Podzimní AUKCE - 11.10.2017, 17:30 hod., Velkopřevorský palác - Malá Strana.

v internetové aukci
v internetové aukci

umělecká díla v internetové aukci
Výsledné cena dosažené v internetové aukci nezahrnuje odměnu provozovatele.
Tato odměna činí 22% z ceny dosažené v internetové aukci. Více v podmínkách internetové aukce.
Portrét
Autor: Alois Pitrmann (1911 - 1986)
Název díla: Portrét
Technika a rozměr: olej, plátno, 87,5 x 74,5 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Pitermann

Evidenční č.: EC-263
Aktuální cena: 9.000 Kč (321 €)

Hradčanské náměstí
Autor: neznámý autor
Název díla: Hradčanské náměstí
Technika a rozměr: akvarel, karton, 36 x 25,5 cm

Evidenční č.: EC-1460
Aktuální cena: 1.500 Kč (54 €)

Přažské zákoutí
Autor: neznámý autor
Název díla: Přažské zákoutí
Technika a rozměr: akvarel, karton, 26 x 35,5 cm

Evidenční č.: EC-1461

U mlýna
Autor: Marta Rožánková - Drábková (1882 - 1958)
Název díla: U mlýna
Technika a rozměr: olej, plátno, 34,5 x 24 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Marta Rožánková

Evidenční č.: EC-3744
Aktuální cena: 8.000 Kč (286 €)

Jarní tání
Autor: Karel Jan Sigmund (1897 - 1959)
Název díla: Jarní tání
Technika a rozměr: olej, překližka, 49,5 x 67 cm
Značeno: značeno vlevo dole: K.J. Sigmund

Evidenční č.: EC-4849
Aktuální cena: 12.000 Kč (429 €)

Černošky
Autor: neznačeno
Název díla: Černošky
Technika a rozměr: olej, sololit, 65 x 68 cm

Evidenční č.: EC-5777
Aktuální cena: 4.000 Kč (143 €)

Lávka
Autor: Neurčený autor
Název díla: Lávka, 1941
Technika a rozměr: olej, lepenka, 25 x 35 cm

Evidenční č.: EC-6051
Aktuální cena: 3.600 Kč (129 €)

Lenora na Šumavě
Autor: Doležal
Název díla: Lenora na Šumavě, 1949
Technika a rozměr: olej, plátno, 35 x 48 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Doležal 49
na rubu náp...

Evidenční č.: EC-6885
Aktuální cena: 3.000 Kč (107 €)

Lomnický štít
Autor: Ján Mudrák (1924 - 1970)
Název díla: Lomnický štít
Technika a rozměr: olej, plátno, 53,5 x 67,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: J. Mudrák

Evidenční č.: EC-6887

Loreta
Autor: Leopold Musil (1920 - 1997)
Název díla: Loreta
Technika a rozměr: olej, lepenka, 80 x 63 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Musil

Evidenční č.: EC-6891

Zátiší s ananasem
Název díla: Zátiší s ananasem
Technika a rozměr: olej, lepenka, 51 x 67 cm

Evidenční č.: EC-6893

Náležitosti
Autor: Jan Kavan (1947)
Název díla: Náležitosti, 1985
Technika a rozměr: lept, papír, 59 x 49,5 cm

Evidenční č.: EC-6986
Aktuální cena: 5.000 Kč (179 €)

Terč č. 4
Autor: Jan Kavan (1947)
Název díla: Terč č. 4, 1984
Technika a rozměr: lept, papír, 60 x 49 cm

Evidenční č.: EC-6987

Blata
Autor: Alois Moravec (1899 - 1987)
Název díla: Blata, 1943
Technika a rozměr: litografie, papír, s.p. 22,5 x 33,4 cm
Značeno: značeno vpravo dole: AMoravec 43

Evidenční č.: EC-7009
Aktuální cena: 800 Kč (29 €)

Kytka s blatouchy
Název díla: Kytka s blatouchy, 1978
Technika a rozměr: olej, sololit, 37 x 28 cm
Značeno: značeno vlevo dole: AMoravec 78

Evidenční č.: EC-7010

Blatouchy
Název díla: Blatouchy, 1977
Značeno: značeno vlevo dole: A Moravec

Evidenční č.: EC-7011

U Lažan
Název díla: U Lažan, 1980
Technika a rozměr: olej, sololit, s.v. 33,5 x 48,5 cm
Značeno: značeno vlevo dole: AMoravec 80

