v aktuální aukci
v aktuální aukci

 POAUKČNÍ PRODEJ: vyvolávací cena + 22%

Jez na Vltavě
Položka č.: 2.
Autor: Viktor Stretti (1878 - 1957)
Název díla: Jez na Vltavě
Technika a rozměr: litografie, papír, 31 x 36,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Viktor Stretti

Vyvolávací cena: 2.000 Kč (71 €)

Cornstejn
Položka č.: 4.
Autor: František Havránek (1890 - 1929)
Název díla: Cornstejn
Technika a rozměr: lept, papír, 40,5 x 39 cm
Značeno: značeno vpravo dole: F.Havránek

Vyvolávací cena: 4.000 Kč (143 €)

Pařížští bukinisté
Položka č.: 5.
Autor: Jaromír Stretti - Zamponi (1882 - 1959)
Název díla: Pařížští bukinisté
Technika a rozměr: akvatinta, papír, 36 x 32 cm
Značeno: značeno vpravo dole: J. Stretti-Zamponi
vpr...

Vyvolávací cena: 6.000 Kč (214 €)

Trh před Notre Dame
Položka č.: 8.
Název díla: Trh před Notre Dame
Technika a rozměr: akvatinta, papír, 37 x 32 cm
vpr...

Novoročenka Jana Poše
Položka č.: 10.
Autor: František Tichý (1896 - 1961)
Název díla: Novoročenka Jana Poše, 1942
Technika a rozměr: lept, papír, 18 x 12,5 cm
Značeno: značeno dole uprostřed: Tichý 42

Vyvolávací cena: 4.500 Kč (161 €)

Sedící muž
Položka č.: 11.
Autor: Jiří Trnka (1912 - 1969)
Název díla: Sedící muž
Technika a rozměr: tuš, papír, s.p.: 33 x 15 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Trnka

Vyvolávací cena: 5.000 Kč (179 €)

Kompozice
Položka č.: 13.
Autor: Andrej Bělocvětov (1923 - 1997)
Název díla: Kompozice
Technika a rozměr: tuš, papír, 20,5 x 29,5 cm
Značeno: značeno vpravo nahoře: Bělocvětov

Vyvolávací cena: 2.500 Kč (89 €)

Dáma se slunečníkem
Položka č.: 14.
Autor: Vladimír Sychra (1903 - 1963)
Název díla: Dáma se slunečníkem, 1940
Technika a rozměr: barevná litografie, papír, 40 x 35 cm
Značeno: značeno vpravo dole: V. Sychra 1940

Vyvolávací cena: 3.000 Kč (107 €)

Tři grácie
Položka č.: 15.
Název díla: Tři grácie, 1942
Technika a rozměr: barevná litografie, papír, 34,5 x 48 cm
Značeno: značeno vpravo dole: V. Sychra 42
vlevo dol...

Metamorfózy
Položka č.: 16.
Autor: Václav Sivko (1923 - 1974)
Název díla: Metamorfózy, 1967
Technika a rozměr: litografie, papír, 51 x 39,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: V. Sivko 67
vlevo dole...

K Ezopovi
Položka č.: 17.
Autor: Josef Liesler (1912 - 2005)
Název díla: K Ezopovi, 1986
Technika a rozměr: tuš, akvarel, karton, 30 x 22 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Liesler
dole uprostřed...

Surrealistická kompozice
Položka č.: 18.
Název díla: Surrealistická kompozice
Technika a rozměr: tužka, papír, s.p. 24 x 28,5 cm
Značeno: značeno vpravo nahoře: Liesler

Sloupy
Položka č.: 19.
Název díla: Sloupy, 1957
Technika a rozměr: rudka, akvarel, papír, 31,5 x 51 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Liesler 57

Konvolut P.F. (10 kusů)
Položka č.: 22.
Autor: 01 autor
Název díla: Konvolut P.F. (10 kusů)
Technika a rozměr: 5x litografie Adolf Born, 2 x serigrafie Tomáš Bím, 2 x litografie Cyril Bouda, 1x kresba s asambláží František Hodonský

Listy ze skicáře (8 listů z toho 6 oboustranných)
Položka č.: 23.
Autor: Vladimír Janoušek (1922 - 1986)
Název díla: Listy ze skicáře (8 listů z toho 6 oboustranných), 1946
Technika a rozměr: 1 x tuš, 7 x tužka, papír
, 15 x 9,5 cm
Značeno: dva listy značeny: Jan 46
6 kreseb oboustra...

Komedie č. 3
Položka č.: 24.
Autor: Jiří Anderle (1936)
Název díla: Komedie č. 3
Technika a rozměr: lept, papír, 64 x 48,5 cm
Značeno: značeno dole uprostřed: Jiří Anderle 40/50
...

