v aktuální aukci
v aktuální aukci

POAUKČNÍ PRODEJ - VYVOLÁVACÍ CENA + 22%

Žárlivý Adam
Položka č.: 111.
Autor: Ivan Komárek (1956)
Název díla: Žárlivý Adam, 1987
Technika a rozměr: olej, asambláž, plátno, 105 x 145,5 cm
Značeno: značeno dole na středu: Komárek 1987

Vyvolávací cena: 75.000 Kč (2.679 €)

piktogram piktogram piktogram piktogram
2
2

Neurčený autor
Lávka
Lávka
Cena: 3.600,-
Stanislav Doležal
Katedrála sv. Víta
Katedrála sv. Víta
Cena: 10.000,-
neznačeno
Černošky
Černošky
Cena: 4.000,-
František Michl
Smolov
Smolov
Cena: 8.000,-