in the auction
in the auction
(name, technique, year ...)

(gallery information, investment oportunities, auction tips)
items in the gallery
Sv. Pavel z Tarsu
Author: neznámý barokní řezbář
Name: Sv. Pavel z Tarsu, (18.století)
Technique & dimension: barokní polychromovaná dřevořezba, v. 100 cm

ID: EC-7372
Price: 109.800 Kč (3.921 €)

Magická energie džungle
Author: Otto Placht (1962)
Name: Magická energie džungle, 2012
Technique & dimension: olej, plátno, 80 x 120 cm
Tags and marks: značeno na rubu: Otto Placht 2012
ID: EC-7369
Price: 54.900 Kč (1.961 €)

Vzpomínky
Author: Antonín Málek (1937)
Name: Vzpomínky
Technique & dimension: suchá jehla, papír, 19,5 x 10,5 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Málek 78
vlevo dole: 3...

ID: EC-7367
Price: 3.050 Kč (109 €)

Anděl
Author: Antonín Málek (1937)
Name: Anděl, 1979
Technique & dimension: pastel, papír, 32 x 23 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Málek XII 79
vlevo dol...

ID: EC-7366
Price: 12.200 Kč (436 €)

Setkání v parku
Author: František Dvořák (Brunner) (1862 - 1927)
Name: Setkání v parku, (kolem roku 1905)
Technique & dimension: olej, lepenka, 21,5 x 11,5 cm

ID: EC-7365
Price: 30.500 Kč (1.089 €)

Polední slunce
Author: František Jakub (1875 - 1940)
Name: Polední slunce, (kolem roku 1915)
Technique & dimension: olej, překližka, 28,5 x 22,5 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: F. Jakub
Description: Konzultováno s PhDr. Mgr. M. Zachařem.
ID: EC-7364
Price: 23.180 Kč (828 €)

Váza
Author: Václav Hanuš (1924 - 2009)
Name: Váza
Technique & dimension: sklo, v. 27 cm

ID: EC-7362
Price: 3.900 Kč (139 €)

Váza modrý střep
Name: Váza modrý střep
Technique & dimension: autorská skleněná plastika, v. 29,5 cm

ID: EC-7360
Price: 4.510 Kč (161 €)

Author: Dětský koník
Name: , (poč. 20.století)
Technique & dimension: dřevěná hlava, různé materiály, kůže, dřevěná deska s kolečky , v. 71 cm

ID: EC-7358
Price: 18.300 Kč (654 €)

Sokolský slet
Author: M. Klos
Name: Sokolský slet, 1922
Technique & dimension: tempera, karton, 59 x 87 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: M.Klos 22

ID: EC-7352
Price: 42.700 Kč (1.525 €)

Vesnice v Českém středohoří
Author: Vladimír Pleiner (1891 - 1952)
Name: Vesnice v Českém středohoří, (30.léta)
Technique & dimension: olej, plátno, 64,5 x 100 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: V.Pleiner

ID: EC-7346
Price: 30.500 Kč (1.089 €)

Na Užhorodském dvoře / Stromy (oboustranný obraz)
Author: Alois Moravec (1899 - 1987)
Name: Na Užhorodském dvoře / Stromy (oboustranný obraz), 1942
Technique & dimension: olej, plátno, 59,5 x 73 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Alois Moravec 42
na ru...

ID: EC-7345
Price: 21.960 Kč (784 €)

Iniciace
Author: Karel Laštovka (1938 - 1986)
Name: Iniciace, 1974
Technique & dimension: kombinovaná technika, karton, s.p. 91 x 64 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: Laštovka 74

ID: EC-7342
Price: 48.800 Kč (1.743 €)

Akt v interieru
Author: František Vobecký (1902 - 1991)
Name: Akt v interieru, (30. léta)
Technique & dimension: tempera, karton, 62 x 47,5 cm
Tags and marks: na rubu pozůstalostní razítko

ID: EC-7341
Price: 61.000 Kč (2.179 €)

Dáma s liščím šálem
Author: Malva Schalek (1882 - 1944)
Name: Dáma s liščím šálem, 1921
Technique & dimension: olej, plátno, 75 x 55,5 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Malva Schalek 1921
Při...

ID: EC-7340
Price: 42.700 Kč (1.525 €)

Sopky
Author: Jaroslav Róna (1957)
Name: Sopky, 1996
Technique & dimension: pastel, papír, 32 x 39 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Róna II. 96

ID: EC-7336
Price: 24.400 Kč (871 €)

Pobřeží
Author: Generace Osmy
Name: Pobřeží, (mezi lety 1910 a 1920)
Technique & dimension: olej, lepenka, 29,5 x 38 cm

ID: EC-7335
Price: 36.600 Kč (1.307 €)

Dívka v přírodě
Author: Eduard Veith (1856 - 1925)
Name: Dívka v přírodě, (1911)
Technique & dimension: olej, plátno, 151 x 111 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: E. Veith
na rubu výst...

