Vánoční aukce se koná 6.12.2017 od 17:30 ve Velkopřevorském paláci na Malé Straně

v internetové aukci
v internetové aukci

umělecká díla v internetové aukci
Výsledné cena dosažené v internetové aukci nezahrnuje odměnu provozovatele.
Tato odměna činí 22% z ceny dosažené v internetové aukci. Více v podmínkách internetové aukce.
Procesí k sv. Anně (v Bretani)
Autor: Josef Syrový (1879 - 1956)
Název díla: Procesí k sv. Anně (v Bretani)
Technika a rozměr: olej, plátno, 97 x 129,5 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Syrový
Rámováno v krásn...
Evidenční č.: EC-1
Aktuální cena: 14.000 Kč (500 €)

Portrét
Autor: Alois Pitrmann (1911 - 1986)
Název díla: Portrét
Technika a rozměr: olej, plátno, 87,5 x 74,5 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Pitermann

Evidenční č.: EC-263
Aktuální cena: 9.000 Kč (321 €)

Černošky
Autor: neznačeno
Název díla: Černošky
Technika a rozměr: olej, sololit, 65 x 68 cm

Evidenční č.: EC-5777
Aktuální cena: 4.000 Kč (143 €)

Lávka
Autor: Neurčený autor
Název díla: Lávka, 1941
Technika a rozměr: olej, lepenka, 25 x 35 cm

Evidenční č.: EC-6051
Aktuální cena: 3.600 Kč (129 €)

Neurčený autor
Lávka
Lávka
Cena: 3.600,-
neznačeno
Černošky
Černošky
Cena: 4.000,-
Alois Pitrmann
Portrét
Portrét
Cena: 9.000,-
Josef Syrový
Cena: 14.000,-