 78

Evidenční č.: EC-7010
Aktuální cena: 3.000 Kč (107 €)

Blatouchy
Název díla: Blatouchy, 1977
Značeno: značeno vlevo dole: A Moravec

Evidenční č.: EC-7011

U Lažan
Název díla: U Lažan, 1980
Technika a rozměr: olej, sololit, s.v. 33,5 x 48,5 cm
Značeno: značeno vlevo dole: AMoravec 80

Evidenční č.: EC-7012

Železniční most přes Labe
Autor: Vilém Plocek (1905 - 2001)
Název díla: Železniční most přes Labe
Technika a rozměr: tempera, karton, s.p. 28,5 x 39,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Vilém Plocek 1997
na r...

Evidenční č.: EC-7171
Aktuální cena: 8.000 Kč (286 €)

Chalupa u Terčiny vsi
Autor: Miroslav Kučera
Název díla: Chalupa u Terčiny vsi
Technika a rozměr: olej, plátno, 73 x 100 cm
Značeno: značeno vlevo dole: M.Kučera

Evidenční č.: EC-7207
Aktuální cena: 5.500 Kč (196 €)

Motiv z Vlkova
Autor: Miroslav Kučera
Název díla: Motiv z Vlkova
Technika a rozměr: olej, plátno, 70 x 80 cm

Evidenční č.: EC-7208

Chalupa u rybníka
Autor: Miroslav Kučera
Název díla: Chalupa u rybníka
Technika a rozměr: olej, plátno, 55 x 110 cm
Značeno: značeno vpravo dole: M.Kučera

Evidenční č.: EC-7209
Aktuální cena: 2.500 Kč (89 €)

Anděl
Autor: Antonín Málek (1937)
Název díla: Anděl, 1979
Technika a rozměr: pastel, papír, 32 x 23 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Málek XII 79
vlevo dol...

Evidenční č.: EC-7366
Aktuální cena: 10.000 Kč (357 €)

Vzpomínky
Autor: Antonín Málek (1937)
Název díla: Vzpomínky
Technika a rozměr: suchá jehla, papír, 19,5 x 10,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Málek 78
vlevo dole: 3...

Evidenční č.: EC-7367

Podvečer
Autor: Václav Šafář (1915 - 1991)
Název díla: Podvečer
Technika a rozměr: olej, překližka, 85 x 110 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Václav Šafář

Evidenční č.: EC-7386
Aktuální cena: 15.000 Kč (536 €)

Z Karlova mostu
Autor: Emanuel Bakla (1878 - 1943)
Název díla: Z Karlova mostu
Technika a rozměr: olej, plátno, 68,5 x 98 cm
Značeno: značeno vpravo dole: E. Bakla

Evidenční č.: EC-7387
Aktuální cena: 20.000 Kč (714 €)

Předjaří
Autor: František Sylva Toman (1886 - 1942)
Název díla: Předjaří
Technika a rozměr: olej, lepenka, 67 x 96 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Fr. Lyva. Toman

Evidenční č.: EC-7388

Zrcadlení
Autor: Václav Dobrý (1897 - ?)
Název díla: Zrcadlení, 1948
Technika a rozměr: kombinovaná technika, lepenka, 70 x 86 cm
Značeno: značeno vlevo dole: V. Dobrý 1948

Evidenční č.: EC-7389
Aktuální cena: 7.000 Kč (250 €)

Smolov
Autor: František Michl (1901 - 1977)
Název díla: Smolov, 1950
Technika a rozměr: olej, plátno, 60 x 81 cm
Značeno: značeno vpravo dole: F. Michl. 50.
na rubu:...

Evidenční č.: EC-7390

Kostelík
Autor: Ladislav Hlávka (1899 - ?)
Název díla: Kostelík, 1930
Technika a rozměr: olej, plátno, 50 x 69,5 cm
Značeno: značeno vlevo dole: L. Hlávka 1930

Evidenční č.: EC-7392

Plachetnice na pobřeží
Autor: Josef Syrový (1879 - 1956)
Název díla: Plachetnice na pobřeží
Technika a rozměr: kombinovaná technika, karton, s.p.: 33 x 38 cm
Značeno: značeno vlevo dole: JSyrový

Evidenční č.: EC-7394

Tři grácie
Autor: Vladimír Sychra (1903 - 1963)
Název díla: Tři grácie, 1942
Technika a rozměr: barevná litografie, papír, 34,5 x 48 cm
Značeno: značeno vpravo dole: V. Sychra 42
vlevo dol...

