v internetové aukci
v internetové aukci

umělecká díla v internetové aukci
Výsledné cena dosažené v internetové aukci nezahrnuje odměnu provozovatele.
Tato odměna činí 22% z ceny dosažené v internetové aukci. Více v podmínkách internetové aukce.
U mlýna
Autor: Marta Rožánková - Drábková (1882 - 1958)
Název díla: U mlýna
Technika a rozměr: olej, plátno, 34,5 x 24 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Marta Rožánková

Evidenční č.: EC-3744
Aktuální cena: 8.000 Kč (286 €)

Pobřeží
Autor: Alois Janeček - Pardubský (1894 - 1974)
Název díla: Pobřeží
Technika a rozměr: olej, překližka, 32 x 46 cm
Značeno: značeno vpravo dole: A. Janeček-Pardubský

Evidenční č.: EC-7473
Aktuální cena: 5.000 Kč (179 €)

Alois Janeček - Pardubský
Pobřeží
Pobřeží
30.10.2017 11:59
Cena: 5.000,-
Marta Rožánková - Drábková
U mlýna
U mlýna
20.10.2017 14:39
Cena: 8.000,-