PŘÍŠTÍ AUKCE SE BUDE KONAT DNE 14.03.2018.

v internetové aukci
v internetové aukci

umělecká díla v internetové aukci
Výsledné cena dosažené v internetové aukci nezahrnuje odměnu provozovatele.
Tato odměna činí 22% z ceny dosažené v internetové aukci. Více v podmínkách internetové aukce.
Portrét
Autor: Alois Pitrmann (1911 - 1986)
Název díla: Portrét
Technika a rozměr: olej, plátno, 87,5 x 74,5 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Pitermann

Evidenční č.: EC-263
Aktuální cena: 9.000 Kč (321 €)

Černošky
Autor: neznačeno
Název díla: Černošky
Technika a rozměr: olej, sololit, 65 x 68 cm

Evidenční č.: EC-5777
Aktuální cena: 4.000 Kč (143 €)

Lávka
Autor: Neurčený autor
Název díla: Lávka, 1941
Technika a rozměr: olej, lepenka, 25 x 35 cm

Evidenční č.: EC-6051
Aktuální cena: 3.600 Kč (129 €)

Zima
Autor: Leopold Musil (1920 - 1997)
Název díla: Zima
Technika a rozměr: olej, sololit, 43,5 x 59 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Musil
na rubu autorský ...

Evidenční č.: EC-6881
Aktuální cena: 3.500 Kč (125 €)

Ryby
Název díla: Ryby
Technika a rozměr: olej, lepenka, 38 x 52 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Musil
na rubu autorský...

Evidenční č.: EC-6882

Leopold Musil
Zima
Zima
Cena: 3.500,-
neznačeno
Černošky
Černošky
Cena: 4.000,-
Leopold Musil
Ryby
Ryby
Cena: 3.500,-
Neurčený autor
Lávka
Lávka
Cena: 3.600,-