in the auction
in the auction
(name, technique, year ...)

(gallery information, investment oportunities, auction tips)
items in the gallery
Sv. Pavel z Tarsu
Author: neznámý barokní řezbář
Name: Sv. Pavel z Tarsu, (18.století)
Technique & dimension: barokní polychromovaná dřevořezba, v. 100 cm

ID: EC-7372
Price: 109.800 Kč (3.921 €)

Magická energie džungle
Author: Otto Placht (1962)
Name: Magická energie džungle, 2012
Technique & dimension: olej, plátno, 80 x 120 cm
Tags and marks: značeno na rubu: Otto Placht 2012
ID: EC-7369
Price: 54.900 Kč (1.961 €)

Vzpomínky
Author: Antonín Málek (1937)
Name: Vzpomínky
Technique & dimension: suchá jehla, papír, 19,5 x 10,5 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Málek 78
vlevo dole: 3...

ID: EC-7367
Price: 3.050 Kč (109 €)

Anděl
Author: Antonín Málek (1937)
Name: Anděl, 1979
Technique & dimension: pastel, papír, 32 x 23 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Málek XII 79
vlevo dol...

ID: EC-7366
Price: 12.200 Kč (436 €)

Setkání v parku
Author: František Dvořák (Brunner) (1862 - 1927)
Name: Setkání v parku, (kolem roku 1905)
Technique & dimension: olej, lepenka, 21,5 x 11,5 cm

ID: EC-7365
Price: 30.500 Kč (1.089 €)

Váza
Author: Václav Hanuš (1924 - 2009)
Name: Váza
Technique & dimension: sklo, v. 27 cm

ID: EC-7362
Price: 3.900 Kč (139 €)

Váza modrý střep
Name: Váza modrý střep
Technique & dimension: autorská skleněná plastika, v. 29,5 cm

ID: EC-7360
Price: 4.510 Kč (161 €)

Author: Dětský koník
Name: , (poč. 20.století)
Technique & dimension: dřevěná hlava, různé materiály, kůže, dřevěná deska s kolečky , v. 71 cm

ID: EC-7358
Price: 18.300 Kč (654 €)

Sokolský slet
Author: M. Klos
Name: Sokolský slet, 1922
Technique & dimension: tempera, karton, 59 x 87 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: M.Klos 22

ID: EC-7352
Price: 42.700 Kč (1.525 €)

Vesnice v Českém středohoří
Author: Vladimír Pleiner (1891 - 1952)
Name: Vesnice v Českém středohoří, (30.léta)
Technique & dimension: olej, plátno, 64,5 x 100 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: V.Pleiner

ID: EC-7346
Price: 30.500 Kč (1.089 €)

Na Užhorodském dvoře / Stromy (oboustranný obraz)
Author: Alois Moravec (1899 - 1987)
Name: Na Užhorodském dvoře / Stromy (oboustranný obraz), 1942
Technique & dimension: olej, plátno, 59,5 x 73 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Alois Moravec 42
na ru...

ID: EC-7345
Price: 21.960 Kč (784 €)

Iniciace
Author: Karel Laštovka (1938 - 1986)
Name: Iniciace, 1974
Technique & dimension: kombinovaná technika, karton, s.p. 91 x 64 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: Laštovka 74

ID: EC-7342
Price: 48.800 Kč (1.743 €)

Akt v interieru
Author: František Vobecký (1902 - 1991)
Name: Akt v interieru, (30. léta)
Technique & dimension: tempera, karton, 62 x 47,5 cm
Tags and marks: na rubu pozůstalostní razítko

ID: EC-7341
Price: 61.000 Kč (2.179 €)

Sopky
Author: Jaroslav Róna (1957)
Name: Sopky, 1996
Technique & dimension: pastel, papír, 32 x 39 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Róna II. 96

ID: EC-7336
Price: 24.400 Kč (871 €)

Pobřeží
Author: Generace Osmy
Name: Pobřeží, (mezi lety 1910 a 1920)
Technique & dimension: olej, lepenka, 29,5 x 38 cm

ID: EC-7335
Price: 36.600 Kč (1.307 €)

Dívka v přírodě
Author: Eduard Veith (1856 - 1925)
Name: Dívka v přírodě, (1911)
Technique & dimension: olej, plátno, 151 x 111 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: E. Veith
na rubu výst...

