in the auction
in the auction
(name, technique, year ...)

(gallery information, investment oportunities, auction tips)
items in the gallery
 Pražská periferie
Author: Karel Holan (1893 - 1953)
Name: Pražská periferie, 1942
Technique & dimension: olej, překližka, 33 x 41 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: K. Holan 42

ID: EC-7696
Price: 34.160 Kč (1.220 €)

Obětina
Author: Jan Koblasa (1932 - 2017)
Name: Obětina, 1959-60
Technique & dimension: originální patinovaný beton na kovovém podstavci, d.64 cm

ID: EC-7686
Price: 73.200 Kč (2.614 €)

Pohádkový motiv
Author: František Horký (1879 - 1936)
Name: Pohádkový motiv, ( před r. 1907)
Technique & dimension: kombinovaná technika, papír, 77 x 60 cm
Tags and marks: Konzultováno s PhDr. Mgr. M. Zachařem.

ID: EC-7673
Price: 26.840 Kč (959 €)

Letní krajina
Author: Josef Jíra (1929 - 2005)
Name: Letní krajina, 1959
Technique & dimension: olej, plátno, 40 x 50 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Josef Jíra 59
ID: EC-7670
Price: 46.360 Kč (1.656 €)

Obraz z cyklu Jaro
Author: Jan Preisler (1872 - 1918)
Name: Obraz z cyklu Jaro, 1907
Technique & dimension: olej, plátno na lepence, 28 x 31 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: JP 07
přiložen: odborn...

ID: EC-7656
Price: 1.830.000 Kč (65.357 €)

 V poledním slunci
Author: Henri Roidot (1877 - 1960)
Name: V poledním slunci
Technique & dimension: olej, dřevěná deska, 34 x 40 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: H. Roidot

ID: EC-7650
Price: 26.840 Kč (959 €)

Nevěsta
Author: Jozef Kostka (1912 - 1996)
Name: Nevěsta
Technique & dimension: pálená glazovaná hlína, v. bez podstavce 72,5 cm (s podstavcem 84 cm)
Tags and marks: značeno z boku: JK

ID: EC-7647
Price: 31.720 Kč (1.133 €)

Matka s děťátkem
Author: Antonín Širůček (1913 - 1977)
Name: Matka s děťátkem, (70. léta)
Technique & dimension: olej, plátno, 115 x 65 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: A.Širůček

ID: EC-7645
Price: 14.640 Kč (523 €)

Město v hlavě
Author: Jaroslav Paur (1918 - 1987)
Name: Město v hlavě, 1985
Technique & dimension: olej, plátno, 73 x 96 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: J Paur 85
na rubu: Měs...
Description: Vystaveno: Dejvická galerie Vincence Kramáře
...
ID: EC-7638
Price: 225.700 Kč (8.061 €)

Krajina
Author: Antonín Hudeček (1872 - 1941)
Name: Krajina, (1915)
Technique & dimension: olej, karton, 50 x 66 cm

Description: Konzultováno s PhDr. Mgr. M. Zachařem.
ID: EC-7615
Price: 24.400 Kč (871 €)

Podzim
Name: Podzim, (1910)
Technique & dimension: olej, karton, 34 x 47 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Ant. Hudeček
ID: EC-7614
Price: 17.080 Kč (610 €)

Pařížanka v parku
Author: Leo Kober (1876 - 1931)
Name: Pařížanka v parku, (kolem roku 1906)
Technique & dimension: olej. tempera, lepenka, 29 x 25 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Kober Paris
na rubu št...
Description: Vystaveno: Budapešť
ID: EC-7610
Price: 26.840 Kč (959 €)

Lovečtí psi
Author: František Xaver Naske (1884 - 1959)
Name: Lovečtí psi, 1929
Technique & dimension: olej, lepenka, 44 x 29 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole. F Naske 1929.

ID: EC-7599
Price: 9.760 Kč (349 €)

Sedící akt
Author: Jan Smetana (1918 - 1998)
Name: Sedící akt, 1964
Technique & dimension: tuš, papír, s.p.: 59 x 43 cm
Tags and marks: značeno vpravo nahoře: Smetana 64.

ID: EC-7597
Price: 12.200 Kč (436 €)

Rybník u Těchobuze za Pacovem
Author: Václav Šrámek (1877 - 1965)
Name: Rybník u Těchobuze za Pacovem
Technique & dimension: olej, lepenka, 50 x 65 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole V Šrámek

ID: EC-7596
Price: 12.200 Kč (436 €)

Horská bystřina
Author: Haushoferova škola
Name: Horská bystřina, (kolem roku 1860)
Technique & dimension: olej, plátno, 55 x 68,5 cm

Velm...
ID: EC-7595
Price: 48.800 Kč (1.743 €)

Ze Šumavy
Author: Gustav Macoun (1892 - 1934)
Name: Ze Šumavy, (1925-26)
Technique & dimension: olej, plátno, 85 x 115 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: G. Macoun
ID: EC-7594
Price: 73.200 Kč (2.614 €)

number of exhibits
user login
user name:
pasword:

auction - internet
selected works in our internet auction
Neurčený autor
Cena: 3.600,-
Leopold Musil
Cena: 3.500,-
Leopold Musil
Cena: 3.500,-
neznačeno
Cena: 4.000,-

end of the auction approaching for the following items

GALERIE PICTURA, spol. s r.o., Na Zderaze 270/6, 120 00 Praha 2, tel.: +420 224 233 810, mobil: +420 603 674, e-mail: galerie@pictura.cz
This web is using cookies for providing services, personalization of advertisements as well as analyzing attendance of these websites. Using these web sides you agree with these conditions. More information