in the auction
in the auction
(name, technique, year ...)

(gallery information, investment oportunities, auction tips)
items in the gallery
Cyklistky
Author: Ludvík Kuba (1863 - 1956)
Name: Cyklistky, 1900
Technique & dimension: akvarel, tužka, papír, s.p. 45 x 29 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: LKuba 1900

ID: EC-7868
Price: 73.200 Kč (2.614 €)

Argonauté
Author: Martin Mainer (1959)
Name: Argonauté, 1989
Technique & dimension: tempera, papír, 70 x 100 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: Mainer 89

ID: EC-7863
Price: 54.900 Kč (1.961 €)

Žena s dítětem na louce
Author: Karel Boháček (1886 - 1928)
Name: Žena s dítětem na louce, 1908
Technique & dimension: olej, karton, 19 x 24 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Boháček 08

ID: EC-7860
Price: 36.600 Kč (1.307 €)

Dvojostrovní jablko
Author: Jiří Kolář (1914 - 2002)
Name: Dvojostrovní jablko, 1967
Technique & dimension: objekt, koláž, v. 17 cm
Tags and marks: značeno zespodu: J. Kolář a autorský štítek

ID: EC-7851
Price: 61.000 Kč (2.179 €)

Bez názvu
Author: Josef Váchal (1884 - 1969)
Name: Bez názvu, 1946
Technique & dimension: dřevořez, papír, 34 x 27 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: J.Váchal 46
vlevo dole...

ID: EC-7848
Price: 9.760 Kč (349 €)

Periferie
Author: Vladimír Fuka (1926 - 1977)
Name: Periferie, 1946
Technique & dimension: olej, lepenka, 35 x 49 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: Fuka 46
ID: EC-7846
Price: 23.180 Kč (828 €)

Lyrické konstrukce
Author: Václav Tikal (1906 - 1965)
Name: Lyrické konstrukce, 1959
Technique & dimension: olej, tempera, plátno, 17,5 x 17 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: Tikal 59
Description: Současný majitel získal dílo z rodiny autora.
ID: EC-7845
Price: 36.600 Kč (1.307 €)

Vltava
Author: Olbram Zoubek (1926 - 2017)
Name: Vltava, (1983)
Technique & dimension: cín, zlato, průměr 36,5 cm
Tags and marks: značeno na rubu: O.Zoubek
ID: EC-7832
Price: 115.900 Kč (4.139 €)

Odpočívající
Author: Herta Prymusová-Stachová (1913 - 1995)
Name: Odpočívající, 1941
Technique & dimension: olej, plátno, 100 x 69 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Prymusová 41.

ID: EC-7829
Price: 41.480 Kč (1.481 €)

Žena s růží
Author: Ladislav Placatka (1923 - 1996)
Name: Žena s růží
Technique & dimension: olej, sololit, 35 x 15 cm
Tags and marks: značeno vlevo nahoře: Placatka

ID: EC-7825
Price: 7.320 Kč (261 €)

Přístav Cassis ve Francii
Author: Valentin Držkovic (1888 - 1969)
Name: Přístav Cassis ve Francii, 1929
Technique & dimension: olej, plátno na lepence, 28 x 35,5 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: V. Držkovic Cassis 29

ID: EC-7824
Price: 21.960 Kč (784 €)

Pařížské střechy
Author: František Tichý (1896 - 1961)
Name: Pařížské střechy, 1942
Technique & dimension: lept, papír, 14 x 27,5 cm
Tags and marks: značeno dole uprostřed: Tichý 42
ID: EC-7819
Price: 9.760 Kč (349 €)

Z cyklu Varianty
Author: Leonid Ochrymčuk (1929 - 2005)
Name: Z cyklu Varianty, 2003
Technique & dimension: akryl, plátno, 80 x 60 cm

ID: EC-7816
Price: 18.300 Kč (654 €)

Z cyklu Obrazy
Name: Z cyklu Obrazy, 2000
Technique & dimension: akryl, plátno, 60 x 80 cm

ID: EC-7815
Price: 18.300 Kč (654 €)

Vnitřek lesa
Author: Josef Jambor (1887 - 1964)
Name: Vnitřek lesa, 1929
Technique & dimension: olej, karton, s.v.: 41 x 49 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: Jambor 1929

ID: EC-7809
Price: 54.900 Kč (1.961 €)

Zrcadlící se řeka
Author: Josef Holub (1870 - 1957)
Name: Zrcadlící se řeka, 1907
Technique & dimension: olej, lepenka, 38 x 26
Tags and marks: značeno vpravo dole: Holub 26.VI.07
ID: EC-7808
Price: 73.200 Kč (2.614 €)

Nevěsta
Author: Ivana Štenclová (1980)
Name: Nevěsta, 2017
Technique & dimension: akryl, překližka, 120 x 85 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole značkou IŠ 17
ID: EC-7800
Price: 67.100 Kč (2.396 €)

