v aktuální aukci
v aktuální aukci

 POAUKČNÍ PRODEJ: vyvolávací cena + 22%

Zátiší s květinami a lahvičkou
Položka č.: 80.
Autor: Rudolf Karasek (1895 - 1986)
Název díla: Zátiší s květinami a lahvičkou, kolem r. 1925
Technika a rozměr: olej, plátno, 80 x 70 cm
Vyvolávací cena: 27.000 Kč (964 €)

Pohled k Třemšínu
Položka č.: 82.
Autor: František Cína - Jelínek (1882 - 1964)
Název díla: Pohled k Třemšínu
Technika a rozměr: olej, plátno, s.v. 34 x49 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Cína-Jelínek 33

Vyvolávací cena: 14.000 Kč (500 €)

Za humny
Položka č.: 83.
Autor: Karl Wagner (1887 - 1961)
Název díla: Za humny, 1939
Technika a rozměr: olej, plátno na lepence, 44 x 55 cm
Značeno: značeno vlevo dole: KWagner 39

Vyvolávací cena: 24.000 Kč (857 €)

Pošmourný den
Položka č.: 85.
Autor: Lili Gödl-Brandhuber (1875 - 1946)
Název díla: Pošmourný den, 1912
Technika a rozměr: olej, plátno, 41 x 60,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Lili Gödl Brandhuber
n...
Popis: Vystaveno: Lipsko, 1912

V interiéru
Položka č.: 88.
Autor: Český autor meziválečné avantgardy
Název díla: V interiéru
Technika a rozměr: olej, plátno, 50 x 38,5 cm
Značeno: Značeno vpravo nahoře: nečitelně

Vyvolávací cena: 40.000 Kč (1.429 €)

Kostelík
Položka č.: 90.
Autor: Ladislav Hlávka (1899 - ?)
Název díla: Kostelík, 1930
Technika a rozměr: olej, plátno, 50 x 69,5 cm
Značeno: značeno vlevo dole: L. Hlávka 1930

Vyvolávací cena: 9.000 Kč (321 €)

Z Karlova mostu
Položka č.: 92.
Autor: Emanuel Bakla (1878 - 1943)
Název díla: Z Karlova mostu
Technika a rozměr: olej, plátno, 68,5 x 98 cm
Značeno: značeno vpravo dole: E. Bakla

Vyvolávací cena: 20.000 Kč (714 €)

Zátiší
Položka č.: 93.
Autor: Wenzel Salomon (1874 - 1953)
Název díla: Zátiší
Technika a rozměr: olej, překližka, 34 x 52 cm
Značeno: značeno vpravo dole: W.Salomon

Vyvolávací cena: 12.000 Kč (429 €)

U rybníka
Položka č.: 94.
Autor: Karel Karas (1892 - 1969)
Název díla: U rybníka, (kolem r. 1930)
Technika a rozměr: olej, sololit, 50,5 x 70 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Karas
Popis: Konzultováno s PhDr. Mgr. M. Zachařem.

Plachetnice na pobřeží
Položka č.: 95.
Autor: Josef Syrový (1879 - 1956)
Název díla: Plachetnice na pobřeží
Technika a rozměr: kombinovaná technika, karton, s.p.: 33 x 38 cm
Značeno: značeno vlevo dole: JSyrový

Vyvolávací cena: 3.600 Kč (129 €)

Černá kočka
Položka č.: 97.
Autor: Otakar Mrkvička (1898 - 1957)
Název díla: Černá kočka, (40.-50. léta)
Technika a rozměr: olej, plátno nalepené na překližce, 22,5 x 38 cm
Značeno: značeno na rubu: O.Mrkvička Kočka

Vyvolávací cena: 45.000 Kč (1.607 €)

Na Sázavě u Ratají
Položka č.: 99.
Autor: Vlastislav Hofman (1884 - 1964)
Název díla: Na Sázavě u Ratají, 1936
Technika a rozměr: pastel, papír na kartonu, 31 x 47 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Vlast. Hofman 1936

Jarní tání
Položka č.: 100.
Autor: Rudolf Hanych (1906 - 1994)
Název díla: Jarní tání
Technika a rozměr: tempera, lepenka, s.p. 33 x 48 cm
Značeno: značeno vlevo dole: R.Hanych

Vyvolávací cena: 6.000 Kč (214 €)

Západ slunce
Položka č.: 101.
Autor: Julius Lörincz (1910 - 1980)
Název díla: Západ slunce
Technika a rozměr: olej, překližka, 36,5 x 45,5 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Lörinc

Podvečer
Položka č.: 102.
Název díla: Podvečer
Technika a rozměr: olej, plátno, 36,5 x 46 cm
Značeno: značeno vpravo nahoře: Lörinc

Karlův most
Položka č.: 105.
Autor: Václav Příhoda (1888 - 1941)
Název díla: Karlův most, (20.-30. léta)
Technika a rozměr: olej, plátno, 63 x 72 cm
Značeno: značeno vpravo dole: V.Příhoda