ID: EC-7334
Price: 585.600 Kč (20.914 €)

Husopasky
Author: Károly Kotasz (1872 - 1941)
Name: Husopasky, (kolem roku 1910)
Technique & dimension: olej, plátno, 22,5 x 26,5 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: kotász K

ID: EC-7332
Price: 12.200 Kč (436 €)

Milovnice knih/ na rubu Studie stromu
Author: Miloš Jiránek (1875 - 1911)
Name: Milovnice knih/ na rubu Studie stromu, (1908)
Technique & dimension: olej, plátno, 39,5 x 50,5 cm
ID: EC-7330
Price: 122.000 Kč (4.357 €)

 Surrealistická postava
Author: Václav Tikal (1906 - 1965)
Name: Surrealistická postava, (50.-60. léta)
Technique & dimension: kombinovaná technika, karton, 40 x 40 cm
Tags and marks: značeno dole uprostřed: Tikal
na rubu pozůs...
ID: EC-7298
Price: 54.900 Kč (1.961 €)

Strom na stráni
Author: Václav Jansa (1859 - 1913)
Name: Strom na stráni, (kolem roku 1910)
Technique & dimension: olej, plátno, 152 x 100 cm

ID: EC-7296
Price: 207.400 Kč (7.407 €)

Krajina
Author: Robert Piesen (1921 - 1977)
Name: Krajina, 1958
Technique & dimension: kombinovaná technika, karton, 33,5 x 48 cm
Tags and marks: značeno na rubu s dedikací: Robert Piesen 1958
Description: Ze sbírky významného historika umění.
ID: EC-7280
Price: 67.100 Kč (2.396 €)

Nový stoh
Author: Alena Kučerová (1935)
Name: Nový stoh, 1984
Technique & dimension: tisk z perforovaného plechu, papír, 53,5 x 75 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Alena Kučerová 1984
vl...

ID: EC-7277
Price: 30.500 Kč (1.089 €)

Koncert
Author: Otto Gutfreund (1889 - 1927)
Name: Koncert, (1912-1913)
Technique & dimension: originální autorská patinovaná sádra na dřevěné desce, 45 x 66 cm

ID: EC-7275
Price: 195.200 Kč (6.971 €)

Událost II. (Kleinova láhev)
Author: Jiří Příhoda (1966)
Name: Událost II. (Kleinova láhev), 1996
Technique & dimension: tuš, karton, 70 x 49,5 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Jiří Příhoda 96
Z cykl...
ID: EC-7270
Price: 24.400 Kč (871 €)

Billboard (Kleinova láhev)
Author: Jiří Příhoda (1966)
Name: Billboard (Kleinova láhev), 1999
Z cykl...
ID: EC-7269
Price: 24.400 Kč (871 €)

Vztahy II.
Author: Roman Franta (1962)
Name: Vztahy II., 1993
Technique & dimension: kombinovaná technika, papír, s.p. 38 x 49,5 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: III. 1993 RF
ID: EC-7268
Price: 14.640 Kč (523 €)

Vztahy I.
Author: Roman Franta (1962)
Name: Vztahy I., 1993
Technique & dimension: kombinovaná technika, papír, s.p.38 x 49,5 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: III. 93 RF
dole uprost...
ID: EC-7267
Price: 14.640 Kč (523 €)

Humprecht
Author: Oldřich Smutný (1925 - 2013)
Name: Humprecht, 1952
Technique & dimension: olej, plátno , 48,5 x 58,5 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: 1952 O.Smutný
Description: Dílo získáno z pozůstalosti autora.
ID: EC-7262
Price: 14.640 Kč (523 €)

Potok v lukách (Heřmaničky)
Author: Ota Bubeníček (1871 - 1962)
Name: Potok v lukách (Heřmaničky), 1910
Technique & dimension: olej, plátno na kartonu, 19 x 27 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: O.Bubeníček 10
na rubu ...

ID: EC-7260
Price: 42.700 Kč (1.525 €)

Nábřeží s boudami
Author: František Říha (1910 - 1986)
Name: Nábřeží s boudami, 1973
Technique & dimension: olej, plátno na sololitu, 40 x 49,5 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: František Říha
na rubu ...

ID: EC-7253
Price: 36.600 Kč (1.307 €)

Noční chodec
Author: František Hudeček (1909 - 1990)
Name: Noční chodec, 1961
Technique & dimension: kombinovaná technika, karton, 41 x 28 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Fr. Hudeček 61

ID: EC-7252
Price: 41.480 Kč (1.481 €)

Dívka u toaletky
Author: Johann Georg Meyer von Bremen (1813 - 1886)
Name: Dívka u toaletky, 1882
Technique & dimension: olej, dřevěná deska, 59 x 43 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: Meyer von Bremen, Berlin 1882

ID: EC-7251
Price: 268.400 Kč (9.586 €)

Stan
Author: Endre Nemes (Andrej Nemeš) (1909 - 1985)
Name: Stan, 1945
Technique & dimension: kombinovaná technika, papír, 17 x 19 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: E. Nemes 12/12 45
ID: EC-7249
Price: 17.080 Kč (610 €)

Zátiší s rybou
Author: Dalibor Matouš (1925 - 1992)
Name: Zátiší s rybou, 1957
Technique & dimension: olej, sololit, 22 x 34 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: D Matouš 57
na rubu aut...

ID: EC-7247
Price: 29.280 Kč (1.046 €)

Hausboty na vodě
Author: Vlastimil Beneš (1919 - 1981)
Name: Hausboty na vodě, 1947
Technique & dimension: monotyp, papír, 10,5 x 15 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Beneš 47

ID: EC-7243
Price: 1.830 Kč (65 €)

Krajina se stožárem
Name: Krajina se stožárem, 1945
Technique & dimension: akvarel, papír, 40 x 60 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: Beneš 45.

