v internetové aukci
v internetové aukci

umělecká díla v internetové aukci
Výsledné cena dosažené v internetové aukci nezahrnuje odměnu provozovatele.
Tato odměna činí 22% z ceny dosažené v internetové aukci. Více v podmínkách internetové aukce.
Horská krajina
Autor: J. Bartek
Název díla: Horská krajina
Technika a rozměr: olej, lepenka, 26 x 35,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Bartek

Evidenční č.: EC-7410
Aktuální cena: 3.000 Kč (107 €)

Podhůří
Autor: J. Bartek
Název díla: Podhůří
Technika a rozměr: olej, lepenka, 30 x 41 cm

Evidenční č.: EC-7411
Aktuální cena: 3.500 Kč (125 €)

Krajina s cestou
Autor: J. Bartek
Název díla: Krajina s cestou
Technika a rozměr: olej, plátno na lepence, 20 x 15,5 cm

Evidenční č.: EC-7412
Aktuální cena: 2.000 Kč (71 €)

Moře
Autor: J. Bartek
Název díla: Moře
Technika a rozměr: olej, plátno na lepence, značeno vpravo dole: Bartek
Značeno: 52,5 x 66 cm

Evidenční č.: EC-7413
Aktuální cena: 6.000 Kč (214 €)

Zima
Autor: Josef Babor
Název díla: Zima, 1938
Technika a rozměr: olej, lepenka, 20 x 25,5 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Babor Jos. 38.

Evidenční č.: EC-7414

Kytice
Autor: E. Czerny
Název díla: Kytice
Technika a rozměr: olej, lepenka, 24 x 35 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Czerny E.

Evidenční č.: EC-7415
Aktuální cena: 2.500 Kč (89 €)

Na konci vsi
Autor: František Prager
Název díla: Na konci vsi, 1997
Technika a rozměr: olej, sololit, 30 x 30 cm
Značeno: značeno vpravo dole: FPrager 97
na rubu aut...

Evidenční č.: EC-7416

Kytice blatouchů
Autor: Ida Münzbergová (1876 - 1955)
Název díla: Kytice blatouchů
Technika a rozměr: olej, lepenka, 37 x 44 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Ida Münzbergová

Evidenční č.: EC-7417
Aktuální cena: 4.000 Kč (143 €)

Kytice pampelišek
Název díla: Kytice pampelišek
Technika a rozměr: olej, lepenka, 51,5 x 42 cm

Evidenční č.: EC-7418

Valašská krajina
Autor: Karel Hofman (1906 - 1998)
Název díla: Valašská krajina
Technika a rozměr: olej, deska, 26,5 x 56 cm
Značeno: značeno vpravo dole: K Hofman

Evidenční č.: EC-7419
Aktuální cena: 5.000 Kč (179 €)

Abstrakce
Autor: Antonín Kroča (1947)
Název díla: Abstrakce
Technika a rozměr: olej, sololit, 68 x 43 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Kroča

Evidenční č.: EC-7421

Ležící akt
Autor: Antonín Kroča (1947)
Název díla: Ležící akt, 1998
Technika a rozměr: uhel, karton, 50 x 70 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Kroča 98

Evidenční č.: EC-7422

Sedící akt
Autor: Antonín Kroča (1947)
Název díla: Sedící akt
Technika a rozměr: uhel, karton, 70 x 50 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Kroča 2000

Evidenční č.: EC-7423

Akt I
Autor: Antonín Kroča (1947)
Název díla: Akt I, 2000
Technika a rozměr: uhel, karton, 34,5 x 49,5 cm

Evidenční č.: EC-7424
Aktuální cena: 1.500 Kč (54 €)

Akt II
Autor: Antonín Kroča (1947)
Název díla: Akt II, 2000
Technika a rozměr: uhel, karton, 50 x 35 cm

Evidenční č.: EC-7425

J. Bartek
Krajina s cestou
Krajina s cestou
Cena: 2.000,-
J. Bartek
Podhůří
Podhůří
Cena: 3.500,-
Antonín Kroča
Ležící akt
Ležící akt
Cena: 2.000,-
J. Bartek
Moře
Moře
Cena: 6.000,-