Evidenční č.: EC-7395

Dáma se slunečníkem
Název díla: Dáma se slunečníkem, 1940
Technika a rozměr: barevná litografie, papír, 40 x 35 cm
Značeno: značeno vpravo dole: V. Sychra 1940

Evidenční č.: EC-7396

Jez na Vltavě
Autor: Viktor Stretti (1878 - 1957)
Název díla: Jez na Vltavě
Technika a rozměr: litografie, papír, 31 x 36,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Viktor Stretti

Evidenční č.: EC-7397
Aktuální cena: 2.000 Kč (71 €)

Restaurace u Pruďasů
Autor: Kamil Lhoták (1912 - 1990)
Název díla: Restaurace u Pruďasů
Technika a rozměr: tužka, papír, s.p. 10 x 13,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: KL

Evidenční č.: EC-7399
Aktuální cena: 5.000 Kč (179 €)

V hledišti
Název díla: V hledišti, 1950
Technika a rozměr: perokresba tuší, papír, s.p. 16 x 13 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Kamil Lhoták 50

Evidenční č.: EC-7400
Aktuální cena: 4.500 Kč (161 €)

Surrealistická kompozice
Autor: Josef Liesler (1912 - 2005)
Název díla: Surrealistická kompozice
Technika a rozměr: tužka, papír, s.p. 24 x 28,5 cm
Značeno: značeno vpravo nahoře: Liesler

Evidenční č.: EC-7401

Novoročenka Jana Poše
Autor: František Tichý (1896 - 1961)
Název díla: Novoročenka Jana Poše, 1942
Technika a rozměr: lept, papír, 18 x 12,5 cm
Značeno: značeno dole uprostřed: Tichý 42

Evidenční č.: EC-7405

La Belle Otero
Autor: Josef Svoboda
Název díla: La Belle Otero, 1915
Technika a rozměr: olej, plátno, 63 x 47 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Joža Svoboda 1915
Evidenční č.: EC-7409
Aktuální cena: 18.000 Kč (643 €)

Katedrála sv. Víta
Autor: Stanislav Doležal (1886 - 1945)
Název díla: Katedrála sv. Víta
Technika a rozměr: olej, plátno, 100 x 80 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Doležal St.

Evidenční č.: EC-7468

Pohled k Třemšínu
Autor: František Cína - Jelínek (1882 - 1964)
Název díla: Pohled k Třemšínu
Technika a rozměr: olej, plátno, s.v. 34 x49 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Cína-Jelínek 33

Evidenční č.: EC-7477
Aktuální cena: 12.000 Kč (429 €)

K Ezopovi
Název díla: K Ezopovi, 1986
Technika a rozměr: tuš, akvarel, karton, 30 x 22 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Liesler
dole uprostřed...
Evidenční č.: EC-7565

Obraz Jana Baucha
Autor: Josef Sudek (1896 - 1976)
Název díla: Obraz Jana Baucha, (30. léta)
Technika a rozměr: černobílá fotografie, 17,5 x 22,5 cm
Evidenční č.: EC-7566

Socha "Republika Československá"
Název díla: Socha "Republika Československá", (30. léta)
Technika a rozměr: černobílá fotografie, 23,5 x 17,5 cm
Evidenční č.: EC-7567

Konvolut fotografií umělců a významných osobností
Autor: Václav Chochola (1923 - 2005)
Název díla: Konvolut fotografií umělců a významných osobností
Technika a rozměr: 15 kusů černobílých originálních fotografií, různé rozměry od 18 x 12 cm do 24 x 17,5 cm
Evidenční č.: EC-7568
Aktuální cena: 25.000 Kč (893 €)

Konvolut P.F. (10 kusů)
Autor:
Název díla: Konvolut P.F. (10 kusů)
Technika a rozměr: 5x litografie Adolf Born, 2 x serigrafie Tomáš Bím, 2 x litografie Cyril Bouda, 1x kresba s asambláží František Hodonský
Evidenční č.: EC-7569

Listy ze skicáře (8 listů z toho 6 oboustranných)
Autor: Vladimír Janoušek (1922 - 1986)
Název díla: Listy ze skicáře (8 listů z toho 6 oboustranných), 1946
Technika a rozměr: 1 x tuš, 7 x tužka, papír
, 15 x 9,5 cm
Značeno: dva listy značeny: Jan 46
6 kreseb oboustra...
Evidenční č.: EC-7585

František Cína - Jelínek
Pohled k Třemšínu
Pohled k Třemšínu
Cena: 12.000,-
František Gross
Žena
Žena
Cena: 500,-
Josef Istler
Hlava
Hlava
Cena: 500,-
Miroslav Kučera
Motiv z Vlkova
Motiv z Vlkova
Cena: 5.500,-

Zátiší s bustou
Arnošt Hofbauer
Zátiší s bustou
Cena: 800,-
Žena
František Gross
Žena
Cena: 500,-