in the auction
in the auction
(name, technique, year ...)

(gallery information, investment oportunities, auction tips)

Jez na Vltavě
Item no.: 2.
Author: Viktor Stretti (1878 - 1957)
Name: Jez na Vltavě
Technique & dimension: litografie, papír, 31 x 36,5 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Viktor Stretti

Price: 2.000 Kč (71 €)

Cornstejn
Item no.: 4.
Author: František Havránek (1890 - 1929)
Name: Cornstejn
Technique & dimension: lept, papír, 40,5 x 39 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: F.Havránek

Price: 4.000 Kč (143 €)

Pařížští bukinisté
Item no.: 5.
Author: Jaromír Stretti - Zamponi (1882 - 1959)
Name: Pařížští bukinisté
Technique & dimension: akvatinta, papír, 36 x 32 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: J. Stretti-Zamponi
vpr...

Price: 6.000 Kč (214 €)

Trh před Notre Dame
Item no.: 8.
Name: Trh před Notre Dame
Technique & dimension: akvatinta, papír, 37 x 32 cm
vpr...

Price: 6.000 Kč (214 €)

Novoročenka Jana Poše
Item no.: 10.
Author: František Tichý (1896 - 1961)
Name: Novoročenka Jana Poše, 1942
Technique & dimension: lept, papír, 18 x 12,5 cm
Tags and marks: značeno dole uprostřed: Tichý 42

Price: 4.500 Kč (161 €)

Sedící muž
Item no.: 11.
Author: Jiří Trnka (1912 - 1969)
Name: Sedící muž
Technique & dimension: tuš, papír, s.p.: 33 x 15 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Trnka

Price: 5.000 Kč (179 €)

Kompozice
Item no.: 13.
Author: Andrej Bělocvětov (1923 - 1997)
Name: Kompozice
Technique & dimension: tuš, papír, 20,5 x 29,5 cm
Tags and marks: značeno vpravo nahoře: Bělocvětov

Price: 2.500 Kč (89 €)

Dáma se slunečníkem
Item no.: 14.
Author: Vladimír Sychra (1903 - 1963)
Name: Dáma se slunečníkem, 1940
Technique & dimension: barevná litografie, papír, 40 x 35 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: V. Sychra 1940

Price: 3.000 Kč (107 €)

Tři grácie
Item no.: 15.
Name: Tři grácie, 1942
Technique & dimension: barevná litografie, papír, 34,5 x 48 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: V. Sychra 42
vlevo dol...

Price: 3.000 Kč (107 €)

Metamorfózy
Item no.: 16.
Author: Václav Sivko (1923 - 1974)
Name: Metamorfózy, 1967
Technique & dimension: litografie, papír, 51 x 39,5 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: V. Sivko 67
vlevo dole...

Price: 2.500 Kč (89 €)

K Ezopovi
Item no.: 17.
Author: Josef Liesler (1912 - 2005)
Name: K Ezopovi, 1986
Technique & dimension: tuš, akvarel, karton, 30 x 22 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Liesler
dole uprostřed...
Price: 4.500 Kč (161 €)

Surrealistická kompozice
Item no.: 18.
Name: Surrealistická kompozice
Technique & dimension: tužka, papír, s.p. 24 x 28,5 cm
Tags and marks: značeno vpravo nahoře: Liesler

Price: 5.000 Kč (179 €)

Sloupy
Item no.: 19.
Name: Sloupy, 1957
Technique & dimension: rudka, akvarel, papír, 31,5 x 51 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: Liesler 57

Price: 5.000 Kč (179 €)

Konvolut P.F. (10 kusů)
Item no.: 22.
Author: 01 autor
Name: Konvolut P.F. (10 kusů)
Technique & dimension: 5x litografie Adolf Born, 2 x serigrafie Tomáš Bím, 2 x litografie Cyril Bouda, 1x kresba s asambláží František Hodonský
Price: 4.000 Kč (143 €)

Listy ze skicáře (8 listů z toho 6 oboustranných)
Item no.: 23.
Author: Vladimír Janoušek (1922 - 1986)
Name: Listy ze skicáře (8 listů z toho 6 oboustranných), 1946
Technique & dimension: 1 x tuš, 7 x tužka, papír
, 15 x 9,5 cm
Tags and marks: dva listy značeny: Jan 46
6 kreseb oboustra...
Price: 5.000 Kč (179 €)

Komedie č. 3
Item no.: 24.
Author: Jiří Anderle (1936)
Name: Komedie č. 3
Technique & dimension: lept, papír, 64 x 48,5 cm
Tags and marks: značeno dole uprostřed: Jiří Anderle 40/50
...