ID: EC-7334
Price: 585.600 Kč (20.914 €)

Husopasky
Author: Károly Kotasz (1872 - 1941)
Name: Husopasky, (kolem roku 1910)
Technique & dimension: olej, plátno, 22,5 x 26,5 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: kotász K

ID: EC-7332
Price: 12.200 Kč (436 €)

Milovnice knih/ na rubu Studie stromu
Author: Miloš Jiránek (1875 - 1911)
Name: Milovnice knih/ na rubu Studie stromu, (1908)
Technique & dimension: olej, plátno, 39,5 x 50,5 cm
ID: EC-7330
Price: 122.000 Kč (4.357 €)

Mísa art
Author: Petr Koník (1964)
Name: Mísa art
Technique & dimension: sklo, 21 x 52 cm
Tags and marks: značeno: Koník

ID: EC-7326
Price: 3.660 Kč (131 €)

Mísa
Author: Petr Koník (1964)
Name: Mísa
Technique & dimension: sklo, 33 x 65,5 cm

ID: EC-7325
Price: 8.540 Kč (305 €)

Podvečer
Author: Otakar Hůrka (1889 - 1966)
Name: Podvečer
Technique & dimension: olej, lepenka, 24,5 x 31,5 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: Otakar Hůrka-

ID: EC-7318
Price: 4.880 Kč (174 €)

Svítání
Name: Svítání, (20.-30. léta)
Technique & dimension: olej, lepenka, 24,5 x 35 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Otakar Hůrka-

ID: EC-7317
Price: 4.880 Kč (174 €)

konvolut 9-ti kreseb
Author: Cyril Bouda (1901 - 1984)
Name: konvolut 9-ti kreseb
Technique & dimension: 3x tuš, papír
3x sepie, papír
3x tužka, papír
Tags and marks: některé kresby značeny

ID: EC-7316
Price: 7.320 Kč (261 €)

Z Kypru
Author: Karel Souček (1915 - 1982)
Name: Z Kypru, 1978
Technique & dimension: tempera, karton, s.p.: 31,5 x 47,5 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: K. Souček 78.
vlevo do...

ID: EC-7310
Price: 4.880 Kč (174 €)

Dáma v klobouku
Author: Pavel Antonovič Gromnickij (1889 - 1977)
Name: Dáma v klobouku, 1924
Technique & dimension: olej, lepenka, 49,5 x 39,5 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole azbukou: P. Gromnickij

ID: EC-7309
Price: 14.640 Kč (523 €)

Luční kytice
Author: Otto Matoušek (1890 - 1977)
Name: Luční kytice, 1932
Technique & dimension: olej, plátno na lepence, 52,5 x 46 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Otto Matoušek 32.

ID: EC-7308
Price: 7.320 Kč (261 €)

Za humny
Author: Gustav Macoun (1892 - 1934)
Name: Za humny, 1917
Technique & dimension: olej, lepenka, 49,5 x 59,5 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: GMacoun 1917
ID: EC-7307
Price: 36.600 Kč (1.307 €)

Pohled na Cheb
Author: Rudolf Herbert Schlindenbuch (1877 - 1934)
Name: Pohled na Cheb, 1940
Technique & dimension: olej, plátno, 83 x 60 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: R.H.Schlindenbuch. 1940

ID: EC-7306
Price: 34.160 Kč (1.220 €)

Studie skal
Author: Julius Mařák (1832 - 1899)
Name: Studie skal, (kolem roku 1890)
Technique & dimension: olej, lepenka, 23,5 x 29 cm
Tags and marks: 23,5 x 29 cm
ID: EC-7303
Price: 30.500 Kč (1.089 €)

Oboustranný obraz - Chalupy v Machově/ Machov na podzim
Author: Antonín Hudeček (1872 - 1941)
Name: Oboustranný obraz - Chalupy v Machově/ Machov na podzim, (1912)
Technique & dimension: olej, karton, 66 x 100 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: A. Hudeček; Ant. Hudeček
ID: EC-7301
Price: 67.100 Kč (2.396 €)

 Surrealistická postava
Author: Václav Tikal (1906 - 1965)
Name: Surrealistická postava, (50.-60. léta)
Technique & dimension: kombinovaná technika, karton, 40 x 40 cm
Tags and marks: značeno dole uprostřed: Tikal
na rubu pozůs...
ID: EC-7298
Price: 54.900 Kč (1.961 €)

Strom na stráni
Author: Václav Jansa (1859 - 1913)
Name: Strom na stráni, (kolem roku 1910)
Technique & dimension: olej, plátno, 152 x 100 cm

ID: EC-7296
Price: 207.400 Kč (7.407 €)

Náměstí Sv.Marka
Author: Conrad Hoff (1816 - 1883)
Name: Náměstí Sv.Marka, (2. polovina 19. století)
Technique & dimension: olej, plátno, 29 x 37,5 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: C.Hoff.