Evidenční č.: EC-7012

Chalupa u Terčiny vsi
Autor: Miroslav Kučera
Název díla: Chalupa u Terčiny vsi
Technika a rozměr: olej, plátno, 73 x 100 cm
Značeno: značeno vlevo dole: M.Kučera

Evidenční č.: EC-7207
Aktuální cena: 5.500 Kč (196 €)

Motiv z Vlkova
Autor: Miroslav Kučera
Název díla: Motiv z Vlkova
Technika a rozměr: olej, plátno, 70 x 80 cm

Evidenční č.: EC-7208

Chalupa u rybníka
Autor: Miroslav Kučera
Název díla: Chalupa u rybníka
Technika a rozměr: olej, plátno, 55 x 110 cm
Značeno: značeno vpravo dole: M.Kučera

Evidenční č.: EC-7209
Aktuální cena: 2.500 Kč (89 €)

Horská krajina
Autor: J. Bartek
Název díla: Horská krajina
Technika a rozměr: olej, lepenka, 26 x 35,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Bartek

Evidenční č.: EC-7410

Podhůří
Autor: J. Bartek
Název díla: Podhůří
Technika a rozměr: olej, lepenka, 30 x 41 cm

Evidenční č.: EC-7411
Aktuální cena: 3.500 Kč (125 €)

Krajina s cestou
Autor: J. Bartek
Název díla: Krajina s cestou
Technika a rozměr: olej, plátno na lepence, 20 x 15,5 cm

Evidenční č.: EC-7412
Aktuální cena: 2.000 Kč (71 €)

Moře
Autor: J. Bartek
Název díla: Moře
Technika a rozměr: olej, plátno na lepence, značeno vpravo dole: Bartek
Značeno: 52,5 x 66 cm

Evidenční č.: EC-7413
Aktuální cena: 6.000 Kč (214 €)

Zima
Autor: Josef Babor
Název díla: Zima, 1938
Technika a rozměr: olej, lepenka, 20 x 25,5 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Babor Jos. 38.

Evidenční č.: EC-7414

Kytice
Autor: E. Czerny
Název díla: Kytice
Technika a rozměr: olej, lepenka, 24 x 35 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Czerny E.

Evidenční č.: EC-7415

Na konci vsi
Autor: František Prager
Název díla: Na konci vsi, 1997
Technika a rozměr: olej, sololit, 30 x 30 cm
Značeno: značeno vpravo dole: FPrager 97
na rubu aut...

Evidenční č.: EC-7416

Kytice blatouchů
Autor: Ida Münzbergová (1876 - 1955)
Název díla: Kytice blatouchů
Technika a rozměr: olej, lepenka, 37 x 44 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Ida Münzbergová

Evidenční č.: EC-7417

Kytice pampelišek
Název díla: Kytice pampelišek
Technika a rozměr: olej, lepenka, 51,5 x 42 cm

Evidenční č.: EC-7418

Valašská krajina
Autor: Karel Hofman (1906 - 1998)
Název díla: Valašská krajina
Technika a rozměr: olej, deska, 26,5 x 56 cm
Značeno: značeno vpravo dole: K Hofman

Evidenční č.: EC-7419

Abstrakce
Autor: Antonín Kroča (1947)
Název díla: Abstrakce
Technika a rozměr: olej, sololit, 68 x 43 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Kroča

Evidenční č.: EC-7421

Ležící akt
Autor: Antonín Kroča (1947)
Název díla: Ležící akt, 1998
Technika a rozměr: uhel, karton, 50 x 70 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Kroča 98

Evidenční č.: EC-7422

Sedící akt
Autor: Antonín Kroča (1947)
Název díla: Sedící akt
Technika a rozměr: uhel, karton, 70 x 50 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Kroča 2000

Evidenční č.: EC-7423

Akt I
Autor: Antonín Kroča (1947)
Název díla: Akt I, 2000
Technika a rozměr: uhel, karton, 34,5 x 49,5 cm

Evidenční č.: EC-7424

Akt II
Autor: Antonín Kroča (1947)
Název díla: Akt II, 2000
Technika a rozměr: uhel, karton, 50 x 35 cm

Evidenční č.: EC-7425

Antonín Kroča
Ležící akt
Ležící akt
Cena: 2.000,-
Leopold Musil
Zátiší s ananasem
Zátiší s ananasem
Cena: 8.000,-
Jan Kavan
Náležitosti
Náležitosti
Cena: 5.000,-
Leopold Musil
Loreta
Loreta
Cena: 12.000,-