in the auction
in the auction
(name, technique, year ...)

(gallery information, investment oportunities, auction tips)

Vánoční zátiší
Item no.: 1.
Author: František Daněk - Sedláček (1892 - 1974)
Name: Vánoční zátiší
Technique & dimension: kombinovaná technika, karton, 27 x 42 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Daněk - Sedláček
Description: Konzultováno s PhDr. Mgr. M. Zachařem.
Price: 5.000 Kč (179 €)

Praha
Item no.: 4.
Author: Viktor Stretti (1878 - 1957)
Name: Praha, 1946
Technique & dimension: uhel, běloba, papír, s.p. 45 x 55,5 cm
Tags and marks: značeno dole uprostřed Viktor Stretti Praha 1946

Price: 12.000 Kč (429 €)

Měsíční svit nad zátokou
Item no.: 6.
Author: evropský malíř počátku 19. století
Name: Měsíční svit nad zátokou, (po r. 1800)
Technique & dimension: olej, plátno, 25,5 x 35,5 cm

Price: 22.000 Kč (786 €)

Horská bystřina
Item no.: 8.
Author: Haushoferova škola
Name: Horská bystřina, (kolem roku 1860)
Technique & dimension: olej, plátno, 55 x 68,5 cm

Price: 40.000 Kč (1.429 €)

Portrét vídeňské nevěsty
Item no.: 9.
Author: Ludwig Beyfuss (1805 - 1850)
Name: Portrét vídeňské nevěsty, 1842
Technique & dimension: olej, plátno, 79 x 63 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Ludwig Beyfus gemalt 1842

Price: 40.000 Kč (1.429 €)

Zátiší s karafiáty a bonboniérou
Item no.: 11.
Author: Vojtěch Preissig (1873 - 1944)
Name: Zátiší s karafiáty a bonboniérou, (okolo r. 1900)
Technique & dimension: barevný lept, akvatinta, papír, 39,5 x 24 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: V.Preissig
Price: 70.000 Kč (2.500 €)

Jezero Chiemsee
Item no.: 12.
Author: Bedřich Havránek (1821 - 1899)
Name: Jezero Chiemsee, (1843-44)
Technique & dimension: olej, karton, 18 x 23,5 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole značkou
Price: 28.000 Kč (1.000 €)

Pařížanka v parku
Item no.: 18.
Author: Leo Kober (1876 - 1931)
Name: Pařížanka v parku, (kolem roku 1906)
Technique & dimension: olej. tempera, lepenka, 29 x 25 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Kober Paris
na rubu št...
Description: Vystaveno: Budapešť
Price: 22.000 Kč (786 €)

Pohádkový motiv
Item no.: 19.
Author: František Horký (1879 - 1936)
Name: Pohádkový motiv, ( před r. 1907)
Technique & dimension: kombinovaná technika, papír, 77 x 60 cm
Tags and marks: Konzultováno s PhDr. Mgr. M. Zachařem.

Price: 22.000 Kč (786 €)

Zloději
Item no.: 20.
Author: Hanuš Schwaiger (1854 - 1912)
Name: Zloději, 1883
Technique & dimension: kombinovaná technika, papír, s.p. 30 x 20,5 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: HS 1883

Price: 18.000 Kč (643 €)

Poledne
Item no.: 22.
Author: Bohumír Dvorský (1902 - 1976)
Name: Poledne, (20.-30. léta)
Technique & dimension: olej, plátno na lepence, 46,5 x 34,5 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: Boh. Dvorský

Price: 12.000 Kč (429 €)

Obraz z cyklu Jaro
Item no.: 24.
Author: Jan Preisler (1872 - 1918)
Name: Obraz z cyklu Jaro, 1907
Technique & dimension: olej, plátno na lepence, 28 x 31 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: JP 07
přiložen: odborn...

Price: 1.500.000 Kč (53.571 €)

Podzim
Item no.: 25.
Author: Antonín Hudeček (1872 - 1941)
Name: Podzim, (1910)
Technique & dimension: olej, karton, 34 x 47 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Ant. Hudeček
Price: 14.000 Kč (500 €)

Krajina
Item no.: 26.
Name: Krajina, (1915)
Technique & dimension: olej, karton, 50 x 66 cm

Price: 20.000 Kč (714 €)

Poloakt ležící dívky
Item no.: 30.
Author: Emil Orlik (1870 - 1932)
Name: Poloakt ležící dívky, 1919
Technique & dimension: olej, lepenka, 70 x 100 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Orlik 19
na rubu: olej...