ID: EC-7293
Price: 54.900 Kč (1.961 €)

U Vídeňské opery
Author: Friedrich Frank (1890 - 1939)
Name: U Vídeňské opery
Technique & dimension: kombinovaná technika, karton, 36 x 28,5 cm

ID: EC-7292
Price: 18.300 Kč (654 €)

 Bouřlivé moře
Author: Josef Procházka (1909 - 1984)
Name: Bouřlivé moře
Technique & dimension: olej, sololit, 57,5 x 94 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Jos. Procházka
na rubu...
ID: EC-7287
Price: 67.100 Kč (2.396 €)

Odčiňujeme Bílou Horu
Author: Lev Šimák (1896 - 1989)
Name: Odčiňujeme Bílou Horu, 1945
Technique & dimension: olej, plátno, 54 x 73 cm
Tags and marks: vlevo dole: Lev 45
na rubu: Odčiňujeme Bílo...
ID: EC-7286
Price: 29.280 Kč (1.046 €)

Příboj
Name: Příboj
Technique & dimension: olej, plátno, 40,5 x 70,5 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Jar. Procházka

ID: EC-7285
Price: 43.920 Kč (1.569 €)

Letní den
Author: Cyril Jančálek (1891 - 1954)
Name: Letní den
Technique & dimension: olej, lepenka, 34,5 x 51,5 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: Cyr Jančálek

ID: EC-7284
Price: 9.760 Kč (349 €)

Toušeňská lipová alej
Author: Čeněk Choděra (1881 - 1955)
Name: Toušeňská lipová alej, 1931
Technique & dimension: olej, plátno, 43 x 54 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: ČChoděra 1931
na rubu ...

ID: EC-7283
Price: 26.840 Kč (959 €)

Krajina
Author: Robert Piesen (1921 - 1977)
Name: Krajina, 1958
Technique & dimension: kombinovaná technika, karton, 33,5 x 48 cm
Tags and marks: značeno na rubu s dedikací: Robert Piesen 1958
Description: Ze sbírky významného historika umění.
ID: EC-7280
Price: 67.100 Kč (2.396 €)

Nový stoh
Author: Alena Kučerová (1935)
Name: Nový stoh, 1984
Technique & dimension: tisk z perforovaného plechu, papír, 53,5 x 75 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Alena Kučerová 1984
vl...

ID: EC-7277
Price: 30.500 Kč (1.089 €)

Koncert
Author: Otto Gutfreund (1889 - 1927)
Name: Koncert, (1912-1913)
Technique & dimension: originální autorská patinovaná sádra na dřevěné desce, 45 x 66 cm

ID: EC-7275
Price: 195.200 Kč (6.971 €)

Událost II. (Kleinova láhev)
Author: Jiří Příhoda (1966)
Name: Událost II. (Kleinova láhev), 1996
Technique & dimension: tuš, karton, 70 x 49,5 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Jiří Příhoda 96
Z cykl...
ID: EC-7270
Price: 24.400 Kč (871 €)

Billboard (Kleinova láhev)
Author: Jiří Příhoda (1966)
Name: Billboard (Kleinova láhev), 1999
Z cykl...
ID: EC-7269
Price: 24.400 Kč (871 €)

Vztahy II.
Author: Roman Franta (1962)
Name: Vztahy II., 1993
Technique & dimension: kombinovaná technika, papír, s.p. 38 x 49,5 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: III. 1993 RF
ID: EC-7268
Price: 14.640 Kč (523 €)

Vztahy I.
Author: Roman Franta (1962)
Name: Vztahy I., 1993
Technique & dimension: kombinovaná technika, papír, s.p.38 x 49,5 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: III. 93 RF
dole uprost...
ID: EC-7267
Price: 14.640 Kč (523 €)

Humprecht
Author: Oldřich Smutný (1925 - 2013)
Name: Humprecht, 1952
Technique & dimension: olej, plátno , 48,5 x 58,5 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: 1952 O.Smutný
Description: Dílo získáno z pozůstalosti autora.
ID: EC-7262
Price: 14.640 Kč (523 €)

Potok v lukách (Heřmaničky)
Author: Ota Bubeníček (1871 - 1962)
Name: Potok v lukách (Heřmaničky), 1910
Technique & dimension: olej, plátno na kartonu, 19 x 27 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: O.Bubeníček 10
na rubu ...

ID: EC-7260
Price: 42.700 Kč (1.525 €)

piktogram piktogram
number of exhibits
piktogram piktogram
user login
user name:
pasword:

auction - internet
selected works in our internet auction

end of the auction approaching for the following items

GALERIE PICTURA, spol. s r.o., Na Zderaze 270/6, 120 00 Praha 2, tel.: +420 224 233 810, mobil: +420 603 674, e-mail: galerie@pictura.cz
This web is using cookies for providing services, personalization of advertisements as well as analyzing attendance of these websites. Using these web sides you agree with these conditions. More information