Předjaří
Author: Gustav Macoun (1892 - 1934)
Name: Předjaří, (kolem roku 1918)
Technique & dimension: olej, lepenka, 39 x 49,5 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: G. Macoun
Description: Konzultováno s PhDr. Mgr. M. Zachařem.
ID: EC-7799
Price: 36.600 Kč (1.307 €)

Zátiší -MB (Malé bolesti)
Author: Václav Stratil (1950)
Name: Zátiší -MB (Malé bolesti), 1978
Technique & dimension: olej, asambláž, lepenka, 52 x 120 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole Haba 78
ID: EC-7795
Price: 85.400 Kč (3.050 €)

Pastýř
Author: Vladimír Janoušek (1922 - 1986)
Name: Pastýř, (50. léta)
Technique & dimension: bronz, v. 49 cm

ID: EC-7794
Price: 73.200 Kč (2.614 €)

Dívka v kroji
Author: Joža Uprka (1861 - 1940)
Name: Dívka v kroji, (30. léta)
Technique & dimension: olej, mal. lepenka, 70 x 39,5 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole JU
ID: EC-7792
Price: 91.500 Kč (3.268 €)

Jezero v horách
Author: Alois Bubák (1824 - 1870)
Name: Jezero v horách, 1870
Technique & dimension: olej, plátno, 49 x 63,5 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: ABubák-1870.
ID: EC-7790
Price: 463.600 Kč (16.557 €)

Zátiší s cibulí
Author: Karel Holan (1893 - 1953)
Name: Zátiší s cibulí, 1940
Technique & dimension: olej, plátno, 49,5 x 72,5 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: K.Holan 40
ID: EC-7786
Price: 54.900 Kč (1.961 €)

Vrby u potoka
Name: Vrby u potoka, 1949
Technique & dimension: olej, plátno, 65 x 81,5 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: K.Holan 49
na rubu ští...
Description: Vystaveno:
ID: EC-7785
Price: 48.800 Kč (1.743 €)

Na staré téma
Author: Bohumil Matějíček (1925 - 1998)
Name: Na staré téma
Technique & dimension: akryl, plátno, 110 x 80 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: Matějíček 88
na rubu: B...

ID: EC-7778
Price: 32.940 Kč (1.176 €)

Z Kladna
Author: Jaroslav Paur (1918 - 1987)
Name: Z Kladna, 1950
Technique & dimension: olej, plátno, 65 x 92 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: J Paur 50
na rubu auto...

ID: EC-7777
Price: 30.500 Kč (1.089 €)

Makrokosmos
Name: Makrokosmos, 1971
Technique & dimension: olej, plátno, 72 x 95 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: J.Paur 71
na rubu: J.P...

ID: EC-7776
Price: 201.300 Kč (7.189 €)

Poloakt
Author: Karel Šlenger (1903 - 1981)
Name: Poloakt, 1956
Technique & dimension: olej, plátno na lepence, 65 x 38,5 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Šlengr 1956
na rubu št...

ID: EC-7771
Price: 46.360 Kč (1.656 €)

Tatry v zimě
Author: František Líbal (1896 - 1974)
Name: Tatry v zimě , 1926
Technique & dimension: olej, plátno, 74 x 93 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: Franta Líbal 1926
ID: EC-7768
Price: 24.400 Kč (871 €)

Zimní krajina
Author: František Horký (1879 - 1936)
Name: Zimní krajina, (30. léta)
Technique & dimension: olej, lepenka, 29 x 40 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Fr. Horký
ID: EC-7767
Price: 7.320 Kč (261 €)

Noční ulice
Author: Hugo Fisher
Name: Noční ulice
Technique & dimension: akvarel, kvaš, papír, 35,5 x 25 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: Hugo Fisher

ID: EC-7766
Price: 12.200 Kč (436 €)

Karlštejn
Author: Bedřich Havránek (1821 - 1899)
Name: Karlštejn
Technique & dimension: olej, lepenka, 25 x 35 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole značkou
Description: Raná práce ještě pod vlivem Antonína Mánesa.
...
ID: EC-7758
Price: 42.700 Kč (1.525 €)

Ve žních na Šumavě
Author: Josef Bino (1881 - 1947)
Name: Ve žních na Šumavě
Technique & dimension: olej, plátno na lepence, 49,5 69 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: J.Bino
na rubu autors...

ID: EC-7754
Price: 9.760 Kč (349 €)

Velká kytice
Author: Max Švabinský (1873 - 1962)
Name: Velká kytice, 1954
Technique & dimension: litografie, papír, 39 x 30 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: M Švabinský
vlevo dole...

ID: EC-7746
Price: 6.100 Kč (218 €)

Strašidla
Author: Cyril Bouda (1901 - 1984)
Name: Strašidla
Technique & dimension: litografie, papír, 31,5 x 25 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: C.Bouda

ID: EC-7745
Price: 3.050 Kč (109 €)

Šumavský podzim
Author: Bohuš Čížek (1913 - 1989)
Name: Šumavský podzim
Technique & dimension: olej, plátno, 60 x 90 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: Čížek B.

