in the internet auction
in the internet auction
(name, technique, year ...)

(gallery information, investment oportunities, auction tips)
items in the internet auction
The price reached in the internet auction does not include a fee for the operator.
The fee is 22% from the highest amount reached in the internet auction. Visit terms of the internet auction.
Portrét
Author: Alois Pitrmann (1911 - 1986)
Name: Portrét
Technique & dimension: olej, plátno, 87,5 x 74,5 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: Pitermann

ID: EC-263
Price: 9.000 Kč (321 €)

Černošky
Author: neznačeno
Name: Černošky
Technique & dimension: olej, sololit, 65 x 68 cm

ID: EC-5777
Price: 4.000 Kč (143 €)

Lávka
Author: Neurčený autor
Name: Lávka, 1941
Technique & dimension: olej, lepenka, 25 x 35 cm

ID: EC-6051
Price: 3.600 Kč (129 €)

Univerzita Karlova
Author: Max Švabinský (1873 - 1962)
Name: Univerzita Karlova, 1948
Technique & dimension: litografie papír, 2 kusy: 22 x 16 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: MŠvabinský 48

ID: EC-6326
Price: 4.000 Kč (143 €)

 Hlavy
Author: František Hudeček (1909 - 1990)
Name: Hlavy, 1980
Technique & dimension: tuš, papír, 18,5 x 3,5 cm
Tags and marks: značeno FH 80
ID: EC-6678
Price: 6.000 Kč (214 €)

Žena
Author: František Gross (1909 - 1985)
Name: Žena, (kolem r. 1947)
Technique & dimension: litografie, papír, 14,5 x 10,5 cm
Tags and marks: značeno dole uprostřed: F.Gross
ID: EC-6965
Price: 500 Kč (18 €)

Hlava
Author: Josef Istler (1919 - 2000)
Name: Hlava
Technique & dimension: lept, papír, 18,5 x 14,5 cm
Tags and marks: značeno dole uprostřed: istler
ID: EC-6966
Price: 500 Kč (18 €)

Zátiší s bustou
Author: Arnošt Hofbauer (1869 - 1944)
Name: Zátiší s bustou
Technique & dimension: monotyp, papír, 39 x 52 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: A Hofbauer
ID: EC-6969
Price: 800 Kč (29 €)

Blata
Author: Alois Moravec (1899 - 1987)
Name: Blata, 1943
Technique & dimension: litografie, papír, s.p. 22,5 x 33,4 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: AMoravec 43

ID: EC-7009
Price: 800 Kč (29 €)

Kytka s blatouchy
Name: Kytka s blatouchy, 1978
Technique & dimension: olej, sololit, 37 x 28 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: AMoravec 78

ID: EC-7010
Price: 3.000 Kč (107 €)

Blatouchy
Name: Blatouchy, 1977
Tags and marks: značeno vlevo dole: A Moravec

ID: EC-7011
Price: 3.000 Kč (107 €)

U Lažan
Name: U Lažan, 1980
Technique & dimension: olej, sololit, s.v. 33,5 x 48,5 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: AMoravec 80

ID: EC-7012
Price: 4.000 Kč (143 €)

Železniční most přes Labe
Author: Vilém Plocek (1905 - 2001)
Name: Železniční most přes Labe
Technique & dimension: tempera, karton, s.p. 28,5 x 39,5 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Vilém Plocek 1997
na r...

ID: EC-7171
Price: 8.000 Kč (286 €)

Chalupa u Terčiny vsi
Author: Miroslav Kučera
Name: Chalupa u Terčiny vsi
Technique & dimension: olej, plátno, 73 x 100 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: M.Kučera

ID: EC-7207
Price: 5.500 Kč (196 €)

Motiv z Vlkova
Author: Miroslav Kučera
Name: Motiv z Vlkova
Technique & dimension: olej, plátno, 70 x 80 cm

ID: EC-7208
Price: 5.500 Kč (196 €)

Chalupa u rybníka
Author: Miroslav Kučera
Name: Chalupa u rybníka
Technique & dimension: olej, plátno, 55 x 110 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: M.Kučera

ID: EC-7209
Price: 2.500 Kč (89 €)

Anděl
Author: Antonín Málek (1937)
Name: Anděl, 1979
Technique & dimension: pastel, papír, 32 x 23 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Málek XII 79
vlevo dol...