U řeky
Položka č.: 107.
Autor: Josef Hašek (1907 - 1967)
Název díla: U řeky, 1934
Technika a rozměr: olej, plátno, 44 x 60 cm
Značeno: značeno vpravo dole: J. Hašek 34
Vyvolávací cena: 15.000 Kč (536 €)

Žena v modrém
Položka č.: 112.
Autor: Alexandr Vladimír Hrska (1890 - 1954)
Název díla: Žena v modrém, (před r. 1935)
Technika a rozměr: olej, plátno, 90 x 70 cm
Značeno: značeno vlevo dole: A.V.Hrska

Harmonikář
Položka č.: 114.
Autor: A. V. Procházka
Název díla: Harmonikář, (30.-40. léta)
Technika a rozměr: olej, lepenka, 51 x 71 cm
Značeno: značeno vlevo dole: A.V. Procházka

Vyvolávací cena: 22.000 Kč (786 €)

Na pobřeží
Položka č.: 115.
Autor: A. V. Procházka
Název díla: Na pobřeží , (30. léta)
Technika a rozměr: olej, lepenka, 46 x 71,5 cm

Vyvolávací cena: 18.000 Kč (643 €)

U kolébky
Položka č.: 116.
Autor: A. V. Procházka
Název díla: U kolébky, (40.-50. léta)
Technika a rozměr: olej, lepenka, s.p.: 44,5 x 62,5 cm

Smolov
Položka č.: 117.
Autor: František Michl (1901 - 1977)
Název díla: Smolov, 1950
Technika a rozměr: olej, plátno, 60 x 81 cm
Značeno: značeno vpravo dole: F. Michl. 50.
na rubu:...

Vyvolávací cena: 8.000 Kč (286 €)

Krajina u Uherského Brodu
Položka č.: 118.
Autor: Bohumír Dvorský (1902 - 1976)
Název díla: Krajina u Uherského Brodu, 1950
Technika a rozměr: pastel, karton, 68 x 90 cm

Kočovníci
Položka č.: 122.
Autor: Václav F. Ulšmíd (1903 - ?)
Název díla: Kočovníci, (1948)
Technika a rozměr: olej, lepenka, 36 x 46 cm
Značeno: značeno vpravo dole: V.F.Ulšmíd
na rubu aut...

Vyvolávací cena: 4.000 Kč (143 €)

Portrét dívky
Položka č.: 123.
Autor: Stanislav Podhrázský (1920 - 1999)
Název díla: Portrét dívky, 1947
Technika a rozměr: olej, plátno na překližce, 29 x 27 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Podhrázský / 1947

Vyvolávací cena: 25.000 Kč (893 €)

Portrét chlapce
Položka č.: 124.
Autor: A. V. Procházka
Název díla: Portrét chlapce, (40. léta)
Technika a rozměr: olej, lepenka, 33,5 x 24,5 cm
Značeno: značeno vlevo dole: A. Procházka

Hlavička
Položka č.: 125.
Autor: evropský autor 1. pol. 20. století
Název díla: Hlavička
Technika a rozměr: tempera, karton, 24 x 19 cm

Postava
Položka č.: 126.
Autor: Václav Hejna (1914 - 1985)
Název díla: Postava, 1937
Technika a rozměr: olej, plátno, 53 x 41,5 cm
Značeno: značeno vlevo nahoře: V.H.
na rubu: V.Hejna...

Vyvolávací cena: 65.000 Kč (2.321 €)

Podvodní svět
Položka č.: 127.
Název díla: Podvodní svět
Technika a rozměr: olej, sololit, 54 x 74 cm
Značeno: značeno vlevo nahoře: VHejna

Vyvolávací cena: 10.000 Kč (357 €)

Zamyšlená
Položka č.: 133.
Autor: Karel Souček (1915 - 1982)
Název díla: Zamyšlená, 1938
Technika a rozměr: tuš, papír, 57 x 36,5 cm
Značeno: značeno dole uprostřed: K. Souček 1938
Vyvolávací cena: 16.000 Kč (571 €)

Restaurace u Pruďasů
Položka č.: 134.
Autor: Kamil Lhoták (1912 - 1990)
Název díla: Restaurace u Pruďasů
Technika a rozměr: tužka, papír, s.p. 10 x 13,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: KL

Vyvolávací cena: 5.000 Kč (179 €)

V hledišti
Položka č.: 135.
Název díla: V hledišti, 1950
Technika a rozměr: perokresba tuší, papír, s.p. 16 x 13 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Kamil Lhoták 50

Vyvolávací cena: 4.500 Kč (161 €)

Azalky
Položka č.: 137.
Název díla: Azalky, 1942
Technika a rozměr: olej, překližka, 63 x 50 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Karel Souček
na rubu au...
Vyvolávací cena: 55.000 Kč (1.964 €)