ID: EC-7241
Price: 11.960 Kč (427 €)

Mojžíš
Author: Alén Diviš (1900 - 1956)
Name: Mojžíš
Technique & dimension: uhel, pastel, papír, s.p. 60 x 44 cm
Description: Dílo pochází z umělecké pozůstalosti autora.
ID: EC-7237
Price: 146.400 Kč (5.229 €)

 Na břehu
Author: František Líbal (1896 - 1974)
Name: Na břehu, 1932
Technique & dimension: olej, lepenka, 19,5 x 24 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: franta líbal 1932

ID: EC-7203
Price: 9.760 Kč (349 €)

Studie vrby
Author: Julius Mařák (1832 - 1899)
Name: Studie vrby
Technique & dimension: tužka, akvarel, papír, s.p. 28,5 x 41 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: J.M.
na rubu razítko: G...
Description: Konzultováno s PhDr. Mgr. M. Zachařem.
ID: EC-7202
Price: 10.980 Kč (392 €)

Odpočinek
Author: František Daněk - Sedláček (1892 - 1974)
Name: Odpočinek, 1933
Technique & dimension: olej, lepenka, 41 x 55 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Daněk-Sedláček 33
ID: EC-7198
Price: 17.080 Kč (610 €)

Praha
Author: Viktor Stretti (1878 - 1957)
Name: Praha, 1946
Technique & dimension: uhel, běloba, papír, s.p. 45 x 55,5 cm
Tags and marks: značeno dole uprostřed Viktor Stretti Praha 1946

ID: EC-7197
Price: 17.080 Kč (610 €)

Dáma s květinou
Author: Jan Mikule (1873 - 1934)
Name: Dáma s květinou
Technique & dimension: olej, lepenka, 62 x 48,5 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: J Mikule
ID: EC-7195
Price: 36.600 Kč (1.307 €)

Krajina se zříceninou
Author: Ladislav Karoušek (1926 - 1991)
Name: Krajina se zříceninou
Technique & dimension: olej, plátno, 60 x 70 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: L Karoušek

ID: EC-7178
Price: 12.200 Kč (436 €)

Pamětní list K. Liebnechta
Author: Käthe Kollwitz (1867 - 1945)
Name: Pamětní list K. Liebnechta, (1920)
Technique & dimension: dřevořez, papír, 35 x 50 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Kathe Kollwitz

ID: EC-7176
Price: 21.960 Kč (784 €)

Železniční most přes Labe
Author: Vilém Plocek (1905 - 2001)
Name: Železniční most přes Labe
Technique & dimension: tempera, karton, s.p. 28,5 x 39,5 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Vilém Plocek 1997
na r...

ID: EC-7171
Price: 9.760 Kč (349 €)

Praha
Author: Viktor Oliva (1861 - 1928)
Name: Praha
Technique & dimension: olej, plátno, 60,5 x 74 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: V Oliva
ID: EC-7166
Price: 36.600 Kč (1.307 €)

Portréty Jiřího a Marie Berdychových
Author: Antonín Málek (1937)
Name: Portréty Jiřího a Marie Berdychových , 1987
Technique & dimension: (2x) kombinovaná technika, papír, (2x) s.p. 38 x 26 cm
Tags and marks: oba obrazy značeny vpravo dole: Málek II-V 87

ID: EC-7164
Price: 19.520 Kč (697 €)

Medvědář na vsi
Author: Ruský malíř počátku 20. století
Name: Medvědář na vsi
Technique & dimension: olej, plátno, 70 x 80,5 cm
Tags and marks: značeno na rubu nečitelně
štítek sbírky Mar...

ID: EC-6973
Price: 115.900 Kč (4.139 €)

V baru
Author: Karel Souček (1915 - 1982)
Name: V baru, 1967
Technique & dimension: olej, plátno, 92 x 107,5 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: K. Souček 67
ID: EC-5992
Price: 207.400 Kč (7.407 €)

Cesta pod stadionem
Author: Karel Holan (1893 - 1953)
Name: Cesta pod stadionem, 1932
Technique & dimension: olej, plátno, 81 x 100 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: K. Holan-32
na rubu št...
Description: Vystaveno:
ID: EC-5728
Price: 134.200 Kč (4.793 €)

piktogram piktogram
number of exhibits
piktogram piktogram
user login
user name:
pasword:

auction - internet
selected works in our internet auction
J. Bartek
Cena: 3.500,-
Josef Babor
Cena: 2.000,-
Ida Münzbergová
Cena: 4.000,-
Karel Hofman
Cena: 5.000,-

end of the auction approaching for the following items

GALERIE PICTURA, spol. s r.o., Na Zderaze 270/6, 120 00 Praha 2, tel.: +420 224 233 810, mobil: +420 603 674, e-mail: galerie@pictura.cz
This web is using cookies for providing services, personalization of advertisements as well as analyzing attendance of these websites. Using these web sides you agree with these conditions. More information