Price: 6.500 Kč (232 €)

Studie koně
Item no.: 25.
Author: Viktor Barvitius (1834 - 1902)
Name: Studie koně
Technique & dimension: olej, plátno rentoilováno, 29,5 x 28 cm
Price: 35.000 Kč (1.250 €)

Krajina se zříceninou
Item no.: 27.
Author: Mathias Wehli ? (1824 - 1889)
Name: Krajina se zříceninou, (kolem r. 1850)
Technique & dimension: olej, plech, 17,5 x 22 cm
Tags and marks: Konzultováno s PhDr. Mgr. M. Zachařem.

Price: 12.000 Kč (429 €)

Senoseč v horách
Item no.: 29.
Author: Josef Navrátil (1798 - 1865)
Name: Senoseč v horách, (kolem r. 1830)
Technique & dimension: olej, karton, 15 x 24 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: Jos. Nawrátil
Price: 130.000 Kč (4.643 €)

Polní cesta
Item no.: 31.
Author: Bohumil Jaroš (1856 - 1924)
Name: Polní cesta
Technique & dimension: akvarel, tempera, karton, 27 x 36 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: B.Jaroš

Price: 4.000 Kč (143 €)

Staroměstské náměstí
Item no.: 32.
Author: Heinrich Hiller (1846 - 1912)
Name: Staroměstské náměstí, (kolem r. 1870)
Technique & dimension: olej, plátno, 65,5 x 48 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: H. Hiller
Price: 70.000 Kč (2.500 €)

Skály u moře
Item no.: 33.
Author: Beneš Knüpfer (1844 - 1910)
Name: Skály u moře, (okolo r. 1895)
Technique & dimension: olej, plátno na lepence, s.p. 35 x 23,5 cm

Price: 45.000 Kč (1.607 €)

Žena u okna
Item no.: 36.
Author: Vojtěch Preissig (1873 - 1944)
Name: Žena u okna
Technique & dimension: lept, papír, 31 x 29,5 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Vojt. Preissig

Price: 12.000 Kč (429 €)

Milovnice knih/ na rubu Studie stromu
Item no.: 40.
Author: Miloš Jiránek (1875 - 1911)
Name: Milovnice knih/ na rubu Studie stromu, (1908)
Technique & dimension: olej, plátno, 39,5 x 50,5 cm
Price: 90.000 Kč (3.214 €)

Žně
Item no.: 42.
Author: František Horký (1879 - 1936)
Name: Žně, (kolem r. 1910)
Technique & dimension: olej, plátno, 59,5 x 63,5 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: F.Horký
Price: 18.000 Kč (643 €)

Jahlova chalupa
Item no.: 44.
Author: Karel Havlíček (1876 - ?)
Name: Jahlova chalupa
Technique & dimension: olej, lepenka, 25 x 35,5 cm
Tags and marks: na rubu nápis: Jahlova chalupa
Description: Konzultováno s PhDr. Mgr. M. Zachařem.
Price: 2.000 Kč (71 €)

Stavení
Item no.: 46.
Author: Mařákova škola
Name: Stavení , 1913
Technique & dimension: olej, plátno, rentoilováno, 35 x 52 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: nečitelně
Price: 13.000 Kč (464 €)

Vrby
Item no.: 47.
Author: Jaroslav Mathauser (1881 - ?)
Name: Vrby
Technique & dimension: olej, plátno, 45,5 x 70 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole:
Price: 8.000 Kč (286 €)

Březový háj
Item no.: 48.
Author: Josef Soukup (1890 - 1970)
Name: Březový háj, (kolem r. 1915)
Technique & dimension: olej, lepenka, 56,5 x 50 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: Soukup
Price: 14.000 Kč (500 €)

Údolí v Alpách
Item no.: 50.
Author: Antonín Hudeček (1872 - 1941)
Name: Údolí v Alpách, (kolem roku 1916)
Technique & dimension: olej, karton, 48 x 68 cm
Tags and marks: vpravo dole pozůstalostní razítko

Price: 22.000 Kč (786 €)

Architekt Jan Kotěra (1871-1923)
Item no.: 52.
Author: Vratislav Nechleba (1885 - 1965)
Name: Architekt Jan Kotěra (1871-1923), 1912
Technique & dimension: olej, dřevěná deska, 38 x 18 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: V Nechleba 1912
na rub...
Price: 26.000 Kč (929 €)

La Belle Otero
Item no.: 53.
Author: Josef Svoboda
Name: La Belle Otero, 1915
Technique & dimension: olej, plátno, 63 x 47 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Joža Svoboda 1915
Price: 18.000 Kč (643 €)

Pohled od Bohdalce na Vršovice
Item no.: 55.
Author: Jaroslav Šimůnek (1872 - 1939)
Name: Pohled od Bohdalce na Vršovice, (po r. 1910)
Technique & dimension: olej, lepenka, 74 x 101 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: J. Šimůnek

Price: 18.000 Kč (643 €)

Lesní tůň
Item no.: 56.
Author: Roman Havelka (1877 - 1950)
Name: Lesní tůň
Technique & dimension: olej,lepenka, 26,5 x 40 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: R.Havelka
Price: 20.000 Kč (714 €)