Price: 450.000 Kč (16.071 €)

Zákoutí z hamburského přístavu
Item no.: 31.
Author: Josef Král (1877 - 1914)
Name: Zákoutí z hamburského přístavu, (po roce 1910)
Technique & dimension: olej, překližka, 27 x 37,5 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: J.Král
Price: 22.000 Kč (786 €)

Tatry
Item no.: 33.
Author: Gustav Macoun (1892 - 1934)
Name: Tatry, (1915)
Technique & dimension: olej, plátno, 64,5 x 68 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: G Macoun
na rubu razítk...
Price: 55.000 Kč (1.964 €)

Ze Šumavy
Item no.: 34.
Name: Ze Šumavy, (1925-26)
Technique & dimension: olej, plátno, 85 x 115 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole: G. Macoun
Price: 60.000 Kč (2.143 €)

 V poledním slunci
Item no.: 37.
Author: Henri Roidot (1877 - 1960)
Name: V poledním slunci
Technique & dimension: olej, dřevěná deska, 34 x 40 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: H. Roidot

Price: 22.000 Kč (786 €)

Chalupa
Item no.: 43.
Author: Jaroslav Panuška (1872 - 1958)
Name: Chalupa
Tags and marks: značeno vpravo dole: Panuška-

Price: 35.000 Kč (1.250 €)

Rybník u Těchobuze za Pacovem
Item no.: 50.
Author: Václav Šrámek (1877 - 1965)
Name: Rybník u Těchobuze za Pacovem
Technique & dimension: olej, lepenka, 50 x 65 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole V Šrámek

Price: 10.000 Kč (357 €)

Lovečtí psi
Item no.: 51.
Author: František Xaver Naske (1884 - 1959)
Name: Lovečtí psi, 1929
Technique & dimension: olej, lepenka, 44 x 29 cm
Tags and marks: značeno vlevo dole. F Naske 1929.

Price: 8.000 Kč (286 €)

Lovecký pes
Item no.: 52.
Author: Josef Heimerl (1867 - 1918)
Name: Lovecký pes
Technique & dimension: olej, dřevěná deska, 16 x 13 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Jos. Heimerl
na rubu r...

Price: 12.000 Kč (429 €)

 Březový háj
Item no.: 53.
Name: Březový háj, (kolem roku 1920)
Technique & dimension: olej, plátno na desce, 78 x 64 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Boh. Dvorský
Price: 35.000 Kč (1.250 €)

 Pražská periferie
Item no.: 58.
Author: Karel Holan (1893 - 1953)
Name: Pražská periferie, 1942
Technique & dimension: olej, překližka, 33 x 41 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: K. Holan 42

Price: 28.000 Kč (1.000 €)

Mexičan
Item no.: 60.
Author: Géza Szóbel (1905 - 1963)
Name: Mexičan
Technique & dimension: kvaš, tempera, papír, s.p. 40 x 29,5 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Géza Szobel
na rubu po...

Price: 20.000 Kč (714 €)

Klaun
Item no.: 61.
Author: Endre Nemes (Andrej Nemeš) (1909 - 1985)
Name: Klaun, 1953
Technique & dimension: lakovaná tempera na sádrové desce, 44,5 x 50 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Endre Nemes 1953

Price: 65.000 Kč (2.321 €)

Abstrakce
Item no.: 66.
Author: Bengt Lindström (1925 - 2008)
Name: Abstrakce, 1952
Technique & dimension: olej, písek, karton, fixováno na sololitu, 22 x 37 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Bengt Lindström 1952

Price: 65.000 Kč (2.321 €)

Alej v Bougival
Item no.: 68.
Author: Camille Bombois (1883 - 1970)
Name: Alej v Bougival, (1965)
Technique & dimension: olej, plátno, 27 x 22 cm

Price: 75.000 Kč (2.679 €)

Krajina
Item no.: 69.
Author: František Gross (1909 - 1985)
Name: Krajina, (50.-60. léta)
Technique & dimension: olej, lepenka, 37 x 44,5 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: F. Gross
Description: Dílo pochází z pozůstalosti autora.
Price: 12.000 Kč (429 €)

Staré Město v Praze
Item no.: 70.
Author: Marko Čermák (1940)
Name: Staré Město v Praze, 1962
Technique & dimension: olej, plátno, 49,5 x 65,5 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: M. Čermák 62

Price: 12.000 Kč (429 €)

Záliv v Řecku
Item no.: 71.
Author: Kamil Linhart (1920 - 2006)
Name: Záliv v Řecku, 1960
Technique & dimension: olej, plátno, 56 x 100 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: K. Linhart 60.
na rubu...

Price: 25.000 Kč (893 €)

Půl holby heraldiky
Item no.: 74.
Author: Jiří Kolář (1914 - 2002)
Name: Půl holby heraldiky, 1965
Technique & dimension: objekt s kolážemi, v. 30 cm
Tags and marks: značeno na spodu: J. Kolář 65 a text s názvem

Price: 90.000 Kč (3.214 €)

Motýli
Item no.: 75.
Name: Motýli
Technique & dimension: sérigrafie, papír, 78.5 cm x 67.0 cm

Price: 2.500 Kč (89 €)

Ahasverův Exodus
Item no.: 77.
Name: Ahasverův Exodus, 1969
Technique & dimension: asambláž, koláž, dřevo , 47,5 x 58 cm
Price: 300.000 Kč (10.714 €)

Vegetace města II
Item no.: 78.
Author: Jan Smetana (1918 - 1998)
Name: Vegetace města II, 1965
Technique & dimension: olej, plátno, 70 x 97,5 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Smetana 65
na rubu: Ja...