Vyvolávací cena: 6.500 Kč (232 €)

Studie koně
Položka č.: 25.
Autor: Viktor Barvitius (1834 - 1902)
Název díla: Studie koně
Technika a rozměr: olej, plátno rentoilováno, 29,5 x 28 cm
Vyvolávací cena: 35.000 Kč (1.250 €)

Krajina se zříceninou
Položka č.: 27.
Autor: Mathias Wehli ? (1824 - 1889)
Název díla: Krajina se zříceninou, (kolem r. 1850)
Technika a rozměr: olej, plech, 17,5 x 22 cm
Značeno: Konzultováno s PhDr. Mgr. M. Zachařem.

Vyvolávací cena: 12.000 Kč (429 €)

Senoseč v horách
Položka č.: 29.
Autor: Josef Navrátil (1798 - 1865)
Název díla: Senoseč v horách, (kolem r. 1830)
Technika a rozměr: olej, karton, 15 x 24 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Jos. Nawrátil
Vyvolávací cena: 130.000 Kč (4.643 €)

Polní cesta
Položka č.: 31.
Autor: Bohumil Jaroš (1856 - 1924)
Název díla: Polní cesta
Technika a rozměr: akvarel, tempera, karton, 27 x 36 cm
Značeno: značeno vpravo dole: B.Jaroš

Staroměstské náměstí
Položka č.: 32.
Autor: Heinrich Hiller (1846 - 1912)
Název díla: Staroměstské náměstí, (kolem r. 1870)
Technika a rozměr: olej, plátno, 65,5 x 48 cm
Značeno: značeno vpravo dole: H. Hiller
Vyvolávací cena: 70.000 Kč (2.500 €)

Skály u moře
Položka č.: 33.
Autor: Beneš Knüpfer (1844 - 1910)
Název díla: Skály u moře, (okolo r. 1895)
Technika a rozměr: olej, plátno na lepence, s.p. 35 x 23,5 cm

Vyvolávací cena: 45.000 Kč (1.607 €)

Žena u okna
Položka č.: 36.
Autor: Vojtěch Preissig (1873 - 1944)
Název díla: Žena u okna
Technika a rozměr: lept, papír, 31 x 29,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Vojt. Preissig

Milovnice knih/ na rubu Studie stromu
Položka č.: 40.
Autor: Miloš Jiránek (1875 - 1911)
Název díla: Milovnice knih/ na rubu Studie stromu, (1908)
Technika a rozměr: olej, plátno, 39,5 x 50,5 cm
Vyvolávací cena: 90.000 Kč (3.214 €)

Žně
Položka č.: 42.
Autor: František Horký (1879 - 1936)
Název díla: Žně, (kolem r. 1910)
Technika a rozměr: olej, plátno, 59,5 x 63,5 cm
Značeno: značeno vlevo dole: F.Horký
Vyvolávací cena: 18.000 Kč (643 €)

Jahlova chalupa
Položka č.: 44.
Autor: Karel Havlíček (1876 - ?)
Název díla: Jahlova chalupa
Technika a rozměr: olej, lepenka, 25 x 35,5 cm
Značeno: na rubu nápis: Jahlova chalupa
Popis: Konzultováno s PhDr. Mgr. M. Zachařem.

Stavení
Položka č.: 46.
Autor: Mařákova škola
Název díla: Stavení , 1913
Technika a rozměr: olej, plátno, rentoilováno, 35 x 52 cm
Značeno: značeno vpravo dole: nečitelně
Vyvolávací cena: 13.000 Kč (464 €)

Vrby
Položka č.: 47.
Autor: Jaroslav Mathauser (1881 - ?)
Název díla: Vrby
Technika a rozměr: olej, plátno, 45,5 x 70 cm
Značeno: značeno vpravo dole:
Vyvolávací cena: 8.000 Kč (286 €)

Březový háj
Položka č.: 48.
Autor: Josef Soukup (1890 - 1970)
Název díla: Březový háj, (kolem r. 1915)
Technika a rozměr: olej, lepenka, 56,5 x 50 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Soukup
Vyvolávací cena: 14.000 Kč (500 €)

Údolí v Alpách
Položka č.: 50.
Autor: Antonín Hudeček (1872 - 1941)
Název díla: Údolí v Alpách, (kolem roku 1916)
Technika a rozměr: olej, karton, 48 x 68 cm
Značeno: vpravo dole pozůstalostní razítko

Vyvolávací cena: 22.000 Kč (786 €)

Architekt Jan Kotěra (1871-1923)
Položka č.: 52.
Autor: Vratislav Nechleba (1885 - 1965)
Název díla: Architekt Jan Kotěra (1871-1923), 1912
Technika a rozměr: olej, dřevěná deska, 38 x 18 cm
Značeno: značeno vpravo dole: V Nechleba 1912
na rub...
Vyvolávací cena: 26.000 Kč (929 €)

La Belle Otero
Položka č.: 53.
Autor: Josef Svoboda
Název díla: La Belle Otero, 1915
Technika a rozměr: olej, plátno, 63 x 47 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Joža Svoboda 1915

Pohled od Bohdalce na Vršovice
Položka č.: 55.
Autor: Jaroslav Šimůnek (1872 - 1939)
Název díla: Pohled od Bohdalce na Vršovice, (po r. 1910)
Technika a rozměr: olej, lepenka, 74 x 101 cm
Značeno: značeno vpravo dole: J. Šimůnek