Lesní cesta
Item no.: 58.
Author: František Daněk - Sedláček (1892 - 1974)
Name: Lesní cesta
Technique & dimension: olej, malířská lepenka, 48 x 62,5 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: Daněk Sedláček

Price: 20.000 Kč (714 €)

Předjaří
Item no.: 59.
Author: František Sylva Toman (1886 - 1942)
Name: Předjaří
Technique & dimension: olej, lepenka, 67 x 96 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: Fr. Lyva. Toman

Price: 6.000 Kč (214 €)

Milostná scéna
Item no.: 61.
Author: Pravoslav Kotík (1889 - 1970)
Name: Milostná scéna, 1921
Technique & dimension: dřevoryt, papír, 18,5 x 21 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Prav. Kotík 1921
vlevo...
Price: 14.000 Kč (500 €)

Odpočinek
Item no.: 62.
Name: Odpočinek, (mezi lety 1916-20)
Technique & dimension: dřevoryt, papír, 20 x 15 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Pravoslav Kotík
Price: 14.000 Kč (500 €)

Tri ženy
Item no.: 63.
Name: Tri ženy, (mezi lety 1916-20)
Technique & dimension: dřevoryt, papír, 19,5 x 15 cm
Price: 14.000 Kč (500 €)

Hlava
Item no.: 64.
Author: Otto Gutfreund (1889 - 1927)
Name: Hlava, (1919)
Technique & dimension: bronz, kubistický sokl-mořený dub, v 40, sokl 129,5 x 28,5 cm

Description: Pozdější odlitek.
Price: 95.000 Kč (3.393 €)

Postavy
Item no.: 65.
Name: Postavy, 1962
Technique & dimension: kvaš, papír, 14 x 20 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: P. Kotík 62
Price: 14.000 Kč (500 €)

Akt
Item no.: 66.
Name: Akt, 1916
Technique & dimension: dřevoryt, papír, 19 x 12,5 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: P.Kotík 1916
Price: 1.200 Kč (43 €)

Zátiší s knihami
Item no.: 67.
Author: František Zdeněk Eberl (1888 - 1962)
Name: Zátiší s knihami, 1923
Technique & dimension: olej, plátno, 46 x 55 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: F Z.Eberl 23.
Na rubu v...
Price: 180.000 Kč (6.429 €)

Kvetoucí zahrada
Item no.: 70.
Author: Josef Hubáček (1899 - 1931)
Name: Kvetoucí zahrada, 1922
Technique & dimension: olej, plátno, 39,5 x 49,5 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: Hubáček 22
na rubu nedo...
Price: 35.000 Kč (1.250 €)

Žluté slaměnky
Item no.: 72.
Author: Rudolf Karasek (1895 - 1986)
Name: Žluté slaměnky, (30. léta)
Technique & dimension: olej, plátno, 70 x 50 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: R. Karasek
na rubu aut...

Price: 35.000 Kč (1.250 €)

Luční kytice
Item no.: 73.
Name: Luční kytice, (20. léta)
Technique & dimension: olej, plátno, 54 x 46 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Hubáček J

Price: 35.000 Kč (1.250 €)

Kuřák doutníku
Item no.: 74.
Author: Endre Nemes (Andrej Nemeš) (1909 - 1985)
Name: Kuřák doutníku, 1929
Technique & dimension: olej, plátno, 75,5 x 60 cm
Tags and marks: značeno na rubu: endre nemes 1929
na rubu č...
Price: 280.000 Kč (10.000 €)

Český Krumlov
Item no.: 76.
Author: Josef Multrus (1898 - 1957)
Name: Český Krumlov
Technique & dimension: olej, sololit, 21 x 30,5 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Multrus

Price: 14.000 Kč (500 €)

Trenčínský hrad
Item no.: 78.
Author: Jindřich Sitte (1888 - 1951)
Name: Trenčínský hrad, (kolem r. 1920)
Technique & dimension: olej, karton, 47 x 65 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Sitte
Price: 12.000 Kč (429 €)

Katedrála sv. Víta
Item no.: 79.
Author: Stanislav Doležal (1886 - 1945)
Name: Katedrála sv. Víta
Technique & dimension: olej, plátno, 100 x 80 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Doležal St.

Price: 10.000 Kč (357 €)

piktogram piktogram
number of exhibits
piktogram piktogram
user login
user name:
pasword:

auction - internet
selected works in our internet auction
Alois Janeček - Pardubský
2017-10-30 11:59
Cena: 5.000,-
Marta Rožánková - Drábková
2017-10-20 14:39
Cena: 8.000,-

end of the auction approaching for the following items

GALERIE PICTURA, spol. s r.o., Na Zderaze 270/6, 120 00 Praha 2, tel.: +420 224 233 810, mobil: +420 603 674, e-mail: galerie@pictura.cz
This web is using cookies for providing services, personalization of advertisements as well as analyzing attendance of these websites. Using these web sides you agree with these conditions. More information