Price: 140.000 Kč (5.000 €)

Obětina
Item no.: 80.
Author: Jan Koblasa (1932 - 2017)
Name: Obětina, 1959-60
Technique & dimension: originální patinovaný beton na kovovém podstavci, d.64 cm

Price: 60.000 Kč (2.143 €)

Kompozice
Item no.: 82.
Author: Radana Hamsíková Salmonová Podzemná (1941)
Name: Kompozice, 1966
Technique & dimension: olej, laky, sololit, 55 x 37,5 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: R. Salmonová 66

Price: 16.000 Kč (571 €)

Písmo
Item no.: 83.
Name: Písmo, 1966

Price: 16.000 Kč (571 €)

Hlava
Item no.: 84.
Author: Ota Janeček (1919 - 1996)
Name: Hlava
Technique & dimension: olej, sololit, 45 x 56,5 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Janeček

Price: 90.000 Kč (3.214 €)

Město v hlavě
Item no.: 86.
Author: Jaroslav Paur (1918 - 1987)
Name: Město v hlavě, 1985
Technique & dimension: olej, plátno, 73 x 96 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: J Paur 85
na rubu: Měs...
Price: 185.000 Kč (6.607 €)

Schoulená
Item no.: 89.
Author: Rudolf Němec (1936 - 2015)
Name: Schoulená, 1979
Technique & dimension: olej, plátno, 40 x 45 cm
Tags and marks: značeno na rubu: Rudolf Němec Schoulená 1979

Price: 40.000 Kč (1.429 €)

Letní krajina
Item no.: 97.
Author: Josef Jíra (1929 - 2005)
Name: Letní krajina, 1959
Technique & dimension: olej, plátno, 40 x 50 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Josef Jíra 59
Price: 38.000 Kč (1.357 €)

Sedící akt
Item no.: 102.
Name: Sedící akt, 1964
Technique & dimension: tuš, papír, s.p.: 59 x 43 cm
Tags and marks: značeno vpravo nahoře: Smetana 64.

Price: 10.000 Kč (357 €)

Matka s děťátkem
Item no.: 103.
Author: Antonín Širůček (1913 - 1977)
Name: Matka s děťátkem, (70. léta)
Technique & dimension: olej, plátno, 115 x 65 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: A.Širůček

Price: 12.000 Kč (429 €)

Nevěsta
Item no.: 104.
Author: Jozef Kostka (1912 - 1996)
Name: Nevěsta
Technique & dimension: pálená glazovaná hlína, v. bez podstavce 72,5 cm (s podstavcem 84 cm)
Tags and marks: značeno z boku: JK

Price: 26.000 Kč (929 €)

Opice
Item no.: 105.
Name: Opice
Technique & dimension: pálená glazovaná hlína, v. 35 cm
Tags and marks: značeno z boku: K

Price: 20.000 Kč (714 €)

Kouzelný roh XXVII
Item no.: 107.
Author: Max Ernst (1891 - 1976)
Name: Kouzelný roh XXVII, (1970)
Technique & dimension: litografie, papír, 22,5 x 10 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Max Ernst
vlevo dole: ...

Price: 18.000 Kč (643 €)

Abstraktní kompozice
Item no.: 108.
Author: Zbyněk Slavíček (1932 - 2012)
Name: Abstraktní kompozice, 1995
Technique & dimension: olej, plátno, 100 x 100 cm
Tags and marks: značeno vpravo dole: Z.S.
na rubu: Z. Slaví...

Price: 28.000 Kč (1.000 €)

Oddyseus
Item no.: 109.
Author: Jan Bauch (1898 - 1995)
Name: Oddyseus, (1976)
Technique & dimension: pálená hlína, glazura, v. 13 cm
Tags and marks: značeno zespodu: JB

Price: 7.000 Kč (250 €)

piktogram piktogram
number of exhibits
piktogram piktogram
user login
user name:
pasword:

auction - internet
selected works in our internet auction
Josef Syrový
Cena: 3.600,-
Josef Istler
Cena: 500,-
Josef Liesler
Cena: 4.500,-
Kamil Lhoták
Cena: 4.500,-

end of the auction approaching for the following items
Arnošt Hofbauer
Cena: 800,-
František Gross
Cena: 500,-

GALERIE PICTURA, spol. s r.o., Na Zderaze 270/6, 120 00 Praha 2, tel.: +420 224 233 810, mobil: +420 603 674, e-mail: galerie@pictura.cz
This web is using cookies for providing services, personalization of advertisements as well as analyzing attendance of these websites. Using these web sides you agree with these conditions. More information