Lesní tůň
Položka č.: 56.
Autor: Roman Havelka (1877 - 1950)
Název díla: Lesní tůň
Technika a rozměr: olej,lepenka, 26,5 x 40 cm
Značeno: značeno vlevo dole: R.Havelka
Vyvolávací cena: 20.000 Kč (714 €)

Lesní cesta
Položka č.: 58.
Autor: František Daněk - Sedláček (1892 - 1974)
Název díla: Lesní cesta
Technika a rozměr: olej, malířská lepenka, 48 x 62,5 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Daněk Sedláček

Předjaří
Položka č.: 59.
Autor: František Sylva Toman (1886 - 1942)
Název díla: Předjaří
Technika a rozměr: olej, lepenka, 67 x 96 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Fr. Lyva. Toman

Milostná scéna
Položka č.: 61.
Autor: Pravoslav Kotík (1889 - 1970)
Název díla: Milostná scéna, 1921
Technika a rozměr: dřevoryt, papír, 18,5 x 21 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Prav. Kotík 1921
vlevo...

Odpočinek
Položka č.: 62.
Název díla: Odpočinek, (mezi lety 1916-20)
Technika a rozměr: dřevoryt, papír, 20 x 15 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Pravoslav Kotík

Tri ženy
Položka č.: 63.
Název díla: Tri ženy, (mezi lety 1916-20)
Technika a rozměr: dřevoryt, papír, 19,5 x 15 cm

Hlava
Položka č.: 64.
Autor: Otto Gutfreund (1889 - 1927)
Název díla: Hlava, (1919)
Technika a rozměr: bronz, kubistický sokl-mořený dub, v 40, sokl 129,5 x 28,5 cm

Popis: Pozdější odlitek.
Vyvolávací cena: 95.000 Kč (3.393 €)

Postavy
Položka č.: 65.
Název díla: Postavy, 1962
Technika a rozměr: kvaš, papír, 14 x 20 cm
Značeno: značeno vlevo dole: P. Kotík 62

Akt
Položka č.: 66.
Název díla: Akt, 1916
Technika a rozměr: dřevoryt, papír, 19 x 12,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: P.Kotík 1916
Vyvolávací cena: 1.200 Kč (43 €)

Zátiší s knihami
Položka č.: 67.
Autor: František Zdeněk Eberl (1888 - 1962)
Název díla: Zátiší s knihami, 1923
Technika a rozměr: olej, plátno, 46 x 55 cm
Značeno: značeno vlevo dole: F Z.Eberl 23.
Na rubu v...
Vyvolávací cena: 180.000 Kč (6.429 €)

Kvetoucí zahrada
Položka č.: 70.
Autor: Josef Hubáček (1899 - 1931)
Název díla: Kvetoucí zahrada, 1922
Technika a rozměr: olej, plátno, 39,5 x 49,5 cm
Značeno: značeno vlevo dole: Hubáček 22
na rubu nedo...

Žluté slaměnky
Položka č.: 72.
Autor: Rudolf Karasek (1895 - 1986)
Název díla: Žluté slaměnky, (30. léta)
Technika a rozměr: olej, plátno, 70 x 50 cm
Značeno: značeno vpravo dole: R. Karasek
na rubu aut...

Luční kytice
Položka č.: 73.
Název díla: Luční kytice, (20. léta)
Technika a rozměr: olej, plátno, 54 x 46 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Hubáček J

Kuřák doutníku
Položka č.: 74.
Autor: Endre Nemes (Andrej Nemeš) (1909 - 1985)
Název díla: Kuřák doutníku, 1929
Technika a rozměr: olej, plátno, 75,5 x 60 cm
Značeno: značeno na rubu: endre nemes 1929
na rubu č...
Vyvolávací cena: 280.000 Kč (10.000 €)

Český Krumlov
Položka č.: 76.
Autor: Josef Multrus (1898 - 1957)
Název díla: Český Krumlov
Technika a rozměr: olej, sololit, 21 x 30,5 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Multrus

Trenčínský hrad
Položka č.: 78.
Autor: Jindřich Sitte (1888 - 1951)
Název díla: Trenčínský hrad, (kolem r. 1920)
Technika a rozměr: olej, karton, 47 x 65 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Sitte

Katedrála sv. Víta
Položka č.: 79.
Autor: Stanislav Doležal (1886 - 1945)
Název díla: Katedrála sv. Víta
Technika a rozměr: olej, plátno, 100 x 80 cm
Značeno: značeno vpravo dole: Doležal St.

Vyvolávací cena: 10.000 Kč (357 €)

piktogram piktogram
piktogram piktogram

Alois Janeček - Pardubský
Pobřeží
Pobřeží
30.10.2017 11:59
Cena: 5.000,-
Marta Rožánková - Drábková
U mlýna
U mlýna
20.10.2017 14:39
Cena: 8.000,-