ID: EC-7366
Price: 10.000 Kč (357 €)

Vzpomínky
Author: Antonín Málek (1937)
Name: Vzpomínky
Technique & dimension: suchá jehla, papír, 19,5 x 10,5 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Málek 78
vlevo dole: 3...

ID: EC-7367
Price: 2.500 Kč (89 €)

Podvečer
Author: Václav Šafář (1915 - 1991)
Name: Podvečer
Technique & dimension: olej, překližka, 85 x 110 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Václav Šafář

ID: EC-7386
Price: 15.000 Kč (536 €)

Z Karlova mostu
Author: Emanuel Bakla (1878 - 1943)
Name: Z Karlova mostu
Technique & dimension: olej, plátno, 68,5 x 98 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: E. Bakla

ID: EC-7387
Price: 20.000 Kč (714 €)

Předjaří
Author: František Sylva Toman (1886 - 1942)
Name: Předjaří
Technique & dimension: olej, lepenka, 67 x 96 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: Fr. Lyva. Toman

ID: EC-7388
Price: 6.000 Kč (214 €)

Zrcadlení
Author: Václav Dobrý (1897 - ?)
Name: Zrcadlení, 1948
Technique & dimension: kombinovaná technika, lepenka, 70 x 86 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: V. Dobrý 1948

ID: EC-7389
Price: 7.000 Kč (250 €)

Smolov
Author: František Michl (1901 - 1977)
Name: Smolov, 1950
Technique & dimension: olej, plátno, 60 x 81 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: F. Michl. 50.
na rubu:...

ID: EC-7390
Price: 8.000 Kč (286 €)

Kostelík
Author: Ladislav Hlávka (1899 - ?)
Name: Kostelík, 1930
Technique & dimension: olej, plátno, 50 x 69,5 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: L. Hlávka 1930

ID: EC-7392
Price: 9.000 Kč (321 €)

Plachetnice na pobřeží
Author: Josef Syrový (1879 - 1956)
Name: Plachetnice na pobřeží
Technique & dimension: kombinovaná technika, karton, s.p.: 33 x 38 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: JSyrový

ID: EC-7394
Price: 3.600 Kč (129 €)

Tři grácie
Author: Vladimír Sychra (1903 - 1963)
Name: Tři grácie, 1942
Technique & dimension: barevná litografie, papír, 34,5 x 48 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: V. Sychra 42
vlevo dol...

ID: EC-7395
Price: 3.000 Kč (107 €)

Dáma se slunečníkem
Name: Dáma se slunečníkem, 1940
Technique & dimension: barevná litografie, papír, 40 x 35 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: V. Sychra 1940

ID: EC-7396
Price: 3.000 Kč (107 €)

Jez na Vltavě
Author: Viktor Stretti (1878 - 1957)
Name: Jez na Vltavě
Technique & dimension: litografie, papír, 31 x 36,5 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Viktor Stretti

ID: EC-7397
Price: 2.000 Kč (71 €)

Restaurace u Pruďasů
Author: Kamil Lhoták (1912 - 1990)
Name: Restaurace u Pruďasů
Technique & dimension: tužka, papír, s.p. 10 x 13,5 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: KL

ID: EC-7399
Price: 5.000 Kč (179 €)

V hledišti
Name: V hledišti, 1950
Technique & dimension: perokresba tuší, papír, s.p. 16 x 13 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: Kamil Lhoták 50

ID: EC-7400
Price: 4.500 Kč (161 €)

Surrealistická kompozice
Author: Josef Liesler (1912 - 2005)
Name: Surrealistická kompozice
Technique & dimension: tužka, papír, s.p. 24 x 28,5 cm
Tags and marks: značeno vpravo nahoře: Liesler

