v aktuální aukci
v aktuální aukci

 POAUKČNÍ PRODEJ: vyvolávací cena + 22%

Stromy v okně
Položka č.: 164.
Autor: Oldřich Smutný (1925 - 2013)
Název díla: Stromy v okně, 2008-2009
Technika a rozměr: akryl, sololit, 135 x 105 cm
Značeno: značeno vpravo dole: O. Smutný
na rubu auto...
Popis: Dílo získáno z pozůstalosti autora.
Vyvolávací cena: 70.000 Kč (2.500 €)

Velká jablka
Položka č.: 174.
Autor: Otakar Synáček (1931 - 2005)
Název díla: Velká jablka, 1987
Technika a rozměr: olej, plátno, 73 x 59 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Synáček 87
na rubu ští...

Vyvolávací cena: 10.000 Kč (357 €)

Podzimní zahrada
Položka č.: 181.
Autor: Rudolf Němec (1936 - 2015)
Název díla: Podzimní zahrada, 1995
Technika a rozměr: email, olej, plátno, 75 x 75 cm

Vyvolávací cena: 35.000 Kč (1.250 €)

Abstraktní kompozice
Položka č.: 186.
Autor: Josef Dumek (1909 - 2002)
Název díla: Abstraktní kompozice, (kolem roku 1990)
Technika a rozměr: olej, malířská lepenka, 49,5 x 35 cm

Vyvolávací cena: 25.000 Kč (893 €)

Podmořský svět
Položka č.: 187.
Autor: Jaroslav Róna (1957)
Název díla: Podmořský svět, 1987
Technika a rozměr: pastel, papír, 70 x 90 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Róna 87 I.

Vyvolávací cena: 40.000 Kč (1.429 €)

Ohnivý anděl
Položka č.: 188.
Autor: Karel Valter (1909 - 2006)
Název díla: Ohnivý anděl, 1981
Technika a rozměr: akryl, lepenka, 42 x 60 cm
Značeno: značeno dole uprostřed: Velter 81 Ohnivý anděl

Vyvolávací cena: 29.000 Kč (1.036 €)

Rozevření
Položka č.: 189.
Autor: Zdeněk Prokop (1934)
Název díla: Rozevření, 1996
Technika a rozměr: kombinovaná technika, papír, 65 x 90 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Zdeněk Prokop 96

Vyvolávací cena: 19.000 Kč (679 €)

Pocta Václavu Havlovi
Položka č.: 192.
Autor: František Hodonský (1945)
Název díla: Pocta Václavu Havlovi, 2011
Technika a rozměr: olej, plátno, 60 x 80 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Hodonský F
na rubu: F ...

Vodní rostliny
Položka č.: 193.
Název díla: Vodní rostliny, 2017
Technika a rozměr: olej, sololit, autorský rám s asambláží, 38 x 54 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Hodonský
na rubu: 2.1....

V prachu vizí
Položka č.: 195.
Autor: Jakub Tytykalo (1984)
Název díla: V prachu vizí, 2017
Technika a rozměr: akryl, plátno, 140 x 120 cm
Značeno: značeno na rubu: Tytykalo 2017

Vyvolávací cena: 37.000 Kč (1.321 €)

Tvor
Položka č.: 196.
Autor: Jakub Tytykalo (1984)
Název díla: Tvor, 2017
Technika a rozměr: akryl, plátno, 100 x 125 cm
Značeno: značeno na rubu: Tytykalo 17

Klauni
Položka č.: 199.
Autor: Pavel Šmíd (1964)
Název díla: Klauni, 2009
Technika a rozměr: olej, plátno, 70 x 90 cm
Značeno: značeno na rubu: Pavel Šmíd 2009

Vyvolávací cena: 45.000 Kč (1.607 €)

Rojení
Položka č.: 200.
Autor: Michal Škapa a Ondřej Vyhnánek
Název díla: Rojení, 2016
Technika a rozměr: airbrush a akryl, plátno, 160 x 140 cm
Vyvolávací cena: 78.000 Kč (2.786 €)

Hurá na prázdniny
Položka č.: 201.
Autor: Michal Škapa (1978)
Název díla: Hurá na prázdniny, 2017
Technika a rozměr: airbrush a akryl, plátno, 27 x 61 cm

Vyvolávací cena: 28.000 Kč (1.000 €)

Rokle bílých plžů
Položka č.: 203.
Autor: František Skála (1956)
Název díla: Rokle bílých plžů, 2014
Technika a rozměr: suchá jehla, papír, 39 x 29,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: František Skála 2014
v...

Vyvolávací cena: 5.000 Kč (179 €)

piktogram piktogram piktogram piktogram
3
3

Marta Rožánková - Drábková
U mlýna
U mlýna
20.10.2017 14:39
Cena: 8.000,-
Alois Janeček - Pardubský
Pobřeží
Pobřeží
30.10.2017 11:59
Cena: 5.000,-