Šička
Položka č.: 138.
Autor: Ladislav Zívr (1909 - 1980)
Název díla: Šička, (kolem r. 1947)
Technika a rozměr: pálená hlína, kolorováno, kov, v. 19 cm
Značeno: značeno: Zívr
Vyvolávací cena: 130.000 Kč (4.643 €)

Paříž
Položka č.: 139.
Autor: František Gross (1909 - 1985)
Název díla: Paříž, 1947
Technika a rozměr: olej, lepenka, 28 x 21 cm
Značeno: značeno vpravo dole: F. Gross 47
na rubu au...
Vyvolávací cena: 260.000 Kč (9.286 €)

Konvolut fotografií umělců a významných osobností
Položka č.: 140.
Autor: Václav Chochola (1923 - 2005)
Název díla: Konvolut fotografií umělců a významných osobností
Technika a rozměr: 15 kusů černobílých originálních fotografií, různé rozměry od 18 x 12 cm do 24 x 17,5 cm

Čičmany
Položka č.: 141.
Název díla: Čičmany, 1964
Technika a rozměr: olej, sololit, 38 x 49 cm
Značeno: značeno vpravo dole: F.Gross 64
Vyvolávací cena: 39.000 Kč (1.393 €)

Lívanečník
Položka č.: 146.
Autor: Jiří Kolář (1914 - 2002)
Název díla: Lívanečník, 1967
Technika a rozměr: objekt, koláž, 31,5 x 29 cm
Značeno: značeno vpravo dole: JK67
Vyvolávací cena: 90.000 Kč (3.214 €)

Pobřežní patrola (Krajina s letadlem, ponorkou a sopkou)
Položka č.: 147.
Název díla: Pobřežní patrola (Krajina s letadlem, ponorkou a sopkou), 1983
Technika a rozměr: olej, plátno na lepence, 19 x 41 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Kamil Lhoták 83
Číslo ...
Vyvolávací cena: 450.000 Kč (16.071 €)

Zápasníci
Položka č.: 149.
Autor: Adolf Zábranský (1909 - 1981)
Název díla: Zápasníci, 1941
Technika a rozměr: tempera, karton, s.p. 31 x 39 cm
Značeno: značeno vlevo dole: A.Zábranský 41

Královna a zatmění slunce
Položka č.: 150.
Autor: Endre Nemes (Andrej Nemeš) (1909 - 1985)
Název díla: Královna a zatmění slunce, 1971
Technika a rozměr: litografie, papír, 57 x 46,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Endre Nemes 71
vlevo d...

Obraz Jana Baucha
Položka č.: 151.
Autor: Josef Sudek (1896 - 1976)
Název díla: Obraz Jana Baucha, (30. léta)
Technika a rozměr: černobílá fotografie, 17,5 x 22,5 cm
Vyvolávací cena: 3.000 Kč (107 €)

Socha "Republika Československá"
Položka č.: 152.
Název díla: Socha "Republika Československá", (30. léta)
Technika a rozměr: černobílá fotografie, 23,5 x 17,5 cm

Stylizovaný portrét
Položka č.: 154.
Autor: František Drtikol (1883 - 1961)
Název díla: Stylizovaný portrét
Technika a rozměr: fotografie, 21 x 16,5 cm

Strom a dům u vody
Položka č.: 156.
Autor: Oldřich Smutný (1925 - 2013)
Název díla: Strom a dům u vody, 2006-2009
Technika a rozměr: akryl, sololit, 45 x 49 cm
Popis: Dílo získáno z pozůstalosti autora.
Vyvolávací cena: 35.000 Kč (1.250 €)

Bílé domy u vody
Položka č.: 158.
Název díla: Bílé domy u vody, 2006
Technika a rozměr: akryl, deska, 75 x 85 cm
Značeno: značeno vpravo dole: O. Smutný
na rubu auto...

Strom a slunce v okně
Položka č.: 159.
Název díla: Strom a slunce v okně
Technika a rozměr: akryl, sololit, 85 x 55,5 cm
na rubu auto...

Modrá krajina
Položka č.: 160.
Název díla: Modrá krajina, 2005
Technika a rozměr: akryl , sololit, 100 x 76 cm
na rubu auto...
Vyvolávací cena: 70.000 Kč (2.500 €)

Dům pod velkým stromem
Položka č.: 161.
Název díla: Dům pod velkým stromem, 1999
Technika a rozměr: olej, plátno, 80 x 115 cm
Vyvolávací cena: 60.000 Kč (2.143 €)

Krajina ve žlutém okně
Položka č.: 163.
Název díla: Krajina ve žlutém okně, 2008
Technika a rozměr: akryl, sololit, 111 x 86,5 cm
na rubu auto...

piktogram piktogram piktogram piktogram
2
piktogram piktogram
2
piktogram piktogram

Marta Rožánková - Drábková
U mlýna
U mlýna
20.10.2017 14:39
Cena: 8.000,-
Alois Janeček - Pardubský
Pobřeží
Pobřeží
30.10.2017 11:59
Cena: 5.000,-