ID: EC-7401
Price: 5.000 Kč (179 €)

Novoročenka Jana Poše
Author: František Tichý (1896 - 1961)
Name: Novoročenka Jana Poše, 1942
Technique & dimension: lept, papír, 18 x 12,5 cm
Tags and marks: značeno dole uprostřed: Tichý 42

ID: EC-7405
Price: 4.500 Kč (161 €)

La Belle Otero
Author: Josef Svoboda
Name: La Belle Otero, 1915
Technique & dimension: olej, plátno, 63 x 47 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Joža Svoboda 1915
ID: EC-7409
Price: 18.000 Kč (643 €)

Katedrála sv. Víta
Author: Stanislav Doležal (1886 - 1945)
Name: Katedrála sv. Víta
Technique & dimension: olej, plátno, 100 x 80 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Doležal St.

ID: EC-7468
Price: 10.000 Kč (357 €)

Pohled k Třemšínu
Author: František Cína - Jelínek (1882 - 1964)
Name: Pohled k Třemšínu
Technique & dimension: olej, plátno, s.v. 34 x49 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Cína-Jelínek 33

ID: EC-7477
Price: 12.000 Kč (429 €)

K Ezopovi
Name: K Ezopovi, 1986
Technique & dimension: tuš, akvarel, karton, 30 x 22 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Liesler
dole uprostřed...
ID: EC-7565
Price: 4.500 Kč (161 €)

Obraz Jana Baucha
Author: Josef Sudek (1896 - 1976)
Name: Obraz Jana Baucha, (30. léta)
Technique & dimension: černobílá fotografie, 17,5 x 22,5 cm
ID: EC-7566
Price: 3.000 Kč (107 €)

Socha "Republika Československá"
Name: Socha "Republika Československá", (30. léta)
Technique & dimension: černobílá fotografie, 23,5 x 17,5 cm
ID: EC-7567
Price: 3.000 Kč (107 €)

Konvolut fotografií umělců a významných osobností
Author: Václav Chochola (1923 - 2005)
Name: Konvolut fotografií umělců a významných osobností
Technique & dimension: 15 kusů černobílých originálních fotografií, různé rozměry od 18 x 12 cm do 24 x 17,5 cm
ID: EC-7568
Price: 25.000 Kč (893 €)

Konvolut P.F. (10 kusů)
Author:
Name: Konvolut P.F. (10 kusů)
Technique & dimension: 5x litografie Adolf Born, 2 x serigrafie Tomáš Bím, 2 x litografie Cyril Bouda, 1x kresba s asambláží František Hodonský
ID: EC-7569
Price: 4.000 Kč (143 €)

Listy ze skicáře (8 listů z toho 6 oboustranných)
Author: Vladimír Janoušek (1922 - 1986)
Name: Listy ze skicáře (8 listů z toho 6 oboustranných), 1946
Technique & dimension: 1 x tuš, 7 x tužka, papír
, 15 x 9,5 cm
Tags and marks: dva listy značeny: Jan 46
6 kreseb oboustra...
ID: EC-7585
Price: 5.000 Kč (179 €)

number of exhibits
user login
user name:
pasword:

auction - internet
selected works in our internet auction
Vladimír Janoušek
Cena: 5.000,-
Josef Liesler
Cena: 4.500,-
Alois Moravec
Cena: 3.000,-
Vladimír Sychra
Cena: 3.000,-

end of the auction approaching for the following items
Arnošt Hofbauer
Cena: 800,-
František Gross
Cena: 500,-

GALERIE PICTURA, spol. s r.o., Na Zderaze 270/6, 120 00 Praha 2, tel.: +420 224 233 810, mobil: +420 603 674, e-mail: galerie@pictura.cz
This web is using cookies for providing services, personalization of advertisements as well as analyzing attendance of these websites. Using these web sides you agree with these conditions. More information