ID: EC-7738
Price: 10.980 Kč (392 €)

Harlekýn a Kolombína
Author: Eva Švankmajerová (1940 - 2005)
Name: Harlekýn a Kolombína
Technique & dimension: glazovaná keramika, 2 ks, v. 23,5 cm a v. 22 cm
Tags and marks: značeno na spodu značkou

ID: EC-7727
Price: 12.200 Kč (436 €)

Moře
Author: Dimitrij Kadrnožka (1923)
Name: Moře, 1996
Technique & dimension: kombinovaná technika, karton, s.p.: 71,5 x 53,5 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: Kadrnožka 96.18.VIII.

ID: EC-7721
Price: 4.880 Kč (174 €)

Cesta
Author: František Jakub (1875 - 1940)
Name: Cesta, (30. léta)
Technique & dimension: olej, lepenka, 49,5 x 35 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: F. Jakub
ID: EC-7719
Price: 4.880 Kč (174 €)

Hradčany z nábřeží
Author: František Tavík Šimon (1877 - 1942)
Name: Hradčany z nábřeží, (1917)
Technique & dimension: lept, papír, 27 x 29 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: T.F. Šimon
Publikováno...

ID: EC-7718
Price: 4.880 Kč (174 €)

Abstraktní kompozice
Author: Jaroslav Veris Zamazal (1900 - 1983)
Name: Abstraktní kompozice
Technique & dimension: modrá tuš, karton, 47 x 31 cm
Tags and marks: značeno dole uprostřed: Veris

ID: EC-7710
Price: 5.730 Kč (205 €)

Zapadlý chumel (z cyklu Rozmary)
Author: František Viktor Mokrý (1892 - 1975)
Name: Zapadlý chumel (z cyklu Rozmary)
Technique & dimension: kombinovaná technika, papír, 17,5 x 27,5 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole. F.V.Mokrý
na rubu štít...

ID: EC-7709
Price: 9.150 Kč (327 €)

Brügges
Author: František X. Procházka (1887 - 1950)
Name: Brügges, 1913
Technique & dimension: akvarel, karton, 33 x 33 cm
ID: EC-7705
Price: 6.100 Kč (218 €)

Krajina s rybníkem
Author: Josef Kilian (1918 - 1999)
Name: Krajina s rybníkem, 1975
Technique & dimension: olej, plátno, 30 x 80 cm
Tags and marks: značeno Kilian 75

ID: EC-7701
Price: 10.980 Kč (392 €)

Zátiší s knihami
Author: František Zdeněk Eberl (1888 - 1962)
Name: Zátiší s knihami, 1923
Technique & dimension: olej, plátno, 46 x 55 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: F Z.Eberl 23.
Na rubu v...
ID: EC-7460
Price: 183.000 Kč (6.536 €)

Strom a dům u vody
Author: Oldřich Smutný (1925 - 2013)
Name: Strom a dům u vody, 2006-2009
Technique & dimension: akryl, sololit, 45 x 49 cm
Description: Dílo získáno z pozůstalosti autora.
ID: EC-7429
Price: 42.700 Kč (1.525 €)

Mojžíš
Author: Alén Diviš (1900 - 1956)
Name: Mojžíš
Technique & dimension: uhel, pastel, papír, s.p. 60 x 44 cm
Description: Dílo pochází z umělecké pozůstalosti autora.
ID: EC-7237
Price: 115.900 Kč (4.139 €)

Biblické město
Name: Biblické město
Technique & dimension: uhel, papír, s.p. 56 x 48 cm

ID: EC-7048
Price: 146.400 Kč (5.229 €)

Ležící akt
Name: Ležící akt
Technique & dimension: olej, lepenka, 61 x 96,5 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: JVeris Paris

ID: EC-6565
Price: 67.100 Kč (2.396 €)

Mořská panna (z cyklu Magda)
Author: Martin Kuriš (1973)
Name: Mořská panna (z cyklu Magda), 1999
Technique & dimension: olej, plátno, 70 x 140 cm
Tags and marks: značeno na rubu: M.Kuřiš 1999 Mořská panna
ID: EC-6321
Price: 59.780 Kč (2.135 €)

piktogram piktogram
number of exhibits
piktogram piktogram
user login
user name:
pasword:

auction - internet
selected works in our internet auction

end of the auction approaching for the following items

GALERIE PICTURA, spol. s r.o., Na Zderaze 270/6, 120 00 Praha 2, tel.: +420 224 233 810, mobil: +420 603 674, e-mail: galerie@pictura.cz
This web is using cookies for providing services, personalization of advertisements as well as analyzing attendance of these websites. Using these web sides you agree with these conditions. More information